Hořká chuť lásky

Hořká chuť lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95969/horka-chut-lasky-95969.jpg 4 517 45

Bratři Koubkovi série

Sympatická sedmnáctiletá Nela Fišerová prožívá každodenní radosti i starosti dnešních středoškoláků. Studium na střední škole sociálních věcí se jí docela líbí, se spolubydlícími na privátě vychází v pohodě a shání si brigádu, aby nemusela trávit celé letní prázdniny doma s tátou a jeho novou rodinou. Osud se prozatím k Nele zachoval dost macešsky - maminka ji zemřela, když byla Nela ještě malá, tatínek se znovu oženil, a doma pro ni najednou jakoby nebylo místo. O to naléhavěji pociťuje potřebu lásky. Celkem poklidný běh událostí změní seznámení s vysokoškolákem Tomášem. Tomáš je hezký, milý, oblíbený... Mohl by to být ON, kdyby Nela postupem času nezjistila, že není všechno zlato, co se třpytí, a milý Tomáš není až tak dokonalý vysněný princ. Tím spíš, když jede jako pomocnince o kuchyně letního tábora, kde vedoucím party skautů je mimo jiné i Ondra, Tomášův bratr. Ondřej má všechno, co Nele u Tomáše chybělo. Má však i něco navíc...... celý text

Nelasp
05.09.2023 5 z 5

Kniha o mojí jmenovkyni, která shodou náhod studovala podobný obor jako já, zamilovala se do chlapce a následně se seznámila s jeho ženatým dvojčetem.... dál si to asi vzhledem ke jménu autorky domyslí.....

Hakate
28.08.2022 4 z 5

Knihy od Lenky mě doprovázely určité období mých školních let, protože u nás na škole je četla každá holka. Některé příběhy se mi líbily více, některé méně. Po nějaké době, už mi příběhy přišly stejné, jen jiné místo, jiné postavy. Ale princip vždy stejný.

Jajus
15.03.2022 5 z 5

Skvělý díl, který jsem si ráda zopakovala. Ani se zbytečně neprotahuje :)

Aranel15
07.09.2021 5 z 5

Lanczová nikdy nezklame :-) I když už mi chvilku není náct, ráda se k jejím knihám vracím stále, pořád se dokážu začíst a jsem z knihy naprosto nadšená. Hned jdu na další díl, abych zjistila, co Nelu čeká dál

Pejuška
16.02.2021 5 z 5

Kniha, ke které jsem se chystala strašně moc dlouho. Původně jsem si totiž nevědomky půjčila druhý díl, a až doma jsem zjistila, že je to vlastně pokračování. Pak jsem to neřešila, až teď nastal ten pravý čas, a musím říct, že knížka mě neskutečně bavila a pohltila. Nela neměla jednoduchý život skrz maminku, a novou rodinu jejího táty, ale užívá si života jak jen to jde, ve svém studiu vidí budoucnost a poslání, což se mi strašně líbí. Už se těším na vysněné pokračování, protože konec byl více než zajímavý :)

jitkapeldova
27.10.2020 5 z 5

Hezky napsaná kniha..
Nela mi nejdříve přišla trochu nesympatická, ale postupem času jsem si ji oblíbila.. jedna z nejlepších, co jsem od autorky četla :)

Petra17
18.10.2019 5 z 5

Romantický příběh ve kterém se objevují i tíže vyřešitelné spory. Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila a jen slintala další a další stránky.

sonina1
29.09.2019 4 z 5

Knížka super, Nela mi že začátku nebyla moc sympatická, ale druhou polovinu knihy jsem přečetla během večera, byla jsem moc ráda, za pokračování:)

Aknel26
21.08.2019 3 z 5

První knížka o Nele mi přišla taková o ničem, jako kdyby ji paní spisovatelka napsala jen mezi jinými románky, když si chtěla odpočinout od něčeho složitějšího. Opravdu mě překvapilo, že zrovna tato kniha má pokračování.

Pája699
29.05.2019 5 z 5

moje srdeční záležitost....netřeba slov...kniha naprosto úžasná!!

Leona91
09.03.2019 5 z 5

Nela je velmi smypaticka hrdinka a zápletka s dvěma bratry je krásně čtivá. Kniha určitě patří mezi nejlepší díla, které autorka napsala.

JancaMia
17.01.2019 4 z 5

Klasická oddechovka L.L. nic coby se dalo vytknout , nic co by bylo překvapivé ale stále krásně čtivé , byť už leta letoucí nejsem cílovka ..

todilka
28.11.2018 3 z 5

Když jsem byla mladší, Lenku Lanczovou jsem hltala. Očividně mi to zůstalo :-) před lety jsem četla druhý díl, navazující na tuhle knížku a i když jsem měla v plánu původně něco jiného, musím se k němu vrátit...nepamatuji si už všechny detaily a nedá mi to :-) Romantice zdar!
*čtenářská výzva 2018: kniha, jejíž děj se odehrává v Brně

avalonek
15.11.2018 3 z 5

Pamatuji si,že když jsem byla ve věku hlavní hrdinky,taky jsem tyto knihy četla.Protože asi každá dívka v 17letech sní o dokonalém chlapci a úžasné a dechberoucí lásce..(i já taková byla:)I když je realita trošku jiná,sny a představy jsou krásné a měly by jsme je mít pořád.Nela byla super holka do nepohody,ale zrovna ve výběru chlapce sáhla vedle,ale její příběh byl hezký.Milé splnění výzvy

Lucissia
22.07.2018 4 z 5

Odpočinkové letní čtení a vzpomínka na střední. :-)

koki.veru
16.03.2018 5 z 5

Příjemná oddechovka. Ráda se k této spisovatelce vracím a přečtu si občas nějakou knížku, abych se trochu odreagovala a zavzpomínala na první lásky a pubertu :D Bratři Koubkovi mě moc bavili, proto sahám okamžitě i po druhém díle.

munka
04.02.2018 4 z 5

Prvá kniha od tejto autorky a milo ma prekvapila. Pekný príbeh zo života, ktorý som veľmi rýchlo prečítala. Ak by nebolo Výzvy 2018 asi by som ju nečítala. Teším sa na pokračovanie a určite si ešte nejakú knihu od paní Lanczovej prečítam.

Amneris
23.01.2018 5 z 5

Již v pubertě jsem tuhle knihu četla a hned mě upoutala. Neskutečná zápletka se dvěma bratry, kteří jsou stejní a přesto každý jiný. Nela mi byla sympatická hned, stejně tak i Ondra. Kniha je psaná velice čtivě, přečetla jsem ji jedním dechem, stejně jako předešlé knihy od paní Lanczové. Rozhodně ji řadím k nejoblíbenějším

Kristy21
22.10.2017 5 z 5

Krásný příběh o sympatické studentce a 2 bratrech, ovšem každý z nich je jiný. Výborná zápletka, nepředvídatelný děj.
Za mě rozhodně nejlepší knížka společně s Postel plná růží, které jsem od paní Lanczové četla. Jsem velice spokojená.

Ajinka126
30.07.2017 3 z 5

Moje středoškoleské čtení. Docela zajímavá zápletka. Konečně byla láska a její strasti ústředním tématem. Většinou se to vždy jen tak "přihodilo".

pro dívky romantika

Kniha Hořká chuť lásky je v

Přečtených1 192x