Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294943/bmid_bozsky-milenec-PeA-294943.jpg 4 1182 155

Božský bastard série

Čtvrtá kniha ze série Božských Upjatý Brit na vysoké pozici. Dobrodružná Američanka na stáži. Sexy mezinárodní skandál na obzoru. Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl připravený. The New York Times a Christina Laurenová, duo autorek bestsellerových sérií Božských a Vášnivých, představují Božského milence – erotické mezikontinentální hrátky oslavující to nejlepší z obou světů! *** Když se Ruby Millerová dozví, že ji šéf posílá na prodlouženou pracovní cestu do New Yorku, je v šoku. Jako jedna z nejnadějnějších a nejbystřejších mladých inženýrek v Londýně to z profesního hlediska zvládne levou zadní. Děsí ji ale fakt, že bude celý měsíc pracovat – a spát v jednom hotelu – s Niallem Stellou, firemním expertem na městské plánování a nejvíc sexy chlapem na světě, po kterém už pár měsíců kouká. Niall ale ani neví, že Ruby existuje…, dokud ho noční let plný laškovného flirtu nepřinutí všimnout si jí. Čerstvě rozvedený Niall se neumí uvolnit ani porušovat pravidla a co se týká žen, je naprosto bezradný. Přesto hned pozná, že otevřená Kaliforňanka Ruby je jako závan čerstvého větru. Ruby si vezme za úkol dostat sexy Brita z jeho ulity, a když se do toho pustí, není cesty zpět. Užívat si tisíce kilometrů od Londýna je pro oba jednoduché, co se ale stane s těžce vystavěným vztahem po jejich návratu?... celý text

Ivet1990
06.08.2019 2 z 5

tento díl byl docela zklamání. Vše se táhlo a docela mě nudil

petraj30
04.08.2019 4 z 5

Řekla bych, že to byl asi nejslabší příběh celé pětice Božských, ale i tak stál za to. Konec byl kouzelný

bellinkabell
09.07.2019 3 z 5

Vzhledem k tomu, že já osobnej nemám ráda typy mužů, jako je hlavní hrdina, tak se mi to moc nelíbilo. Zkrátka se mi nelíbil vývoj příběhu a měla jsem tendence hlavního hrdinu postrkovat. Ale komu tito muži nevadí, určitě příběh ocení. Je to čtivé a uvolňující.

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Líbí se mi tento příběh, kdy muže dobývá žena a kdy hlavní hrdina je vlastně suchar a ne dominantní bussinesman. Příjemná změna:-)

andrea4865
04.06.2019 3 z 5

Narozdil od knih z teto serie jde o dobyvani muze zenou,jsem zvykla na dominantni muze a tento hrdina jim opravdu nebyl,zakriknuty ,,nejisty sam sebou navic sexualni zkusenosti pouze s jednou zenou,tyto obracene role mi moc nesedly,nekomu kdo ma rad nesmele muze se to muze libitjine dily z teto serie sou mnohem lepsi.

mariva
12.03.2019 3 z 5

Po knize jsem sáhla z důvodu odpočinku, chtěla jsem něco nenáročného, u čeho člověk může vypnout a nemusí nad knihou moc přemýšlet. Pro tento účel je kniha ideální, lze ji kdykoli odložit, když už má čtenář pocit, že je té erotiky příliš, a přitom o nic nepřijde. Jednoduchý milostný příběh ze současnosti.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Trochu jsem se bála co čekat, většina komentářů Nialla zrovna lichotivě nehodnotí.. Ale já se k většině nepřidám, opět čtivě napsané, Ruby byla navíc skvělá.. pohádka pro velký holky, emoce vyšponované a i když všichni víme jak to dopadne, stejně si to musíme přečíst. Já zklamaná nebyla a už se těším na Jensena a Pippu ;-)

makynka911
26.11.2018 4 z 5

Otočená romantika, ale pořád skvělá kniha, dobývání od něžného pohlaví dopadlo skvěle :) Moc jsem se těšila na další díl :)

Turiel11
19.11.2018 5 z 5

Jééé, mně se to líbilo! :-D Hlavní hrdinové sympaťáci, líbilo se mi, jak byl příběh od samého začátku nastavený a jak plynul. Super kniha i série! :-)

Mrňous1
31.10.2018 5 z 5

Opět výborná kniha, tahle série se povedla. Líbilo se mi, že zde byl ten pomalejší a zranitelnější ten chlap, ne vždy jsou chlapi ti silní a sebejistí a válcující vše kolem sebe. Knížka se četla úplně sama, byla trošku jiná, než předchozí díly, ale možná bych i řekla, že nejlepší. Nevím, každý pár byl jiný a v něčem se mi líbil a v něčem mě prudil, jak už to tak chodí, celá série se mi líbí a těším se na poslední díl.

mišák1262
31.10.2018 4 z 5

je to uplně naopak než v předchozích dílech ( muž dobývá ženu) ted je to - že žena se snaži napravit rozvedeněho sklamaného muže.... je to hezký přiběh a moc se mi tam líbilo že stalá vim jak se maji postavy s předchozích dílu. Ale i přes to se mi tenhle dil nelibil tolik jako ty první.

eva3695
03.08.2018 4 z 5

Předposlední díl, který je plný jiskření a touhy, ale hlavně citů. Asi mi přišel slze všech nejvíce závislí na citech. Příběh se četl velmi dobře, a samozřejmě nechybí sexy chlap

AnnaNes
30.06.2018 4 z 5

Kniha se mi opět líbila, bylo dokonce příjemný, nemít hned na začátku každou stránku o sexu.

Frupet
22.06.2018 3 z 5

Čtvrtá kniha ze série Božský... pěkné, čtivé. Samozřejmě plné klišé, kdy nová žena napravuje chyby té předchozí a tím si získává srdce muže...
Moc se mi líbilo okrajové propojení s hrdiny z minulých dílů. Jako by se autorky snažily říct, že i vztah postavený především na vzájemné přitažlivosti a sexu má budoucnost... pěkná myšlenka.

Majesty_V
05.06.2018 4 z 5

Spousta lidí tuhle knížku odsuzuje..... a myslím, že je to jen kvůli tomu, že prvně v celé sérii to nebyla co stránka, to sex. Pro mě to je velice příjemná knížka, kde hlavní mužská postava není nadržený playboy, ale zdrženlivý muž se zlomeným srdcem. :)

Je také skvělé, že se postavy z předchozích dílů objevují i zde. Dodává to celému příběhu šmrnc a když se tam objeví vaši oblíbenci z předchozích dílů, zahřeje vás, jak se jejich příběh vyvíjí dál. :)

Kekik
21.05.2018 4 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl z Božských.
Na první milování se vším všudy si tentokrát hóóódně dlouho počkáme, ale to mi vůbec nevadilo, ba právě naopak. Nelíbí se mi, když na to vlítnou hned v první kapitole. Tady šlo více o city, a to je super. Přesto je kniha nabitá erotikou a dokonce má i trochu děj (návštěva koncertu). Čtivá.
*V tu chvíli už jsem vrtěla hlavou a Pippa mě praštila koncem šály. "Ber to jako výzkum do hodiny konstrukční integrity. Řekni mu, že potřebuješ otestovat tažnou sílu jeho ocelové trubky."* Pippa zde vystupuje jen na začátku a na konci, ale i v těch několika scénkách se mi zamlouvala. Doufám, že taková bude i v posledním díle, kde je hlavní postavou.

ylena.k
16.05.2018 5 z 5

Za mě to byla (s prominutím) kurevsky dobrá knížka. Četla sem jí v kuse, nemohla sem se odtrhnout.

Market = )
02.05.2018 4 z 5

Tak tohle za mě bylo bezva. A z celý serie mi to zatím přišlo nejmíň přehnaný. Jenom pořád bojuju s pro mě dost nešikovným překladem, slečna / mladá paní by se podle mě měla přeorientovat na jiný typ literatury, protože za mě je to až rušivé :-(.

xindl007
01.05.2018 4 z 5

Tento díl knihy není tolik nabitý erotikou, je více romantiky, rozebírání pocitů atd. . Nevadilo mi to ale, četla se dobře. Těším se na poslední díl.

NikolettaHole
15.03.2018 3 z 5

Nevím jestli za to můžou bratři Stellovi , ale ani tenhle díl mě příliš nebavil. Ruby mi přišla hrozně vtíravá a Nial byl opravdu zvláštní postava.