Bráchova bota

Bráchova bota https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375682/bmid_brachova-bota-ZKt-375682.jpg 4 10 2

Předškolák Břéťa není jedináček, ale skoro jako by byl. Jeho starší brácha totiž už dlouho studuje v Americe a Břéťovi se stýská. Příběh o rodině a sourozencích je určený pro první čtení i pro předčítání dětem. Popletený pavouk Jeroným pobaví nejen děti, ale také rodiče.

rejka79
06.12.2023 4 z 5

Hezká, vtipná a milá knížka. Jedna z nejhezčích, co jsme se synem spolu přečetli. I rodiče pobaví, pavouk Jeroným válí.

Betty42
08.11.2018 5 z 5

Knížka pro předškoláky a jejich rodiče, případně začínající čtenáře. Je to hravý příběh o rodině, normálně fungující a žijící normální život. Pavouk patří do rodu Trnkových Kocourů ( ze Zahrady), spoluprožívá a komentuje život rodiny, ovšem po svém. Vypráví malému Břéťovi na přání neuvěřitelné historky o jeho velkém vzdáleném bratrovi, vymýšllí si a bájí, není divu, že Břéťa nakonec bráchu nepozná.
Kdo má rád hry s češtinou, nebude se nudit.
Kniha vyšla v brožovaném vydání jako Knížka pro prvňáčka pro rok 2018, je tedy možné si ji jen od některého prvńáčka vypůjčit ( nebo v knihovně) :-D.

Evelína Koubová
česká, 1961
2018  78%Bráchova bota
2021  92%Honem, ať už jedem!

Kniha Bráchova bota je v