Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1790 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

SiminkaS
27.01.2015 5 z 5

Super, mohu jen doporučit!

sarulka1
24.01.2015 5 z 5

Volné pokračování předchozích dvou dílů, které také velmi zaujalo :-)

pate.langdon
24.01.2015 5 z 5

Nemůžu uvěřit, že tato série skončila. Všechny 3 díly jsem četla nesčetněkrát. Nepochybuji o tom, že až na mě dopadne tíha pošmourného počasí, nepovedený den a nebo prostě jen tak, ráda budu "hltat" znovu ;) Je to příjemná, milá, jiskřivá kniha, plná humoru a především vás nenudí opakování sexuálních scén (nic proti 50 odstínům, ale tam jsem pak tyto pasáže přeskakovala :D).
Will Sumner, už jen když píšu jeho jméno srdce poposkočí :D Byl mou nejoblíbenější postavou z celé trilogie. Vyhrál i pomyslné první místo v mém pořadníčku playboů :D
Rozhodně nemůžu říci, že by Božský hráč byla nejslabší kniha.Pro mě byla n.1 (zcela jistě z části i kvůli Willovi). Pár Hanna a Will mi byl ze všech nejsympatičtější a nejpřirozenější. Už od začátku jsem Hanně přála skončit s její platonickou láskou :)

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Miluju tuhle sérii:))

Zuzara
22.01.2015

celkem příjemná kniha

smejkalova.m
18.01.2015 5 z 5

Tahle se mi líbila nejvíc :-)

muchomurka
21.12.2014 3 z 5

Ze všech tří "božských" mi tento přišel nejslabší. Takový málo šokující, něčím odlišný. Ani hlavní hrdinka nebyla nějaká úžasná, ta její náladovost, předsudky a vyvozování předčasných závěrů, mě pěkně štvalo. Často udělala 1. krok, a pak hnedka zase couvla. Názory měnila jak aprílový počasí... Přišla mi nestálá a fakt chvílemi až zlá. Will byl jaký byl, ale aspoň se snažil chovat čestně.
Škoda, že v knize nebyla více humoru a společných scén s ostatním hrdiny z "božských". Mohlo to být vítané odlehčení.

illca2
09.12.2014 4 z 5

Přečetla jsem všechny 3 knížky a musím říct, že tato se mi líbila ze všech nejvíce :o) krásný , vtipný příběh plný lásky a samozřejmě i sexu :o)

Lenka.Vílka
24.11.2014 5 z 5

Mile, ctive, prime, vtipne a jiskrive...z tretiho dilu jsem mela nejdriv obavy, protoze druhy me bavil mene nez prvni, ale tohle? Od zacatku se mi cetlo dobre a vec, ktera me stvala v druhem dile, mi v tretim nevadila (pritomnost minulych postav- tady to meli proste lepe napsane)..co zustalo jsou ale veci stejne, ktere me dostali v kazdem dile: pohled z obou stran (will me bavil vic, stejne jako jeho partaci z predchozich dilu), humor a a lehkost, s jakou je kniha napsana...a abych byla uprimna, trojka me bavila, protoze se vratila po dvojce na uroven jednicky...a pokud bych mela byt jeste uprimnejsi, myslim, ze me trojka bavila nejvic...

M.S.
22.11.2014 4 z 5

Hezké a pohodové čtení. Nic náročného na přemýšlení, ale příběh dobrý. Na konci se děj bohužel trošku vlekl, proto dávám jen 4 hvězdy. Jinak pěkně napsané :) Doporučuji hlavně předchozí dva díly, které také stojí za přečtení :)

Michaela91
18.11.2014 4 z 5

Vtipné, jednoduché a pohodové čtení. Líbilo se mi, že do děje zasahovali postavy z předešlých dílů.

Shanib
13.11.2014 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se moc těšila a první polovina byla opravdu super, jelikož Hannina trhlá upřímnost byla perfektní. Jenže jakmile to dali dohromady, tak šla zajímavost knížky tak prudce dolů, že jsem nakonec přeskakovala stránky. Ráda jsem si zase něco málo přečetla o Chloe a Bennetovi, jelikož jsou to mí oblíbenci. Na Maxe a Sáru si jakž takž pamatuju. Hodnotila bych to celkově asi tak, že Bastard je na prvním místě a o druhé se dělí zbylé dva díly, přitom je to škoda, protože Hráč začal výborně, ale pak to spadlo k bezbarvosti.

jes09
13.11.2014 5 z 5

Taková hezká pohádka na dobrou noc, která se od předešlých dvou dílů moc nelišila..

andulka1406
10.11.2014 3 z 5

Tenhle díl mě celkem zklamal. Pro mě byl nejlepší díl první a pak už to mělo sestupnou tendenci.

dqenisa
04.11.2014 5 z 5

Bylo to dobré čtení. Mě osobně se to moc líbilo. Je to sexy ale né nějak pervézní. Je to milé a škádlivé, občas vás to pěkně rozpálí.

Karolína18
01.11.2014 4 z 5

Myslím si, že tento díl byl na stejné úrovni jako ten předešlý. To znamená, že jsem se dost zasmála a hlavně odreagovala. Knihu jsem zhltla na jednou a vážně se povedla. Jediný důvod, proč nedám pět hvězdiček je, že Božský bastard Bennett mě dostal do kolen a ještě hodně dlouho ho nejspíš nic nepřekoná.

kacaaba
01.11.2014 5 z 5

Už jsem četla podruhé. Zase jsem se dobře bavila a doufám, že autorka napíše ještě nějakou.

vaili
23.10.2014 5 z 5

Tady čtu....sentimentální, plné sexu a bez příběhu, ale to je přesně to co aspoň občas si potřebuji přečíst...když toho máte v práci hodně a potřebujete vypnout mozek je to skvělý relax. Uznávám bastard byl vášnivější tahle je vtipnější, ale pořád pro mě dobrá :)

Dymond
20.10.2014 1 z 5

Naprosto sentimentální, plné sexu a zcela bez příběhu...

mayacfc
19.10.2014 5 z 5

Jako předchozí díly jsem knihu přelouskala ani ne za týden. Tohle je snad můj nejoblíbenější díl, trošku jsem se toho obávala, protože jsem několikrát někde četla, že je nejslabší a není tak dobrý jako první nebo druhý díl. U mě platí to, že nemusím moc první díl, druhý je lepší a nejlepší je tady ten. Sama nevím, co mě na knize tak oslnilo, zřejmě chování Willa..

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  82%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec