Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1794 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

Coucouha
15.08.2015 4 z 5

První díl této trilogie se udržel na první příčce, avšak ani tenhle díl nebyl vůbec špatný. Zasmála jsem se, bylo to sexy, čtení mě bavilo a za jeden večer/noc/ráno jsem zvládla tuhle knihu jedním dechem přečíst. Proto musím říct, že se tato trilogie velmi povedla a určitě doporučuji k odpočinkovému čtení. Za mě fakt super! :)

lea6493
06.08.2015 5 z 5

tento díl se mi určitě líbil nejvíc, protože zde bylo nejvíce vtipných scének. A i Hanna a Will mi přišli nejsympatičtější ze všech tří párů.

smaille
03.08.2015 4 z 5

Autorka nepřekvapila. hráč se četl dobře. Bastard byl ale prostě nejlepší.

zuzipol
15.07.2015 3 z 5

Tak mám dočteno a musím říct že i když se mi z této série asi nejvíc líbil bastard, u hráče jsem se nejvíc nasmála...

Brambu
22.06.2015 3 z 5

A opět další milostný pár a další milostný příběh. Je fajn, že autorky nezapomínají na hlavní hrdiny z předešlých knih a tito hrdinové jsou spolu stále v kontaktu, takže si alespoň zmínkou můžeme připomenout partnerské vazby a vztahy mezi nimi. Ale ani zde nejsme ochuzeni o erotikou nabitý, láskou rozervaný, sexem a životem protkaný děj mladého hráče a prostořeké workoholičky. Bohužel nic co by nás po přečtení předešlých dílů překvapilo, ovšem jde o příjemné zakončení této trilogie. Necháme se tedy překvapit, kdo další padne za oběť těmto autorkám...

gumka1
01.06.2015 3 z 5

předchozí dva díly byli lepší ale nebylo to tak špatný

Hache
17.05.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla za necelé 2 dni, ale musím říct, že se mi stejně nejvíce líbil Božský bastard.

petvet
03.05.2015 5 z 5

Včera jsem knížku dočetla a musím říct, že byla dobrá - docela jsem se u ní i pobavila :)
Ze začátku mi přišla Hanna (alias Ziggy) trochu praštěná (její vystupování a otázky).
Líbilo se mi, že má kniha opravdu pozvolný průběh - na nic autorky nespěchaly, daly všemu čas.
Sice se mi kniha Cizinec líbila o fous více, i přesto dávám ,,Božskému hráči" 5*, protože to bylo fajn strávit čas s tak dobrými postavami, jako byla Hanna s Willem :-)

Všem doporučuji si přečíst i předchozí díly - abyste byli trochu v obraze.

K-afe
30.04.2015 3 z 5

Tak jsem to dočetla .....
Myslím si, že toho sexu je tam zbytečně moc na úkor děje. Nebyla to špatná kniha, to nechci říct, ale tři díly stačí ..... Kdyby byl 4. díl, tak bych ho asi už nečetla.

Katera
27.04.2015 4 z 5

Nedávno jsem dočetla Rozkoše léta a na konci knihy byla ukázka z Božského hráče. Tak mě pobavila, že jsem se k této knize po roce s chutí vrátila a znovu ji doslova zhltla. Určitě se mi líbila víc než Božský cizinec a možná stejně nebo trochu víc než Božský bastard. Bohužel jako ve většině knih, které tu vycházejí korektura nic moc a hlavně na konci příběhu se někomu popletly postavy:
Max a Sara chystají svatbu zatímco Bennett a Chloe čekají dítě (to jsem teda nevěřila vlastním očím ... ale možná je to tak i v originále?)

PomněnkaPrvní
24.04.2015

Tento díl se mi líbil nejvíc, postava Hanny byla skvělá, neotřelá. Její esemeska, že nemůže najít mezeru, byla dokonalá. Po Božském bastardovi a Božském cizinci mi toto přišlo víc laděné do romantiky, než do erotiky (porna). Jen mi v knize nesedělo, že Hanna občas říkala Willovi hráči. Proč?

Petrulelll
14.04.2015 5 z 5

Podle mě asi nejlepší díl série? Jasně, Bastard byl prostě Bastard, ale jak jsem se zasmála u téhle knížky, to se mi snad ještě nestalo. Tolik vtipných scén jako na těhle 300 stránkách jsem snad ještě nečetla :-)

Denčaa
01.04.2015 4 z 5

Pohodová knížka, od které jsem se jen těžko odtrhávala. Takové průměrné zakončení série. Postavy jsem si oblíbila, ale druhá půlka knížka byla skoro jen o tom kdo koho chce nebo nechce a jak to vlastně mezi nima je. Pořád dokola. A konec? Přišlo mi to moc jednoduché, čekala jsem asi trošku víc. Ale i jsem se pobavila, co je velké plus.

inuska6280
28.03.2015 5 z 5

Jsem nadšená! Další super čtení :) škoda že to není jednou tak delší :D

jitka7
24.03.2015 4 z 5

Podle mě nejlepší ze série Božský bastard. Celá série se mi moc líbila. Nadchlo mě to, pobavila jsem se a byla jsem velmi příjemně překvapena touto sérií.

LivN
22.03.2015 5 z 5

Je to nejlepší knížka ze všech třech dílu. Jak se člověk začte vtáhne vás to do děje. Je to jako droga pořád chcete vědět co bude dál a chcete číst víc a víc dokud knížku úplně nedočtete.

lucie0942
07.03.2015 5 z 5

Stejně jako u předešlých dvou dílů ze série jsem byla naprosto unešena. Kniha se velmi dobře čte, hlavní hrdinové jsou sympatičtí, erotické pasáže jsou vkusné. Za mě určitě ano a ráda si ji znovu přečtu znovu.

Mikik
13.02.2015 4 z 5

Na první díl to už zdaleka nedosahuje, ale pořád v daném žánru je to velmi povedená kniha. Až na konec, kdy si autorky spletly vedlejší páry a prohodily je, což byla docela škoda.

Lenishka
09.02.2015 5 z 5

Paráda, stejně jako předchozí díly, nevím, který byl nejlepší, celkově je tato série super. Dobře se čte, je za krátký čas přečtena, já měla chuť neodtrhnout oči od knihy. Líbilo se mi propojení s předchozími díly. Knihy jsou s erotickým podtextem, takže se čtou samy :). Můžu jen vřele doporučovat.

pocketka
06.02.2015 3 z 5

Nejslabší z celé "božské" trilogie. Na začátku knihy jsem nevěřila Hanně a její naivitě ani slovo, kniha už neměla takový šmrnc a náboj jako ty první dvě. Božský hráč už mě ani tolik nebavil, zbytečně zdlouhavé a vlastně se celou dobu nic nedělo. Nic to nemění na tom, že se mi líbí styl, jakým autorka píše a určitě si přečtu i její další knihy.

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec