Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1793 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

Tejuna
28.09.2020 3 z 5

Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická a občas se příběh hrozně vlekl, ale jak už je u autorky zvykem, tak i přes tyto nedostatky, byla kniha čtivá a ve výsledku se mi líbila. Brzo sáhnu po další.

Maruš.D
23.09.2020 4 z 5

Musím říct, že tyto autorky jsou u mě v TOP 10 a až na pár výjimek mě ještě nezklamaly.
Tady jsem se stále bavila (i když na B. Bastarda nic nemá!).
Will byl hráč, který dospěl a zamiloval se, byl upřímný, roztomilý a k zulíbání. Hanna na začátku byla vtipná, velmi otevřená a nevinnost sama. Jak kniha začala, vtáhla mě do děje a já přečetla polovinu a ani jsem nestačila mrknout. Jenže bohužel za polovinou mi Hanna začala docela vadit, chovala se jak puberťačka, která si domýšlela konce, kterým by předešla, kdyby zůstala taková, jaká měla být. Chápu, že autorky potřebovaly zápletku, ale tahle pro mě nebyla úplně promyšlená. Konec byl sladký, tak jak to máme rádi. :-))

katallinka
13.09.2020 3 z 5

První dva díly mnohem lepší. Tady mi to přišlo jako (ze začátku dost pomalá) romantika, do které autorka nacpala hromadu sexu a hlavně řeči o sexu. Chování hlavních hrdinů dost zvláštní a často jsem musela kroutit hlavou nad jejich myšlenkovými pochody.

marta14
17.08.2020 3 z 5

3,5* Předchozí dva díly byly úžasné, ale tady mi vůbec nesedla hlavní hrdinka... I tak to však bylo čtivé a Will se mi líbil, ale to chování Hanny...

janebeauty9860
04.08.2020 4 z 5

Konec se podle mě celkem táhl, mohlo to být ukončené dřív. Jinak mě příběh bavil.

suzziemusta
19.07.2020 4 z 5

Já musím říct, že tohle bylo fajn... Tak to nějak příjemně plynulo. Postavy byly symaptické... Jedna hvězda dolů za to, že Božskému bastardovi se to fakt nevyrovná a oslovení švestičko mě štvalo celou knihu...

tittanie
19.07.2020

Do knihy jsem se pustila jenom proto, že jsem četla předchozí díly. Musím říct, že mě bavila.

CiaKawlone
30.06.2020 5 z 5

Tenhle příběh je velmi sladký a mám z něj lehkou hlavu, přesně jak by u knih tohoto typu mělo být. Celkem se mi líbilo spojení tichá upřímná a velmi zaměstnaná mikrobioložka s velkým hráčem, jak po stránce pracovní, tak osobní. Mělo to spád a konec byl prostě hezký. Erotika se tentokrát odsunula o pár stran dozadu. Příběhu to, ale neubralo.

Aja39
23.06.2020 5 z 5

Tak to se četlo samo. Moc pěkný příběh.

Áža707
21.06.2020 3 z 5

Skvělá oddechovka, která se dobře četla. Opět jsem ráda, že nebylo zapomenuto na Chloe, Sáru, Bennetta a Maxe. Postava Hanny se mi velmi líbila, bylo to něco jiného než v prvních dvou dílech a tím to dostávalo zvláštní spád a význam.
3/6 hvězd

rampapa
11.06.2020 5 z 5

Na Willa jsem se moc těšila jsem přímo nadšená. Hanu jsem si hnedka zamilovala. Už se těším až si přečtu další díl z této série.

Iva B.
11.06.2020 5 z 5

Skvěle jsem se u knížky bavila. Přečteno za dva dny. Je to hrozně čtivé, návykové :). Přišlo mi to stejně dobré jako ostatní díly, možná takové trochu více opravdové...

Leniii
06.06.2020 5 z 5

Tak toto mě dost bavilo!! Hra typu "nevinná školačka" a pan učitel - pecka! :) žádná nuda, četlo se velmi dobře...

knihomolka78
27.04.2020 2 z 5

Tak tohle fakt nebyl povedenej díl, sice jsem to dočetla, ale byla to nuda. První 2 díly byly dost odvážné, ale líbila se mi ta divokost a nespoutanost, spontánnost. Hanna ale do jejich party vůbec nezapadá. Chloe a Sára jsou divoké, ale chytré a byť jsou určitým způsobem nemravné a zvrhlé, mají nějakou "úroveň", vědí, co chtějí. Hanna se jim vůbec nepodobá. Bylo mi za ni i Willa trapně. A Pašák a Švestička? To snad ne!

Luci-27
22.04.2020 5 z 5

Hodně mě tato knížka bavila. Přečteno za dva dny.
Doporučuji! Za mě možná nejlepší díl této série.

Karola050716
13.04.2020 4 z 5

Hanna mě hodně bavila, byla svá a nestyděla se za to a zároveň se snažila vystoupit ze svého zaběhaného stereotypu a Will, ten byl super...bavily mě i výstupy minulých postav, hlavně chlapů, v knížce byla spousta vtipných konverzací na hranici ujetosti. U mě se řadí hned za bastarda, nebo na jeho úroveň.

Alienn
12.04.2020 1 z 5

Co napsat... toto bylo ještě o něco slabší než předchozí slabé díly. Vím, že nejsem cílová skupina, ale i u žánrů které nečtu, jako je třeba tento, dokážu ocenit, když má kniha nápad a nějaký slušný děj. Tady ale není nic z toho, toto snad nemůže nikomu stačit.

Ivuska.09
01.04.2020 1 z 5

Možná je to tím, že jsem se k této sérii vrátila až po několika letech, ale... tohle bylo hodně slabé. Minimum děje, téměř žádná zápletka, nic co by nutilo číst dál. Na první dva díly si matně pamatuji, ale takhle špatný dojem jsem z nich tehdy neměla.

wendy944
23.03.2020 5 z 5

Celkem se my líbila asi stejně jako předchozí díly

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Já chci taky bráchu, který má tak sex kamarády! Tohle se četlo samo, jinak to ani nešlo!

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  82%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec