Modrý záliv

Modrý záliv https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2441/modry-zaliv-2441.jpg 4 235 30

Bratři Quinnové série

< 4. díl

4. díl o Quinech. Příběh nejmladšího z bratrů začíná jeho návratem domů na pobřeží Marylandu mezi rodiny svých bratrů po dlouhém pobytu v Itálii, kde se prosadil jako úspěšný malíř. Než se dostal do rodiny Quinnových, zažil velice těžké dětství a o to víc si váží láskyplného prostředí v rodinách svých bratrů. Chce se konečně usadit doma, zvláště když se připomněla jeho nešťastná minulost a on je nucený čelit vydírání. Tajemství, které dlouhá léta skrýval a které mu pomohou nakonec nést jeho bratři, naruší zpočátku i silný citový vztah k mladé ženě, která se do městečka v jeho nepřítomnosti přistěhovala, aby se zbavila nežádoucího vlivu své bohaté rodiny a která se bojí možného zklamání. V rodině je ale pravidlem, že jeden bojuje za všechny a všichni za jednoho, a tak i Sethovy problémy mají šťastný konec.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Chesapeake Bay , 2002

Safrika
30.07.2015 5 z 5

Skvela serie :), opet precteno temer jednim dechem :)

TaLu
08.07.2015 4 z 5

Prima, že autorka dopsala i příběh "posledního bratra". Celá série je podle mne podařená. Ráda se dozvídám další postřehy ze "života" těch, se kterými už jsme se seznámili dříve. Jistě je to nenáročná romantická četba, ale rozhodně patří k těm povedeným. Autorka prostě umí.

lifeoptimist
26.04.2015 4 z 5

Celá série je pro mě velice povedená a čtivá jakožto oddechovka, při které se člověk může zasnít a užít si mimo realitu, protože jak tu někdo poznamenal, že je to moc přeslazené, nebo ohnuté, aby to pasovalo, nebo přes kopírák.........atd. Mě to připadalo supr pro každého, kdo má opravdu chuť na romantiku a šťastný konec, navíc se mi líbilo, že tam příběhy bratrů alespoň částečně pokračovaly dál a nebyly tam jen letmé zmínky, jak to kolikrát u sérií bývá.
Myslím, že knížky, teda aspoň některé, jsou od toho, aby u nich člověk mohl utéct do klidu a míru a užít si něco, co se jen tak v normálním světě nestane, protože pokud budu chtít realitu, tak si otevřu noviny...

debe
01.08.2014 3 z 5

No jak jsem se už vyjádřila u předchozího dílu, samá cukrová vata, jenom pro extra snílky. Vztahy vzala autorka přes kopírák, všichni hlavní hrdinové to měli stejně, jako blesk z čistého nebe před nimi přistála ta "pravá", od té chvíle žádné pochybnosti a tak si tam žijí šťastně až do smrti... chtělo to v tomhle směru trochu ubrat plyn.

ritz
22.07.2014 4 z 5

Mám ráda tuto autorku, píše čtivě, napínavě, knížky jsou příjemné oddechovky. Po každé další ráda sáhnu a vím, že mě nezklame.

vlastus52
23.03.2014 4 z 5

Pěkná pohodová knížka, dobře se četla. Celá série byla velmi příjemná.

Kiana
04.01.2014 4 z 5

Pre mňa, príliš ľahko predvídateľný a pomalý dej.

sarekaslukova
02.08.2013 4 z 5

celá série byla úžasná, ale tento díl se mi zdál méně vydařený než ty tři předchozí. Četl se skvěle, ale vadilo mi že některá fakta se tam opakovala z předchozích dílů. Ale i tak tahle série je úchvatná.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Zajímavý děj má to dobrou myšlenku.

WEIL
04.09.2011

Bohatství má svou příjemnou stránnk i svou nepříjmnou. Ta druhá je zde více zdůrazněná.