Bestie

Bestie https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297405/mid_bestie-Pyq-297405.jpg 5 395 59

Bratrstvo černé dýky série

Rhage a Mary se vracejí v novém románu o Bratrstvu černé dýky, sérii „tak populární, až by se dnes asi nenašel čtenář, který o ní ještě neslyšel“ (USA Today). V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze, další zbraně, další moc. Zatímco se však Bratrstvo připravuje k frontálnímu útoku, jeden jeho člen svádí boj sám se sebou… Rhage, bratr s největší chutí k jídlu, ale taky s největším srdcem, by měl vést naprosto ideální život – nebo aspoň naprosto spokojený. Má po boku Mary, svou milovanou shellan, a jeho králi i bratrům se daří. Jenže Rhage nechápe – a neovládá – paniku a nejistotu, které ho pronásledují… A to ho děsí – stejně jako chvíle, kdy není se svou ženou. Poté, co v boji utrpí smrtelné zranění, musí Rhage přehodnotit své priority – a řešení otřese jeho světem… i světem Mary. Jenže Mary se ubírá vlastní cestou, která je buď sblíží, nebo způsobí roztržku, ze které se žádný z nich nevzpamatuje…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Beast , 2016

Vendulik
08.01.2019 5 z 5

Další super pokračování serie.

verdulos7977
29.12.2018 5 z 5

Jeden díl čtu hrozně dlouho. Již několik let čtu sérii, už jen pár let a budu na konci. :) Konec dílu hltám jedním dechem a obdivuji spisovatelku za takovou fantazii!

denniys
27.12.2018 4 z 5

po půl roce jsem se vrátila k bratrům a musím uznat, že to bylo příjemné..je až s podivem, že i 14.díl drží pořád poměrně vysokou laťku..

Moonlight
09.10.2018 5 z 5

Opět dechberoucí díl od J. R. Ward.

misak94
09.05.2018 5 z 5

Rhage je můj oblíbenec a musím uznat, že díl mě v tom jen utvrdil. Byla to skvělá jízda, nedokázala jsem se odtrhnout. Jen se trochu děsím toho, že už na mě čeká poslední díl v knihovně

Evka3814
25.04.2018 4 z 5

No s tímto dílem jsem trochu bojovala,je opravdu hodně zaměřený na Rhage a Mary. Každopádně stejně to člověka pohltí a je zvědavý na další nálož:)

lenča30
15.04.2018 5 z 5

Tato série je moje srdcovka,takže ani tato kniha není vyjímkou. Čtěte!!! L.

Alaab
09.04.2018 5 z 5

Ze začatku pro mě nic moc zajímavého, ale čím vic jsem četla tím se to stávalo napínavěší až my přislo i líto že už je zase konec.

gabice4
17.03.2018 5 z 5

Uff...... Miluji J. R. Ward a její styl psaní, ve kterém je obsaženo tolik emocí, že mě donutí k tomu, aby se mi zamlžili oči....... umí všechno tak krásně popsat....... Určitě si celou sérii přečtu znovu.......

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

nai.ivka
22.02.2018 4 z 5

líbilo se mi to až na konec, který byl moc přeslazený

PetraBery
05.02.2018 4 z 5

Pokračování mé oblíbené série, tentokrát jako ústřední dvojice opět Mary a Rhage, již podruhé. Opravdu čtivé, autorka neztrácí dech. A já si ráda zamluvím v knihovně další díl, protože mě zajímají další osudy Bratrstva.

Mergirus
03.02.2018 2 z 5

Co další díl, to další postavy...už se v tom pomalu, ale jistě začínám ztrácet. Jsem napnutá, co se stane s těmi současnými, ale přidávat tam další a další? Ještě že Lassiter neztratil svůj humor.

kacaaba
31.01.2018 5 z 5

Další úžasné pokračování. Nejdřív se mi do toho nechtělo, když jsem si přečetla anonci, protože po těch potokách slz co jsem prolila z Trezem a Selenou jsem na to neměla sílu. Ale kniha byla úžasná, jak píše Kakatja po prvních kapitolách, které mě přiváděli k infarktu... se mi líbila, zase prolínaní vztahů jiných členů "rodiny" a přátel, byl prostě úžasný. Teď se jdu vrhnout na poslední díl...teda asi nebude poslední :D

Kakatja
26.11.2017 5 z 5

No ku*va pár prvních kapitol mě málem přivedlo k infarktu. Jako cože no to snad néé můj oblíbenec a umře? No zbytek byl takový rodinný. Hurá hurá vrací se humor ... viz následky po Rhageove koupeli ... Už se těším na Xcora a co Assail?

Mark.
01.10.2017 5 z 5

U celé této série, se nikdy nemohu dočkat dalšího dílu. Každý díl mne neskonale bavil a hltala jsem každý řádek. (Ne každý řádek mne neskonale bavil). I když si nepamatuji, co se přesně odehrálo v minulém díle, nikdy to nebylo na obtíž. Dílů je mnoho a názvy jsou podobné, takže si nepamatuji, co se v které knize odehrálo, ale i tak mi stále celý příběh dává smysl, navazuje na sebe a těším se, jak se to bude vyvíjet.
Velkým plusem pro mne byly ostatní postavy v pozadí. Ráda jim nahlížím do života a těším se na další příběhy postav. Pokračování Rhage a Mary bylo fajn, ale kdyby nebyly postavy okolo, tak by mne to netěšilo natolik.

Lee7
08.09.2017 5 z 5

Díl mě neskonala bavil. I když v této knize jsou ostatní na pozadí, líbilo se mi otevření nových skutečností a velkých zvratů. Nu nemohu se dočkat dalšího dílu :)

Karin_Kim55
08.09.2017 4 z 5

I když to byl příběh o mém nejoblíbenějším páru, tak to jejich první knihu nepředčilo. Konec mi byl jasný již od 'Krále'. Mary mě tentokrát neustále štvala, a stále jsem musela křičet, že ji to ještě nenapadlo. Nakonec vše dopadlo podle předpokládaného konce, ale stále to stojí za to si to přečíst, protože tolik nových informací o Bratrstvu, Bastardech a Stvořitelce... To stojí za to!

ronu15
19.08.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Už se těším na další díl

Medlyn
09.08.2017 5 z 5

Opět úžasné čtení. Zůstává nakročeno do dalšího dílu, když Layla objevila, že Xcor má nevlastního bratra v Bratrstvu a investigativní novinář vypátral vlastní sestru doktora Manella. Nemohu se dočkat. :)