Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1792 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

KláraH.
10.04.2021 4 z 5

Vtipné, zajímavé, až pubertální. Závěrečný maraton byla velká romantika. Líbilo se.

etell
05.04.2021 4 z 5

Pre mňa najlepšia zo série. Vrátila som sa ku nej už cca 3x a nie preto, že by som si nepamätala o čom bola. Práve naopak, vynorila sa mi v mysli, že mám chuť práve na dávku romantiky, ktorá vyžaruje z tohto príbehu. Iskrenie medzi Willom a Hannou ma strašne baví. Dialógy sú vtipné. Príbeh uveriteľný. Odporúčam, na dni, keď potrebujete veľkú dávku romantiky so štipkou humoru okorenenú o milostné scény.

LiLinka
19.03.2021 2 z 5

Tento díl Božského byl zatím asi nejslabší, skoro žádný děj... kdybychom se na konci nedozvěděli novinku o předchozí hlavní hrdince, tak by se tam nestalo vlastně nic, kromě touhy jednoho po druhém, bez toho, aby si přiznali, že se milují.

Nika30
03.03.2021 2 z 5

Tak tyhle dva mě ale strašně štvali. Oni se strašně miluji ale nemůžou si to říct protože to ten druhý určitě nechce. A tak budeme jen souložit a couvat. Ale jako oddychovka to ušlo

majka45
19.02.2021 3 z 5

tak toto byla 4 kniha od autorek za sebou a už mě tedy chvílemi nebavila....připadala mi stejná jako předchozí, jen místy se mírně lišila...možná, kdyby tam nebylo tolik sexu, ale byl tam vykreslen i běžný život hrdinů, četlo by se mi to lépe....

ErčaV.
14.02.2021 5 z 5

Super knížka. Parádní oddechovka. Super čtení.

Alnima
11.02.2021 5 z 5

Tento díl je můj nejoblíbenější. Hanu prostě zbožňuju :)

MilackovaN
04.02.2021 5 z 5

Pro mě zatím jednoznačně nejhezčí díl... Jsem ráda, že konečně došlo i na Maxe, který tvrdil, že tohle se mu rozhodně nikdy nestane :-)

Nikoush356
30.01.2021 5 z 5

Po bozskym bastardovi je druha nejlepsi ze serie. Libilo se mi to propojeni postav, jejich zamilovanost se vyviji. Neni to jen o tom jak pulku knizky poznavate postavy, pak se spolu vyspi a nakonec jsou spolu. V teto knize je jejich vztah moc hezky popsany a je uveritelny

lagina
14.01.2021

(SPOILER) Toto byla moje prvotina v tomto žánru. Vybrala jsem si ji, jako knihu u které se nemusí přemýšlet. Mezi knihami u kterých jsem přemýšlela až moc...
Jsem překvapená z toho obrovsky skvělého hodnocení a schválně nehodnotím hvězdou protože, netuším, jak je na tom jinak tenhle žánr.
Mám dost výhrad - chybí mi tam příběh nemá to vůbec žádnou dějovou linku. Jakto,že to hodnotíte? Já tomu asi nerozumím... Jako jdeme běhat a pak na to vlítneme, pak jdeme do práce a pak na to zase vlítneme a večer možná nepřijdu, ale vlastně vždycky přijdu a zase si to nějak uděláme, není děj... Hlavní hrdinka je mi děsně nesympatická. Né tím, co říká, já taky někdy mluvím dřív než myslím, a někdy myslím nahlas a nebo se schválně ptám na věci na které se ptát nemá... ale prostě "je to hráč, jsi tajná agentka"... ou. "Zápletka" vyřešená jednou větou... Když to tak píšu, tak asi pro tento typ možná asi fakt v pohodě, si teď uvědomuji...no... Tak děkuju za odpočinek :D

e.hawe
11.01.2021 5 z 5

Čtu postupně všechny díly, a Božský hráč zatím vede. Líbí se mi, že autorky v příběhu občas zmíní předchozí páry, ale hlavní dějová linie se točí kolem "přátel". Každý příběh mapuje seznámení dvojice, ale zatím jsem nenarazila na "vykrádání" předchozího dílu, vždy se příběh liší.

VeronikaBraneck
10.01.2021 5 z 5

Byla jsem celkem zklamaná opakující se básničkou. Je to třetí kniha této série co jsem četla a děj knih je podobný.

dasa6695
03.01.2021 5 z 5

Podle mě, je to asi nejlepší díl z celé série. Knihy se čtou moc hezky, i když mi trochu vadí opakující se scénář. Po druhém díle už jsem nečekala JESTLI mužský hrdina něco pokazí, ale čekala jsem KDY A CO. Tentokrát to byla z větší části chyba ženské hrdinky a to mě příjemně překvapilo.

johana3160
10.12.2020 4 z 5

Prvni pulka byla zabavnejsi a celkem vtipna, druha byla spis jen o sexu a o tom, kdy si konecne poradne promluvi. Nic necekaneho v tomto zanru. Pripeh je presto pekny a funguje z obou pohledu. Libi se mi tenhle styl a dobre se cte.

lihate
10.12.2020 5 z 5

Myslím, že každá žena si v životě prochází obdobím, kdy přesně takovéhle knihy potřebuje. Knihy s pohádkovým, jednoduchým příběhem, který je téměř předvídatelný, a ať se během příběhu stane cokoliv, vždycky ví, že to skončí dobře. Hanna je úplně božský prostořeká. Její dotazy a úvahy stojí opravdu za to, až jsem se do ní zamilovala. Will je frajer, ale s obrovským srdcem, které jenom potřeboval nalézt. Baví mě, jaký vztah spolu mají postavy z předchozích knih v sérii. A nakonec, kniha mě zvládla i ze srdce rozesmát, především v částech, kdy byl Will na návštěvě u Hanniných rodičů.

JanuldaN
07.12.2020

K celé Božské sérii: Všechny knihy jsou čtivé. Oceňuji, že je příběh odvyprávěn z ženského i mužského pohledu. Za mě je Božský bastard nejlepší - ústřední pár je sympatický, líbí se mi jejich dialogy, jak se "kočkují". Na druhé příčce se umístil Božský hráč - příběh se odehrává v New Yorku. Byla jsem rada za Willa a Ziggy, protože jejich postavy byly trochu něco jiného - nešly hned tzv. "na věc", oba se vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí. Bronzovou medaili získal Božský cizinec - přestože jsem měla Maxe i Saru ráda, neoslovila mě jejich největší záliba - veřejná místa. Na stejné - poslední - příčce mám Božského milence a Božského. Zde se přesouváme na jiný světadíl - Evropa - konkrétně město Londýn. Ženské postavy obou dílů byly sympatické, akční a vtipné. Zde trošičku pokulhávali mužští hrdinové - oba rozvedení s mnoha problémy. Ale i tak jsou tyto dva díly slušně napsané.

Ideální čtení, když se vám vůbec nechce přemýšlet a potřebujete se pobavit, odreagovat. Příběh odsýpá. Sice jsou některé situace přitažené za vlasy, ale to k žánru patří.

Lenka51
30.11.2020 4 z 5

Povedené nenáročné čtení spíše pro ženy. Po Cizinci jsem předpokládala, že to bude opět to samé dokola. Ale tentokrát mi příběh přišel trochu jiný, hlubší co se vztahu postav týče.
Zatím pro mne nejlepší z celé série.

Arsi007
25.11.2020 4 z 5

V rámci žánru nadprůměr..

Janík61
13.10.2020 4 z 5

Opět příjemné pohodové čtení, to prostě musí bavit :-) Zkrátka fajn kniha na odreagování.

Siegrid
30.09.2020 5 z 5

Kniha patří mezi ty lepší v této sérii. Přijde mi jako obdoba Návrhu od Elle Kennedy a nebo Jamaica Lane od Samanthy Young.

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec