Bestie

Bestie https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297405/mid_bestie-Pyq-297405.jpg 5 395 59

Bratrstvo černé dýky série

Rhage a Mary se vracejí v novém románu o Bratrstvu černé dýky, sérii „tak populární, až by se dnes asi nenašel čtenář, který o ní ještě neslyšel“ (USA Today). V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze, další zbraně, další moc. Zatímco se však Bratrstvo připravuje k frontálnímu útoku, jeden jeho člen svádí boj sám se sebou… Rhage, bratr s největší chutí k jídlu, ale taky s největším srdcem, by měl vést naprosto ideální život – nebo aspoň naprosto spokojený. Má po boku Mary, svou milovanou shellan, a jeho králi i bratrům se daří. Jenže Rhage nechápe – a neovládá – paniku a nejistotu, které ho pronásledují… A to ho děsí – stejně jako chvíle, kdy není se svou ženou. Poté, co v boji utrpí smrtelné zranění, musí Rhage přehodnotit své priority – a řešení otřese jeho světem… i světem Mary. Jenže Mary se ubírá vlastní cestou, která je buď sblíží, nebo způsobí roztržku, ze které se žádný z nich nevzpamatuje…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Beast , 2016

HáTa94
14.07.2017 5 z 5

Super díl. Moc jsem se na něj těšila. Tím, že autorka rozpracovává více dějových linií, se člověk u četby prostě nudit nemůže (hlavně se vždy vynoří něco neočekávaného). I když, pro mě by tam už ti bezduší být nemuseli, ale zase nějaká rovnováha dobra a zla být musí, když už jde o to nadpřirozeno. Každopádně jsem naměkko. Poslední dobou mě věci ohledně dětí nějak dostávají a rozněžňují, takže já si tenhle díl vážně užila. A ochočený bobánek mě vážně pobavil.

cukrovka
14.07.2017 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Hlavní příběh je zajímavý, ale ani další dějové linie neztrácejí dech. Už se těším na další díl.

jolca-jolly0953
10.05.2017 5 z 5

Vynikající jako všechny předchozí. Těším se na další

AKO
08.05.2017 5 z 5

Tento díl mě opravdu dostal. Neustale jsem měla nakrajicku abych neprolila pár slz spolu s hrdiny tohoto dílu. Autorka píše úžasně a nejde se od knihy odtrhnout dokud není přečteno. Vývoj děje byl pro mě v některých případech dost nečekaný. Už se neumím dočkat dalšího dílu.

janno69
07.05.2017 5 z 5

Pro mě naprosto úžasné, není co dodat. Jen snad.... moc se těším na další díly a doufám, že bude mít autorka stále tak skvělou inspiraci a chuť pokračovat v této sérii.

hrubik
05.05.2017 4 z 5

Hodně emotivní díl, možná až trošku moc. Ale jinak jako vždy pecka!

Dandulka
23.04.2017 5 z 5

Skvělá kniha. Na konci jsem si i pobrečela. Mám tuhle sérii moc ráda. V poslední době mi moc času na knihy nezbývá, ale na Bratrstvo si vždy trochu času najdu.

Adriana21
27.03.2017 5 z 5

Úžasné, úžasné, úžasné. Zase naprosto skvělý díl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnou. SPOILER: Rhage a Mary mám strašně ráda a jsem nadšená, že to s nimi dopadlo takhle :) Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

zuzanka26
15.03.2017

kolik je vlastne dilu cely serii? dohledala jsem jeste 15. dil o Xcorovi, ktery neni prelozen do cestiny..a dalsi dily, uz jsem nenasla..

AnetaKor
19.02.2017 5 z 5

Líbí se mi autorčin styl, který je tak trochu chlapsky... K nim sedí jak p*del na hrnec

nadenka13
28.01.2017

Do tohoto dílů , byl mým nej Vytoužený milenec :)

nadenka13
28.01.2017

Nejlepší díl - žádné kapitoly o bezduchých - skvělé čtení a strašně se těším na další , má vyjít letos v originále a bude o Layle , tak doufám , že bude brzy i v češtině .

Janičta
13.01.2017 4 z 5

Lehké, vtipné a poutavé čtení, jako vždy.
Opět se přidala nová postava... jsem zvědavá jak se to vyvine... :-)
Nevím jestli je tak velké množství postav ku prospěchu. Někteří se už dlouho nedostaly ani k většímu štěku.. Phury, Butch... a další, jsou tam sotva vidět a už mi začínají chybět. Na druhou stranu jsem si oblíbila Assaila. (Bodla by kniha o Lassiterovi, tuším že by to byla pecka :D)
Jinak hlavní linka - Rhage a Mary - je krásná, je možná až trochu moc cukrkandlová. Jsem s tím na vážkách.
Takže se těším na další díl :-)

Zinajda
12.01.2017 5 z 5

Další úžasná kniha od Bratrstva Černé dýky,už 14.díl,ale kvalita vůbec neklesá,naopak,setkání s Mary a Rhagem mě strašně potěšilo,je to můj nejoblíbenější pár v bratrstvu. Miluji tuto sérii.

PYTYCAT
18.12.2016 5 z 5

Asi budu z mala,ktera tak uplne neni nadsena...nebo takhle: jsem nadsena,ze vysel dalsi dil a zase se dostavam do zivota bratru,ktere vylozene "zeru a miluju",ale tenhle dil je tzv.predvidatelny...takovy,ze mi bylo jasny,jak to dopadne...nic me tam totalne neohromilo,ptz jsem to cekala.Kazdopadne cteni hezke,odpocinkove,mile...Tesim se na dalsi

Terry11
10.12.2016 5 z 5

"Jedním z důvodů, proč nenáviděl lidi (Rhage), byla jejich neschopnost držet se svých základních činností, to jest ničit životní prostředí a říkat si navzájem, co si má kdo myslet."

Tentokrát je zase autorka ve formě. prolíná se hodně příběhů, přestože je především hlavní postavou Rhage, je to dramatické, napínavé a dobře to končí. Co víc si přát.

EvaSupovic
03.12.2016 5 z 5

Plný počet.....:-D Ani nejde u téhle série dát méně, protože vás to nepustí až do konce :-D Miluji bratrstvo a těším se na další :-)

zabicka.1110
29.11.2016 5 z 5

bozi naprosto bozi uz v prvni kapitole jsem plakala.Ale cely dil je dost emotivni.Oba jsou od zacatku moji favorite a ted jeste tak hezky konec snad budou i dalsi dily a uvidime kam to povede dal

sarka1893
26.11.2016 5 z 5

Skvělý díl, hned po prvním přečtení se zařadil k mým top. Nedalo se od toho odtrhnout. Dojemné, napínavé, navíc s mými ( ještě s Bellou a Zsadistem ) nejoblíbenějšími postavami. Tleskám a těším se na pokračování. :)