Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1794 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

kik68
12.07.2016 5 z 5

Báječná kniha. Přesně podle mého gusta i když na něj měla být ještě trošku tvrdší a nedat se mu tak snadno :-). Zatím nejlepší co jsem od ní četla.

k_domeska
05.07.2016 5 z 5

Skvělá oddechovka, na dovolenou ideální. Podle mě zatím asi nejlepší ze série, uvidím, jaký bude milenec. :D

CHESS
02.06.2016 2 z 5

Ani nevím proč, ale nedočetla jsem. To asi mluví samo za sebe...

Teres_B
28.05.2016 5 z 5

Dejte mi toast, tahle knížka je můj džem. :-)

Laf
17.04.2016 5 z 5

Skvěle napsaná kniha s nádechem humoru. Bylo těžké ji dát z ruky. Jako oddechové čtení je toto nejlepší volba :)

Hanika99
15.03.2016

Konečně jsem u konce!!! Všechny tři knihy přečtené. Osobně se mi asi úplně nejvíce líbila 2(cizinec). Každopádně knihy všechny tři doporučuji. Pokud hledáte odreagování a vzrušení tyto knihy jsou 100X lepší než například padesát odstínů šedi. Ke knížkam se vracím a nejspíš si je přečtu ještě jednou :) možná i víckrát

jan-da
22.02.2016 5 z 5

U mě stále vede Božský cizinec, ale Hráč byl taky velice povedený. Líbí se mi, že knihy si jsou podobné a přesto nějak odlišné. V tomto díle se mi líbil i ,,menší vývoj" vztahu Bastarda a Chloe a ještě víc Cizince a Sáry .. Knihy jsem měla půjčené, ale teď si je chystám koupit, protože tyto tituly bych chtěla mít v knihovně! Určitě se k nim vrátím a vám je vřele doporučuji ! :)

mayacfc
20.02.2016 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl, ráda se k němu vracím.

Terection
10.02.2016 5 z 5

Třetí díl mám z celé dosavadní série nejraději a s chutí jsem se k němu už několikrát vrátila. :-)

Terrez93
02.02.2016 5 z 5

super odechovka, děj super, lehké čtení, přečteno za dva dny

Xena011
31.12.2015 5 z 5

Hodně dobrá a čtivá kniha, která pokračuje v šlépějích předchozích dílů. :) S takovým dějem se co nevidět dočítáte konce.

Téra
12.12.2015 4 z 5

Ač je to třetí kniha ze série, tak jsem ji četla jako první. Nakonec mi z celé série přijde nejlepší. Byla vtipná, nesexovalo se tam hned na druhé stránce, bylo tam cítit napětí a očekávání mezi Hannou a Willem.

Snow.white
29.11.2015 1 z 5

No, nějak nemám slov.
Musím se přiznat , že jsem knihu nedočetla. Na mou obranu jsem se vážně snažila . Opravdu tolikrát jsem jí brala do ruky a chtěla jít přečíst. A znovu a znovu jsem jí dávala šanci mě překvapit a zbytečně. Prostě tohle " psané filmy pro dospělé" téma není pro mě. Kniha je o ničem ani jedna z postav není ani trošku zajímavá. Došla jsem až do poloviny a pak jsem knihu zavřela s pláčem nad tím jaké knihy se vydávají. Kniha je pro 15-70 ti leté slečny a ženy , které v knihách nehledají kvalitu nýbrž nějaké erotické fantazie. Je to stejné jako všechny knihy na tohle téma "Užasný muž a uťáplá holka a pak jen SEX SEX SEX a nějaké to ruční hraní a pak SEX SEX nějaký zvrat a znovu SEX
No nikdy se už k takovéto a ani podobné knize nepřiblížím.

Bet
13.11.2015 4 z 5

Přečetla jsem ji jedním dechem. Musím říct že tato kniha byla nejlepší ze série ;-)

Terectioncan
01.11.2015 5 z 5

Tahle kniha mi přijde z celé série nejlepší. Fakt super čtení! :-)

Evule114
27.10.2015 5 z 5

Hezké zakončení trilogie... dokonce mě to tak bavilo, že se mi těžko věří, že není nějaké pokračování, ale kdo ví, čeho se dočkáme... Každopádně doporučuji, i když nejvíc z těch tří se mi líbil cizinec...

nai.ivka
12.10.2015 2 z 5

Pokud bych tuhle knihu dostala do ruky jako první, možná bych napsala něco hezkého, ale už jsem před ní četla tři a půl knihy autorek ze série Bastard, takže jsem přejedená a odložila jsem ji docela brzy. Ještě ty dodatky v sérii - Božská mrcha jakž takž šla, Božskou kočku jsem nedočetla - mě vyloženě štvaly, takže další knihy těchto autorek už ani nebudu číst.

mysacka
17.09.2015 4 z 5

Když nebudu počítat sex, který je v každém díle "originální".. dějem se mi líbila.. ke konci mě hrdinka trochu štvala, jak se nemohla rozhoupat a natahovalo se to, i když každý díl měl něco do sebe. Mohu doporučit, moc se mi série Božských líbila.. ted lituj, že jsem si koupila Vášnivýho a ne tuto sérii :-(

eva6572
02.09.2015 5 z 5

Kniha me naprosto nadchla. Puvodne jsem ji brala do ruky kvuli vkusne popisovanemu sexu, jak jsem na nej byla zvykla z Bozskeho Bastarda (a rozhodne jsem nebyla zklamana). Nakonec jsem ale byla prijemne prekvapena nad vtipnosti dialogu. Pribeh je sice snadno predvidatelny, nicmene mu to nic neubira na zajimavosti. A hlavne jak rikam, kombinace sexu a vtipu v knihach nenalezam zas tak casto. Takze rozhodne doporucuji.

Alpasstyle
28.08.2015 5 z 5

Já jsem začala číst trilogii "Božský .." tímhle dílem a musím říct, že mě příběh opravdu nadchl..Musela jsem ho dočíst co nejdřív to šlo, bylo to čtení na jeden nádech..Doporučuji.. :-)

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec