Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1792 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Jak už jsem napsala,celá série je super, mohu jen doporučit!!!!

petulkapeta
30.01.2020 5 z 5

Každá další kniha kterou čtu je lepší a lepší, aspoň pro mě...Willa jsem že začátku moc nemusela,ale pak mi přirostl k srdci

Šárka88
23.01.2020 5 z 5

Ze všech asi nejlepší díl

Iv.B.
13.01.2020 5 z 5

Zatím z přečtěných: Božský bastard a Božský cizinec od C. Lauren, Božského hráče hodnotím nejlépe. Tato kniha nepostrádá jak příběh, tak erotiku. Postava Hanny je vykreslena co by 24 letá žena, jejíž nevyspělost se odráží v řešení určitých situací, a může tak odpovídat realitě. Will povahově sympatický muž s jistou minulostí, kterou chce ovšem nechat za sebou.
K této knize se jednou určitě vrátím.

janina66
09.01.2020 5 z 5

Pěkně plynoucí, erotický příběh. Četlo se moc dobře. Hezky jsem si odpočinula u této knihy. Líbilo se mi, že Hanna pracovala na výzkumu v laboratoři a zároveň začala trénovat delší běh.

Majuš333
06.01.2020 5 z 5

Božský hráč je opäť vtipným pokračovaním série, ale niečo som tu už postrádala :( Hanna a Will boli na môj vkus až moc sladkí, chýbalo mi tam to známe hašterenie, podpichovanie, slovné prestrelky, o ktoré nebola núdza v predchádzajúcich častiach...
Plní počet * dávam už len kvôli vedľajším postavám. Bennett s Chloe a Max so Sarou mi túto knihu naozaj okorenili :)

Elize
19.12.2019 3 z 5

Třetí díl byl o něco lepší než druhý, ale na jedničku to prostě podle mého názoru nemá. Byla jsem rada za Willa a Ziggy, protože jejich postavy byly trochu něco jiného a asi mi víc seděly. Psáno velmi čtivě, hravě a s humorem, ačkoliv nemělo ani tu sebemenší zápletku.

knihomolkajanca
11.12.2019 3 z 5

Nemám ráda nedočtené série a proto pokračuji v těchto božských jednohubkách. Uběhne to rychle, stejně jako předchozí díly a i když už to začíná připomínat klasický citový maraton, ještě se vlezeme do tří hvězdiček.

Majakadelcova
07.12.2019 5 z 5

Opět paráda. Celá série se mi líbila, bylo to pro mě relax. Žádné dlouhé přemýšlení, děj plyne až ke zdárnému konci. Za mě třetí díl nejlepší. :)

niced
14.11.2019 3 z 5

Příjemné pokračování. Hlavní postavy jsou zase jiné typy než v předchozích dílech a to se mi líbí. Hanna a její racionální myšlení je super, v záměru mě trochu zklamala, když se zachovala opravdu jako puberťačka a stáhla se, čekala bych od ní, že pochopí o kom Will s Jensenem mluvil. Oceňuji taky změnu v tom, že se oba vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí, nebyl to takový blesk z čistého nebe kdy ze dne na den oba ví, že chtějí být spolu.

Petra-1
08.11.2019 5 z 5

Krásně se čte a je to takové roztomilé čtení, od kterého se nemůžete odtrhnout. Will je prostě takové zlatíčko. Vtipné dialogy.

Renatapek
03.11.2019 3 z 5

Říká se, že protiklady se přitahují a je o tom i milostný příběh v této knize. Mladší sestra "knihomolka" jde po domluvě staršího bráchy "do sebe" a vybere si pro vylezení z ulity jeho kamaráda ze studii. Začne se rozehrávat vtipný a napínavý příběh. Dočtete se v něm i jak překonat dilema randění s mladší sestrou svého kámoše nebo jak sbalit chlapa, který se zuby nehty brání i když vás chce, ale má moře předsudků.

Siwan
01.11.2019 5 z 5

Tak z téhle série je pro mě takhle nejlepší.

Katulinka69
17.10.2019 2 z 5

Stačilo

Sumatrae
16.10.2019 4 z 5

Oddechovka, dej je predvidatelny, ale dobre se cte, idealni na dovolenou

margitka13
15.10.2019 5 z 5

Táto sa mi páčila asi najviac z celej série.
Dokonalo-nedokonalý Will, ktorý pomôže nájsť Hane jej sebavedomie a sexappeal, ktorý ho k nej nakoniec aj namotá.
Rada sa k nej vraciam.

CiaKawlone
15.09.2019 5 z 5

Kniha mě bavila a nejprve jsem nevěděla co si o tom myslet. Ale nakonec jsem nebyla zklamaná. Myslím, že je to velmi čtivé a rozhodně se nebudete nudit.

Ivet1990
06.08.2019 3 z 5

Tento díl mě bavil, ale i tak pořád si myslím, že první dva jsou nejlepší.

petraj30
04.08.2019 5 z 5

Podle mě asi nejlepší kniha z celé série

Terka18
03.08.2019 5 z 5

Tak tato kniha ze série Božský, se mi líbila ze všech nejvíce. Will byl super a i jsem se zasmála a na druhou stranu jsem byla jak na trní v některých situacích, i když jsem tušila jak to dopadne, ale to nevadí. Kniha se mi moc dobře četla a příběh se mi moc líbil.

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec