Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1794 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

prcekp6
09.10.2014 5 z 5

tak tento dil se mi libil z te serie nejmene

Lea239
02.10.2014 4 z 5

Byl to, pravda, nejslabší díl z této série, ale zase se mi líbila Hanna, protože je to taková typická intelektuálka, která nechápe, proč by měla marnit čas nějakým lítáním po barech a seznamovat se s hromadou nudných nebo naopak příliš sebevědomých týpků, když z toho stejně nic nekouká. S touto postavou se ztotožňuji mnohem více, než s jinými, než s Chloe, která měla orgazmus už jen z toho, že slyšela Benettův hlas (upřímně, která tohle zažívá??) a víc než se Sárou, která si to zase ráda rozdala na veřejnosti. To jsem měla největší problém se vcítit do postav, protože to už vůbec není můj čajíček. Ale musím uznat, že jednička BB byl nejlepší díl, četla jsem ho už asi třikrát a pořád jsem nadšená z toho, jak to prostě a jednoduše odsejpá, je to vtipné, svižné, ráda se k tomu vracím. Přesto je mi tento třetí díl nejbližší :)

Melaanie
01.10.2014 3 z 5

Božský hráč byl pro mě trošku slabší než třeba Božský bastard, ten byl super. Byla to příjemná oddychovka, u které jsem se i místy zasmála.

tatruszka
30.09.2014 5 z 5

Já byla spokojená. Rozhodně bych knihu nezařadila do poličky s náročnou četbou, ale jako oddechová četba pro klidné večery, kdy se mi zrovna dvakrát nechce moc složitě přemýšlet, je to ideální volba :-) .

luciefeix
30.09.2014

prekvapive dobre , pribeh a tak akorat sexu

Sysel
22.09.2014 2 z 5

Tak teda nevím, knihu jsem si s radostí koupila, ale po přečtení trochu lituji, že jsem si raději nekoupila jinou. Začátek dobrý, pak zdlouhavé motání kolem jasné věci a konec najednou moc rychlý děj, který se mi moc nelíbil. Těšila jsem se až knihu dočtu a můžu si vzít jinou, což se mi nestává moc často.

Iworri
11.09.2014 2 z 5

Bastard byl nezapomenutelný. Na Hráče bych nejraději zapomněla. To bylo tak divné, že ani nevím, jak to správně slovy vyjádřit. Naštěstí tady nemůžu nikoho děsit svojí fotkou poté, co jsem knížku dočetla. Z toho pohledu byste nemuseli usnout :D :D Tak tedy ve zkratce - sexu požehnaně, ale co ty "hlubokomyslné" úvahy a možnosti a budování budoucího vztahu ? Možná už jsem vyšla ze cviku, ale neuvažují takhle 20. letí mlaďoši ? Možná ne. To mě děsí :D :D Závěrem prostě podotknu, že to bylo slabé jako heřmánkový čaj na zadek ..

Veronika.C
05.09.2014 4 z 5

Knížka není špatná ale zdá se mi neslabší z této série ... první díl byl rozhodně nejlepší

Damonka18
02.09.2014 4 z 5

Bylo to slabší než první a druhý díl. Taky jsem se zasmála,ale ne tak moc. Ale líbili se mi jako pár. Jenom si říkám, že ty ženský jsou strašně blbý. Dělají z komára, velblouda.

Yana-66
01.09.2014 5 z 5

Hanna je tak divná, až se divím, co na ní ten Will viděl... Každopádně na bastarda to nemá, ale asi mě to bavilo o trochu víc než cizinec :-)

danca044
01.09.2014 1 z 5

Tak tenhle díl se mi vážně nelíbil. Postrádala jsem jakýkoliv cit, nebo originalitu. Autorka by si měla vybrat nějakou jinou zápletku a snažit se vymyslet něco zajímavého. Hanna mi vůbec nebyla sympatická, někdy jsem kroutila hlavou nad jejími změnami chování. To samé hlavní hrdina Will. Propadák.

locin
28.08.2014 5 z 5

Co mi na této knize mrzí je to, že děj opět končí, potkali se, vezmou se a zůstanou spolu až do smrti. Ale co třeba příběh o jejich společném životě? Ne jen jak probíhlala jejich cesta ke společnému životu, ale i jejich společný život. Rodina, děti,... Jinak celkový námět knihy mi opravdu zaujal. :)

mmmisulka.r
27.08.2014 1 z 5

Je mi to líto, ale tohle už bylo vážně hodně slabé. A co bylo nejhorší, že to bylo i dost trapné. Myslím, že autorka měla zůstat pouze u Bastarda, protože, ten měl aspoň grády, ale tohle? Ostatní musí prominout, tohle bylo prostě chabé...

barborelka
27.08.2014 3 z 5

Bastard super, Cizinec slabota a Hráč drhlo to, ale šlo to...... Ale ke konci už jsem přeskakovala a vyhlížela konec.

josephinn99
24.08.2014 4 z 5

Knihu jsem si vzala na dovolenou. Čekala jsem, že ji hned přečtu a pak mě bude chybět další kniha. Nestalo se tak. Přečetla jsem cca 230 stran. Řekla bych, že Božský hráč byl určitě slabší než Bastard, ale lepší než Cizinec. . Pěkný příběh, ale chyběl v něm ten náboj a touha číst dál..(jen v některých pasážích)..

BlueIvy
24.08.2014 odpad!

Mňa, ako študentku psychológie, zaujíma osobnosť postáv, ich správanie a ako sa osobnostne vyvíjajú.. Nedokážem však pochopiť čo sa dialo v hlavách autoriek keď vytvárali rozhovor hlavných hrdinov v reštaurácii (ten o odpanení). Ešte teraz ma bolí hlava keď si na to spomeniem - búchala som si ju totiž o stolík a snažila sa pochopiť PREČO by niekto považoval takéto trepanie (všimnite si moju snahu vyjadrovať sa slušne, aj keď viac by to vystihli vulgárnejšie pomenovania) za rajcovné? Alebo čo to malo znamenať? Krátko na to som knihu NAVŽDY odložila, takže možno nie je celkom správne hodnotiť ju keďže som ju nedočítala do konca ale nevidím šancu že by sa to zázračne natoľko zlepšilo a mohla by som dať aspoň jednu hviezdičku. Takže ak ešte niekde uvidím knihy týchto autoriek, okamžite (a možno aj s krikom) ujdem opačným smerom...

MonisPop
22.08.2014

Dobré čtení na dovolenou.

NikinkaFantasy
22.08.2014 5 z 5

Knížka byla nepopsatelně vtipná. Hanna byla správně ulítlá a jak jsem četla celý děj, tak jsem zjistila, že se změnila. Hodně mi k tomu napomohl Will, který si těchto změn všímal velice okatě. Celý jejich vztah mi připadal . . . zajímavě úžasný. Jeden z nejoblíbenějších dějů v knize bylo, když Will a Hanna jeli za jejími rodiči. Pak mi zlomilo srdce, jak dala Hanna Willovi kopačky, ale známe to . . . jaký by to byl příběh, kdyby všechno šlo hladce? Co na to říct . . . bylo to vtipný, zábavný a velice zajímavý. Doporučuji.

Nuttelka
21.08.2014 5 z 5

Paráda :-) Ani jeden "Božský" mě nezklamal... Knihu jsem přelouskla během odpoledne a super počtení... Děj má vše, co očekávám - lásku, sex, romantiku, vtip :-) Doporučuji!

narisa
20.08.2014 5 z 5

Bomba!!!!Tak já jsem velice spokojená. Až do této doby u mě vedl v této sérii Božský bastard, ale Božský hráč ho převálcoval. A to nádhernou romantikou. Až jsem se divila, kde se to v těch autorkách bere, protože u ostatních dílů jsem více romantiky a něžných citů postrádala. V této knize byla spousta skvělého humoru, moře romantiky a sex možná nebyl tak žhavý, ale byl uchvacující a milující. Hlavní hrdina není tak úžasně nádherný, jako ti dva před ním, ale je velice něžný, někdy až plachý, což je velice překvapivé, vzhledem k tomu kolik měl žen. Ale tuto ženu respektuje a má ji rád a to z něj sálá od začátku až do konce knihy. Za mě rozhodně nejvyšší hodnocení :)

PS: Pokud se někomu nelíbí tento žánr, tak nechápu proč ho čte a pak velkou měrou kritizuje :(. Toto pro mě není pronografie, ale romantika. Pokud to chcete porovnat s pornografií, přečtěte si třeba Lady Fuckingham. Je to velký rozdíl!!!

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec