Brána do pekel

Brána do pekel https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58228/brana-do-pekel-58228.jpg 2 21 4

Znovu se narodit do apokalypsy. Nalézat a prožívat zkázu, hrůzu, děs. Nerozumět světu ani sobě. Každou hodinu, haždou vteřinu věnovat boji o holou existenci. Naslouchat skrytým nápovědím. Používat své tělo jako dokonalý stroj, kde palivem je živočišná energie a chladícím médiem ledová zuřivost. Procházet sem a tam kulisami, které už dávno ztratily své pravé jméno. Dojít až k bráně pekla a zabušit na ni. Ale zevnitř.... celý text

DominaCZ
05.02.2021 odpad!

Koupeno kdysi v levných knihách, ani nevím proč nebo co...hm takže opevněná sídliště, bunkry, holka-bojovnice, svět dělen na bezďáky-obyvatele bojovníčky a vojsko-vládnoucí třídu... Ženský-dělnice svazovaný a nechávaný chlapama ojížděný hm dál jsem se ani nedostala, to se nedalo.
Trapas největší.

Erizzani
06.08.2020 odpad!

Kniha se dobře četla, ale to nejspíš díky tomu šílenému formátování. Příběh jako takový mi přišel zbytečně vulgární, alespoň některé pasáže. Osud hlavní postavy.. no, zpětně to byla docela zajímavá myšlenka. Ale celkový dojem z knihy - brak. Rozhodně bych to nečetla znovu.

Laf
25.11.2013 2 z 5

Tato kniha se mi četla velmi rychle, neboť je dobře napsaná. Začátek knihy se mi líbil, ale postupně jsem se v tom začala ztrácet. A závěr knihy nezklamal. Nic nedopadlo dobře pro hlavní hrdinku jak to bývá u jiných knih.

LordSnape
29.01.2012 3 z 5

Super odpočinková záležitost. Nic originálního, ale slušně gradující i napínavé. Kniha se čte velmi dobře, děj rychle odsýpá, o akční pasáže také nouze není. Zkrátka pohoda.

Autorovy knížky

Wayne Ford
česká, 1943 - 2014
2009  50%Brána do pekel

Kniha Brána do pekel je v