Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274922/bmid_bozsky-milenec-r1P-274922.jpg 4 1182 155

Božský bastard série

Když Ruby Millerové šéf oznámí, že ji posílá na delší služební cestu do New Yorku, je ohromená. Jako jedna z nejlepších a nejchytřejších mladých inženýrů v Londýně ví, že z profesionálního hlediska je pro takový úkol tou pravou. Ale rozhodí ji vědomí, že stráví měsíc blízkou a osobní spoluprácí bok po boku — a také bydlením ve stejném hotelu! — s Nialem Stellou, nejlepším specialistou firmy na městskou architekturu a Nejžhavějším Mužem Na Světě. I přes své přetrvávající pobláznění si je Ruby jistá, že Niall sotva ví, že je naživu… až do chvíle, kdy ho Rubyino flirtování během jejich nočního letu do New Yorku doslova posadí na zadek a přiměje, aby si jí všiml. Niall není ten typ, který by nechával události volně plynout a porušoval pravidla. Pokud jde o ženy, popsal by sám sebe jako beznadějný případ a čerstvý rozvod ho v tom jen utvrzuje. Ale dokonce i on pozná, že společenská a přátelská Kaliforňanka Ruby je závanem čerstvého vzduchu. Ruby vezme jeho zdrženlivost jako výzvu a jakmile se rozhodne, že sexy Britovi pomůže, aby se uvolnil, není už cesty zpět. Tisíce kilometrů od Londýna je pro milence snadné předstírat. Ale co až jejich služební cesta skončí? Přetrvá vztah, který spolu vybudovali, nebo se rozpadne?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful secret , 2015

4laras
14.02.2018 4 z 5

Tato kniha byla změna. Ne špatná, ne velká, ale byla to příjemná změna.
Už od začátku mi to přišlo jako příjemný milostný příběh.

IvankaM
13.02.2018

Naprosto úžasné. Bylo to jiné, než předchozí díly, ale strašně mě to bavilo a čtení mi trvalo asi 6 hodin (Fakt jsem nemohla přestat)

LivN
29.01.2018 4 z 5

Božský milenec je čtivá a oddychová knížka ,ale čekala jsem, že tam bude více erotiky jak bývá u Christiny Laurenové zvykem.Něco tomu chybělo nebylo to uplně ono jako u předchozích knížek.

Coucouha
14.01.2018 4 z 5

Je fakt, že se opravdu jedná o nejméně sympatického hrdinu celé této série. Tento pár - Nial a Ruby mi opravdu nesedl. Ale na druhou stranu musím uznat, že se mi tato kniha četla z celé série nejlépe (asi jako jedné zmála zde hodnotících). Ano, taky jsem hned věděla, jak to všechno dopadne, ale tento příběh mi připadal ze všech nejzajímavější. Prozatím. Ještě mě totiž čeká poslední díl - Božský.

Lee7
12.01.2018 3 z 5

U knihy jsem se bavila a po delší zase zasmála. Lehké čtení a skvělé odreagovaní.

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Opět jsem knihu hltala jedním dechem

dendishek
08.12.2017 5 z 5

Přikláním se ke komentářům, že je tato kniha z celé série nejslabší. Avšak - jako vždy jsem se krásně zrelaxovala, vypla, zapředstavovala a bylo mi fajn. Postavy v těchto sériích jsou prostě o dost lepší než např. ze série Wild Seasons. Tam jsem narazila na hodně velkou nudu, což se o těchto knihách říct nedá ;-).

Amitiel76
22.11.2017 4 z 5

Tento díl série, mi přišel vážně nejslabší. V porovnání s "Božským bastardem" mám pocit, jako by to ani nepsala stejná autorka. Slabý odvar.
Ale pokud se nebudu ohlížet za předchozími díly a srovnávat, tak musím říct, že se mi kniha líbila, a dobře se četla. Hlavním plusem této série je totiž to, že autorky vypráví příběh pohledem obou hlavních hrdinů. Tak, že člověk nemusí tápat a domýšlet si, jaké myšlenkové pochody asi vedly k tomu, či onomu. Máte prostě možnost nahlédnutí do ženské i mužské mysli. A občas je to překvápko :-) Příběh je pak jasnější, a lépe pochopitelný.

Flyn
16.11.2017 3 z 5

Nerikam ze to bylo spatne...to ne. Ale vzhledem k predchozim dilum to bylo zkratka slabsi. Nekam se mi ztratil charakteristicky humor.

Pedruska01
08.11.2017 3 z 5

Kniha se četla dobře - rychle odsýpala. Nebyla to nijak náročná četba, spíš takový relax, kde se nemusí přemýšlet. Jako celkově celá série. Já osobně jsem tuhle knihu (tuhle sérii) měla jako takovou vycpávku. A nic proti ničemu.
Ze začátku mi oba hlavní hrdinové připadali jako totalní schizofrenici a nestačila jsem kroutit hlavou nad jejich chováním. Jednou tak a podruhé onak? Tak co, sakra?! -_-
Když se nad tím zamyslím, a to je co říct, když myslet u knihy nepotřebujete, tak Ruby mi na svůj věk připadala, anebo byla vykreslena něco jako světoznalá sexuální cosi, kdežto Niall byl naopak "dalece" starší a za pořádnýho troubu. Někdy je naivita fajn, ale v rámci možností. Když oba odhodili tu masku rozdvojené osobnosti, příběh byl lepší/milejší. I když se z Nialla stal náhle takový "kanec", což se pralo s tím, jaký nesmělý a uhlazený muž to je. Určitá zdrženlivost většinou nebyla na místě. Toho trápení ho se obou hrdinů tam bylo málo. Nejspíš. Připadá mi to jako taková "dospělá" pohádka. Všechny takové příběhy. Pohádkově neuvěřitelně růžové a šťastné. Nevýrazná chuděra a bohatý princ. Však mám takový nepříjemný pocit, že tohle byl nejspíš nejslabší díl? Ať mi všichni odpustí. :D
Každopádně příjemné čtení a jsem ráda, že jsem se mohla seznámit s touto sérií a s hrdiny v ní. :)

nomarket
04.11.2017 4 z 5

Čtení u kterého člověk nemusí přemýšlet.. na vypnutí dobrá :)

arket
03.08.2017 4 z 5

V sérii Božský... najdete jistě lepší. Naill mi připadal jako naprostý idiot.

helkol
18.07.2017 3 z 5

Takové průměrné čtení na léto pro zábavu. Určitě se chystám na další díly, čte se to skoro samo :-D

Natali.159
07.07.2017 3 z 5

Bohužel, prim hraje u mě stále první díl...

a.nnysek
24.06.2017 5 z 5

Krásné čtení, nemohla jsem se odtrhnout, i když tento díl se mi líbil o něco méně než díly ostatní, stálo to za to :-)

Adris
17.06.2017 3 z 5

Celkem v pohode, az na vyrazivo "kundicka", "postevacek" a pubicka kost. To je hrozne. Zacetla jsem se pak do Bozskeho hrace a zjistila, ze je to uplne to stejne, jako zde - ukecana holka a kluk, co se hleda. Takze dalsi uz ne-e.

Nita17
08.06.2017 5 z 5

Série "Božský" mě jednoduše baví, skvělá rozmanitost postav v každém díle. Samozřejmě sex a láska a jakési probuzení jsou podstatou. No tak tady byl ta větší citlivka chlap - Niall a otevřenější Ruby.
Líbí se styl psaní z obou pohledů postav :)

ardeas
09.05.2017 2 z 5

Hm... toto si myslím, že je určené buď vyššej vekovej kategórii od 35 a viac, alebo to bolo hrozne upäté. Nepoznám chlapa, ktorý je tak uzavretý a zároveň nie je agresívne pasívny. Každý si niečo niečím kompenzuje, ale tu sa toho ujala autorka dosť plytko. A tiež nemôžem opomenúť, že zápletka bola až príliš jednoduchá na tých vyše 300 strán sa fakticky nič zásadné nedialo, nikam sa to nepohlo, nehovoriac o tom, že to takmer nemalo iskru. Škoda

alabra
17.04.2017 3 z 5

Neurazí, nenadchne, průměrné čtení.

kaculliv
03.04.2017

Knihu jsem nedočetla, nechytla mě jako předešlé díly, které jsem během třech dnů přečetla.