Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274922/bmid_bozsky-milenec-r1P-274922.jpg 4 1182 155

Božský bastard série

Když Ruby Millerové šéf oznámí, že ji posílá na delší služební cestu do New Yorku, je ohromená. Jako jedna z nejlepších a nejchytřejších mladých inženýrů v Londýně ví, že z profesionálního hlediska je pro takový úkol tou pravou. Ale rozhodí ji vědomí, že stráví měsíc blízkou a osobní spoluprácí bok po boku — a také bydlením ve stejném hotelu! — s Nialem Stellou, nejlepším specialistou firmy na městskou architekturu a Nejžhavějším Mužem Na Světě. I přes své přetrvávající pobláznění si je Ruby jistá, že Niall sotva ví, že je naživu… až do chvíle, kdy ho Rubyino flirtování během jejich nočního letu do New Yorku doslova posadí na zadek a přiměje, aby si jí všiml. Niall není ten typ, který by nechával události volně plynout a porušoval pravidla. Pokud jde o ženy, popsal by sám sebe jako beznadějný případ a čerstvý rozvod ho v tom jen utvrzuje. Ale dokonce i on pozná, že společenská a přátelská Kaliforňanka Ruby je závanem čerstvého vzduchu. Ruby vezme jeho zdrženlivost jako výzvu a jakmile se rozhodne, že sexy Britovi pomůže, aby se uvolnil, není už cesty zpět. Tisíce kilometrů od Londýna je pro milence snadné předstírat. Ale co až jejich služební cesta skončí? Přetrvá vztah, který spolu vybudovali, nebo se rozpadne?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful secret , 2015

-markéta-
21.07.2020 5 z 5

První 3 díly jsem četla před několika lety, a tak jsem se trochu bála, že si nebudu pamatovat postavy a vztahy mezi nimi, avšak to se nestalo, protože jsem si během čtení na vše vzpomněla.
Kniha byla super. Nemám sice ráda červenou knihovnu, ale na léto a jako oddychové čtení - proč ne.
Všechny díly jsou sice na jedno brdo, ale já na nich mám ráda to, že postavy jsou propojené a v každém díle se objevují i ty z těch předchozích.
Myslím, že každá slečna, žena, která knihy s erotickou tematikou čte, tak není úplně v klidu a má motýlky v břiše.
Skvěle napsané, čtivé! Super.

tittanie
17.07.2020

Přečetla jsem celou sérii. Takhle knížka mi padla v době čtení do noty, takže se mi líbila v porovnání s celou sérií se mi líbila. Fajn služební cesta.

Iva B.
12.07.2020 3 z 5

Pro někoho brak, pro mě dokonalá oddychovka na proprseny víkend!! Na tohle vám stačí i jeden den. Celá tahle série mě hrozně baví a na 100% vím, že se k ní zase vrátím.

CiaKawlone
01.07.2020 4 z 5

Tahle kniha byla na hraně. Ruby mi přišla až moc bláznivá na to, že to byla bývalá spolubydlící Loly. Naill mi přišel zase až moc zmatený. Neměla jsem pocit, že se k sobě až tak dokonale hodí jako předešlé 3 páry. Přišlo mi to až moc zahnané do extrému, proto srážím 1 *. Happyend to sice mělo, ale i tak mi přišlo, že ten konec nebyl to pravé. Ale musím uznat, že vykreslování osobností, jde autorkám prostě skvěle.

Karola050716
13.04.2020 2 z 5

Pro mě zklamání, bylo to zdlouhavé a vlastně se tam nedělo nic kromě přemlouvání ala já tě chci, chtěj mě taky...Chápu postavu Neila, ale chyběl tomu náboj.

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Díl od dílu je ta série lepší a lepší. ♥

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Jak už jsem psala, velmi oblíbená autorka, kniha mě moc bavila.

petulkapeta
26.01.2020 5 z 5

Četla jsem ji po božském bastardovi,rozdíl to byl teda veliký a když tak přemýšlím řekla bych že možná i lepší...uvidím co další díly...

Bet
15.01.2020 3 z 5

Knihy autorky se mě velice líbí. Tato kniha má hezký příběh moc se mě líbila.

Majuš333
06.01.2020 5 z 5

Rozjazd bol skvelý, potom to trošičku stagnovalo, ale nakoniec sa to opäť rozbehlo a pokračovalo až do sladkého konca... Ruby bola bláznivá a Niall bol veľmi plachý divoch (aj keď sa asi ani nečudujem po tom, čo mal za sebou...). Božský milenec bol fajn, ale na Božského bastarda nemá :) Postavy z predchádzajúcich častí ma opäť pobavili :) Obálka je opäť božská :)

smejkalova.m
30.12.2019 5 z 5

Předchozí díly jsem četla před 5 lety, takže už si je moc nevybavuju. :D Ale tohle se mi líbilo, bylo to svižné, jen na konci mě dorazilo jaký je Niall hlupák, co udělal s tou Portiou. Ale jak to u těchto knih bývá, tak happyend nás neminul. :)

Katynka21
28.12.2019 4 z 5

Po řadě detektivek příjemná změna. Četlo se velmi snadno a rychle. Doporučuji jako příjemnou oddychovku.

Elize
21.12.2019 3 z 5

Stejně čtivé jako předchozí díly - všechny jsou psány vlastně ve stejném stylu. Hlavní postavy se mi líbily víc než například ve druhém díle. Bylo příjemným zpestřením, že nezakrývaly své city až do samotného konce.

knihomolkajanca
11.12.2019 2 z 5

Ok, kniha se četla dobře jako ty předchozí, ale hlavní postavy mě bohužel příliš nebavily a takového chlapa bych asi musela zastřelit. Dvě hvězdičky za to, že i tak příběh uběhl.
Poslední díl přečtu, ale myslím, že už mě nemá co překvapit...

niced
19.11.2019 3 z 5

Super pokračování, obě hlavní postavy byly osvěžující změnou. Oceňuji, že Niall nebyl typický playboy jako jsou mužské postavy ve většině případů, a u Ruby zase bylo fajn, že byla zamilovaná už dlouho předtím a nepředstírala půlku knížky, že vlastně nemá zájem.

Renatapek
03.11.2019 3 z 5

Příběh, tak trochu suchara, Neila a divošky Ruby. Oba se znají, ale on jí nevidí. To ji ještě víc provokuje k tomu, aby udělala cokoliv a zaujala ho. Věci se pohnou správným směrem v letadle a začíná se rozehrávat zajímavá hra. V knize najdete hrdiny, které už možní znáte s volně navazujících dílů Božský. Je to velmi příjemné čtení. U knížky nemusíte přemýšlet, stačí se nechat unášet dějem a snít :).

margitka13
15.10.2019 5 z 5

Úplný opak predchádzajúcej knihy.
V Božskom hráčovi pomáhal so sebavedomým muž žene tu je to obrátené a Ruby pomáha nájsť sebavedomie Niallovi.
Takéto typy kníh zbožňujem, kde jeden druhému pomáhajú niečo nájsť a tým, že tu žena pomáha mužovi to bolo veľmi príjemné obzvláštnenie.
Od začiatku do konca som to hltala.

avalonek
04.10.2019 3 z 5

Četla jsem znovu,protože jsem si nepamatovala,že už jsem to jednou v ruce měla(ta skleróza je hnus:) a celkem se mi to i líbilo.Ale nejlepší byl prostě Božský bastard,ten mě opravdu okouzlil,tohle je takový průměr

janina66
24.09.2019 5 z 5

Docela se mi to líbilo. Četlo se dobře. Akorát Niall byl alespoň zpočátku pěkný hňup. Samozřejmě na Bastarda to nemá.

CiaKawlone
15.09.2019 4 z 5

Božský milenec pro mě byl celkem zklamání. Už to nemělo ten šmrnc co ty před tím. Nicméně to pořád bylo napsáno čtivě. jen tomu prostě něco chybělo.