Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1794 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

avalonek
14.07.2019 4 z 5

Vzala jsem jí do ruky po druhé,protože jsem si vůbec nepamatovala,že jsem jí četla a je to pravda,opravdu jsem jí četla..Takže jsem zase pěkně odložila.Nebylo to spatné

adriane9
10.07.2019 1 z 5

Kdysi jsem četla dva díly a bylo to jen z dlouhé chvíle v nemocnici bez muže :-). Nyní jsem zkusila Hráče a naprosto to šlo mimo mě. Nudné tlachání, erotiky poskrovnu a celkově mě to zklamalo. Přiznám se, že erotické romány nejsou můj oblíbený žánr což je důvodem mé kritiky. Já prostě požaduju alespoň nejakou inteligenci postav, nějaký smysluplný děj. U Lauren jsem toto nenašla, rozhodně však pár románů tohoto stylu od jiných spisovatelek mám v oblibě, takže ano napsat to slušně určitě jde.

Domča153
02.07.2019 5 z 5

Z celé série Božský podle mě nejlepší díl. Kniha je chvilkama opravdu vtipná. Jediné co mi na knize vadilo bylo oslovení Haničko.

andrea4865
01.06.2019 3 z 5

Super eroticka kniha,skvely pribeh,ziggy byla moc sympaticka,takova normalni prastena holka,Will typicky proutnik.kniha se mi libila,prectu i dalsi dily.

magdalena2377
06.03.2019 5 z 5

Juchů. Tato kniha mě taky moc bavila :) Will je super :)

-markéta-
23.02.2019 5 z 5

Další díl za mnou a super! Bála jsem se, že od prvního dílu to bude už jen horší a horší, ale vůbec tomu tak není! Třetí díl se mi moc líbil! Byl zase o něco jiný než předešlé dva a já si budu muset koupit poslední dva díly, abych to měla komplet!
Je to jednoduchý děj, do kterého, když se začtete, tak máte zachvilku přečteno!
Za mě parádní oddechovka.

Kamiliana
21.02.2019 4 z 5

Celý příběh působí vtipně, romanticky a zároveň s nadhledem. Iritovalo mě ovšem oslovení "Haničko" :-).

Termina
05.02.2019 2 z 5

Kniha pro náctileté slečny :)

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Bastarda a Cizince jsem četla před nějakou dobou a Hráčem jsem se k sérii opět vrátila, takže za mě ANO, bavila jsem se.. Než se pustím do dalšího dílu, dám si asi zase trochu odstup, ale určitě se k Božské sérii hodlám vrátit.

ziriant
24.12.2018 1 z 5

Tohle bude asi kapku delší... Tak kde začít? Tento typ literatury opravdu běžně nečtu, ale v zásadě zastávám názor, že pokud se chce člověk nad něčím ofrňovat, měl by to mít podložené vlastní zkušeností. Navíc - tato kniha byla žertem darována jedné budoucí nevěstě u nás v pracovním kolektivu jakožto "příprava na manželství" a od té doby víceméně koluje. Až se dostala do rukou mně. Na pozadí těchto skutečností jsem se to rozhodla považovat za výzvu a dát se do toho. Zatím jsem z tohoto "žánru" mě načteno jen 50 odstínů šedi, tehdy zcela dobrovolně, z literární i lidské zvědavosti, tak mě napadlo, že budu mít aspoň srovnání. Nemůžu popřít, že jsem "do boje" šla s mnoha předsudky o tom, jak mi nejspíš bude za hlavní postavy trapně a jak budu trpět díky svému citu i pro formální stránku díla. Ale světe div se, ono to nebylo až tak hrozné. Tedy ve srovnání s 50 odstíny šedi (rozumějte, s něčím srovnat musím a nic jiného po ruce nemám). Zde šlo o dílo po formální i životní stránce nepochybně vyzrálejší, ale nebudeme zase přehánět, pořád je to ve výsledku nic moc. 50 odstínů šedi si u mě stojí hodně nízko, takže i při srovnání to není žádná výhra. U takového knihy se člověk nemůže nezamyslet nad tím, proč se taková díla píší a proč se čtou. Nu, v dnešní době se píší asi proto, že se čtou, tato část úvahy tedy odpadá, i když samozřejmě autorky mají nejspíš na sepsání něčeho takového i jiné, osobnější zájmy. Ale co nám vlastně dává čtení těchto knih? V některých komentářích níže jsem četla fráze jako "krásný příběh". Nu, o kráse bych toho mohla ještě hodně napsat, ale slovo "příběh" v kontextu této knihy působí vážně úsměvně. Tak se ptám: A kde je ten příběh? Jistě, mohlo by to být ještě horší, zde jsou alespoň jednotlivé sexuální scény poslepované čímsi, co bychom snad vzdáleně mohli označit "dějovým" pozadím, ale rozhodně bych tomu neříkala příběh. O tom, nakolik je tato knihy reálná, bych se radši také nezmiňovala, poněvadž by to bylo složitější a navíc i přes první dojem dost nejednoznačné. Ale zpět k tomu, proč asi tohle číst? V podstatě je to pornoliteratura. Přičemž ta druhá část slova (literatura) mi v tomto případě také moc nejde přes jazyk. Nebudu tvrdit, že mě kniha nechala zcela chladnou, ale že bych se nějak dobře bavila, to se vážně říct nedá. Přečteno za den, protože více bych se s tím otravovat nechtěla. Naopak z osobního masochismu a touhy stát často v opozici jsem se moc těšila, až si přečtu komentáře. Čekala jsem, že se budu hodně řezat a předpoklad byl naplněn - nic proti vám níže, přijde mi, že jde o něco jako střet kultur, tak to občas člověka vyvádí z míry a je to trochu či více úsměvné. I když tam bylo i dost názorů, s nimiž jsem se naprosto ztotožnila. Dalo by se na toto téma, myslím přístup k takové literatuře, napsat jistě spoustu esejí a provést mnoho vědeckých studií. Vážně mě to zajímá, zcela neironicky. Jednou bych si ráda pohovořila s někým, komu se tato kniha opravdu líbila, abych pochopila ty důvody. A konkrétně, bez servítků, jako to umí hlavní hrdinka. Tohle byste chtěly prožít? Tohle vás vzrušuje? Nevadí vám, že nejde o literaturu v pravém slova smyslu? Pořád ale musím ocenit a uznat, že lepší asi číst takovouto knihu než koukat na porno, protože videa nerozvíjí žádnou fantazii a život (i sex) bez fantazie je nuda. V zásadě proti "příběhu" nic nemám - proti erotické literatuře také ne. Ale proboha to zpracování! Vždyť by se to dalo napsat o tolik lépe, o tolik šťavnatěji, vzrušivěji. Ten příběh mi tam prostě chybí, ten by snad musel chybět všem, kdo mají nějaký literární cit. Abych na knihu jen neházela špínu, musím říct, že v autorkách nějaký ten literární cit docela vnímám - buď se mi to však jen zdá, nebo je totálně nevyužitý. Ale občas docela vtipné, v tom dobrém slova smyslu, jen by to chtělo místy ubrat, místy přidat. Jak jsem četla někde níže něco na způsob: pokud se někomu nelíbí takové knihy, tak nevím, proč to čte a kritizuje. Reagovala bych na to takto: pokud se někomu nelíbí tento komentář, tak nevím, proč ho čte (a v duchu kritizuje) :)Tedy, zdaleka jsem ze sebe nedostala všechno, ale myslím, že je čas pomalu skončit. A pokračovat v psaní disertace, i když bych podle této knihy měla nastartovat nejspíš zcela jiný projekt...

makynka911
26.11.2018 4 z 5

Asi nejlepší z celé série, Ziggs mě bavila asi ze všech nejvíc. Sice tuctová romantika s troškou kořeněnosti, ale co :) Čte se rychle a dobře :)

SimiGSXR
23.11.2018 5 z 5

Holky opět nezklamaly. Bezvadná kniha plná romantiky a erotika už je jen třešnička na dortu. Tahle série je prostě BOŽSKÁ. Budu si je muset všechny pořídit. Tohle mi v knihovně prostě nesmí chybět.

Mrňous1
27.10.2018 5 z 5

Tahle série mě prostě baví. Opět přečteno do dvou dnů, oddech, erotika, vtip a dobrý konec. Super.

mišák1262
15.10.2018 5 z 5

třetí díl a byl senzační. Hrozne se mi libiilo že tam jsou i postavy s prvního a druheho dílu že vim jak i oni dopadnou. Jinak erotika a romantika skoro stejná jako v předchozích dílech člověk ví jak to dopadne ale prostě to čte. Akorát tady to bylo trošku jíné ze šprtky -sexy bomba. Doufám že i v tech poslednich dvou dílech se dozvim jak to bude mezi všemy těmi páry pokračovat.

haWranka
02.09.2018 1 z 5

Měla jsem opravdu velký problém tuhle knihu dočíst. Jestliže mě druhý díl nebavil, tady jsem docela trpěla. Hlavní hrdinka je pitomá, hrozný tele, který si nevidí do pusy... Některé rozhovory mě fyzicky bolely...

eva3695
03.08.2018 4 z 5

Další kniha plná erotiky a touhy. Nebude chybět ani pořádný rozruch, přece žádný vztah není jen procházkou v růžovém sadě. Ale pořád se to čte dobře. Další kniha plná erotiky a touhy. Nebude chybět ani pořádný rozruch, přece žádný vztah není jen procházkou v růžovém sadě. Ale pořád se to čte dobře

MGT
06.07.2018 2 z 5

Červená knihovna+popis sexu. Že se z puťky a vědátorky stane suverénní sexbomba vlastně lusknutím prstu se přehlédnout nedalo, pak kolem sebe z neznámých důvodů oba krouží přes půl knihy...a to vzdychání a sténání...ale tak si to prostě autorka asi představuje :)

AnnaNes
30.06.2018 4 z 5

Asi nejlepší díl z doposud tří přečtených. Příjemná oddechovka.

Mergirus
26.05.2018 4 z 5

Příjemná oddychovka, nezklamala.

Frupet
17.05.2018 4 z 5

Třetí kniha ze série Božský... řekla bych nejoriginálnější. Tentokrát více o pocitech a vzájemné přitažlivosti než o sexu. Ale to napětí... Některé čtenářky označují Hanu za naivní, natvrdlou... no nevím. Řekla bych spíš, že je Hana svá, nekonvenční a evidentně to na Willa zabralo.

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec