Past na dobrodruha

Past na dobrodruha https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2436/mid_past-na-dobrodruha-7td-2436.jpg 4 292 41

Bratři Quinnové série

Divoký automobilový závodník Cameron Q. se vrací do rodného města jen proto, aby navštívil svého otce v nemocnici. Jeho život se zásadně změní. Otec umírá a před jeho smrtí mu musí synové slíbit, že se postarají o Setha, malého chlapce. Všichni se musí naučit spolu vyjít, vše zhoršuje i podezření, že by Seth mohl být opravdovým Quinem. Bratři založí rodinný podnik na výrobu lodí. Ale hlavně vytvoří opravdovou rodinu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Sea Swept , 1998

xindl007
02.08.2017 4 z 5

Noru čtu pokaždé jedním dechem a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Místy jsem se hodně nasmála, hlavně při vzájemném popichování bratrů. Místy mi ukápla i slza, když člověk postupně odkrýval věci z minulosti.

Kameika
08.06.2017 5 z 5

Hned jak jsem knihu prečetla a zjistila, že je to série, neváhala jsem a pujcila si dalsi knihy. Pro mě velice čtivé jako ostatně všechny knihy od Nory.

moudivlacek
18.05.2017 5 z 5

Tak to bylo něco, nádherné i děsivé zároveň. Obdivuji a hluboce se skláním před lidmi jako byli adoptivní rodiče Cama. Dokázali "vrátit do života" tři kluky, kteří zažili tu nejhorší lidskou špínu. Dokázali jim dát lásku a ukázat správný směr do jejich nového života.
Ti pak dali před smrtí otce slib zachránit dalšího malého nového člena rodiny. A protože jsou tři dospělí a samostatní, musejí se naučit zas si vzájemně pomáhat ve výchově malého chlapce. I ten má hrůzu za sebou. A i když se to zdá ze začátku nemožné, zlo je pomalu napraveno.
A tak si nakonec i ten nejstarší zaslouží lásku.
K tomu lze jen dodat - nezapomeňte si utřít slzy na konci příběhu.
Doporučuji.

Jessybelle
23.07.2016 5 z 5

Knihu jsem četla již několikrát, myslím, že není třeba víc komentovat...

Safrika
13.07.2015 5 z 5

Super! Precteno rychle, s usmevem na rtu, tesim se na dalsi dil, ktery mi lezi na nocnim stolku :). Prekvapuje me, jak autorka dokaze skvele navodit atmosferu.

TaLu
08.07.2015 5 z 5

Podle mne nejlepší kniha ze série i když se dobře čtou všechny. Doporučuji. Oddechové, čtivé, vtipné, romantika nechybí. Příběh rodiny se mi také moc líbil. Mám ráda, když se dozvím o osudech hrdinů něco dalšího v dalších knihách. Mám ráda série.

helenkan
29.05.2015 5 z 5

Hezky jsem si početla i se zasmála.Moc pěkný příběh.

lifeoptimist
22.04.2015 4 z 5

Jako oddechovka naprosto výborná, protože ty dialogy mě místy nutily k záchvatům smíchu, prostě supr a těším se na další díly

avad
19.10.2014 5 z 5

Velmi pěkná a dojemná kniha, plná vtipných dialogů.

debe
29.07.2014 4 z 5

Když přimhouřím oči nad tou velkou koncentrací zázračně napravených zlomených duší ( a kéž by tomu tak vždy bylo), tak to byla vcelku zdařilá oddechovka, která vyloudí i úsměv na tváři díky trefným konverzačním přestřelkám.

vlastus52
12.02.2014 4 z 5

Velmi příjemná , čtivá kniha- doporučuji

locin
25.01.2014 4 z 5

Jelikož jsem předešlé díly četla ještě před tím než jsem si přečetla díl první tak jsem mnoho věcí veděla už dopředu. Každá kniha je něčím zajímavá a originální. Překonání děsivého dětství a život ke kterému se odhodlali je opravdu obdivuhodný. Skvělá edice.

klarka61
03.01.2014 5 z 5

Velmi příjemná oddechovka, která nutí k zamyšlení. Děsivé dětství pronásleduje člověka celý život, ale láska milujících adoptivních rodičů dokáže negativa zmírnit. I pěkně vystavený příběh. Těším se na 2 díl. Již je zamluvený v knihovně.

sarekaslukova
17.07.2013 5 z 5

Hezké počteníčko, už se těším na další díl. Doufám že bude stejně čtivý jako je tento.

gabca007
30.04.2013 5 z 5

Kniha je moc pěkná, dojemná a taky plná neskutečně vtipných dialogů.

ewisek22
30.03.2013 4 z 5

Hodně často jsem se nasmála a tak to má být...Kniha by měla vyvolávat u čtenářů nějaké emoce, i kdyby měly být negativní:)) Naštěstí tahle ve mně vyvolávala jen samé pozitiva. Jediné co bych vytkla je, že jsem čekala celou knihu na to, jestli se objeví matka od Setha a objasní se smrt otce...a nedočkala jsem se:)

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Láska nakonev zvítězí.Pěkná knížka.

Pingu
04.11.2012 5 z 5

Perfektn

lajcma
21.08.2012 5 z 5

Přečetla jsem celou sérii a musím říci, že jsou to velmi emotivní knihy - autorku si dávám do oblíbených...)))

stastnyandel
20.08.2012

Moc hezká, zabrečela jsem si u ní i nasmála se. Zatím moje nejoblíbenější!

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Past na dobrodruha je v