Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216275/mid_bozsky-cizinec-216275.jpg 4 2010 282

Božský bastard série

Okouzlující playboy s neodolatelným britským přízvukem. Dívka, která si chce konečně pořádně užít. A tajný poměr plný lehce perverzního sexu, odhalený se všemi detaily.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful stranger , 2013

Karola050716
10.02.2019 3 z 5

Druhý díl božské série, pro mě slabší než Bastard, ale i tak zábavný, sexy, Sára a i Max sympatické postavy, jen ten zvrat se dal čekat na hony daleko a vlastně mi přišel docela nevyužitý, jen pár stránek a zase dobrý. Ráda si přečtu další díl, postavy mě baví, jen toho Bastarda asi u mě nic nepřekoná.

Termina
05.02.2019 2 z 5

Kniha pro náctileté slečny :)

JanickaP
04.02.2019 3 z 5

Co napsat... Prislo mi, ze se cela knizka odehravala neustale ve stejne dejove lince. Zadne extra zmeny v deji, v dialozich... Proste od zacatku do konce v jedne vysce.

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Tak asi budu jediná, ale Max a Sára mě bavili o dost víc než Bennett s Chloe.. Prostě to tak je. Od této knížky jsem nečekala nic než oddych, vypnout mozek, a to se povedlo. Žádné velké překvapení, za chvíli asi nebudu vědět o čem že to asi bylo, ale teď po dočtení můžu říct, že jsem se bavila :-)

-markéta-
27.12.2018 5 z 5

I druhý díl byl skvěle oddychový a lhce se četl.
Musím každopádně říci, že první díl se mi líbil více. Ať už propojením mezi hlavními postavami, tak hlavní zápletkou. Tento díl samozřejmě taktéž skvělý a měl hodně do sebe!
Opět už se těším na další!

makynka911
26.11.2018 4 z 5

Leč předvídatelné, stejně to byl parádní relax :) Líbí se mi, že šlo zase o trošku něco jiného, občas mě kniha rozesmála. Za mě čtení na deštivé dny ideální :)

Mrňous1
24.10.2018 5 z 5

Výborné. Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. Nechápu poprask kolem padesáti odstínů, když tohle je minimálně o level výše. Přečteno za dva dny, skvěle jsem se pobavila a odreagovala. Samozřejmě, že knihy jsou si podobné, ale co asi tak čekat od tohoto žánru, jde přece vždy o to že On potkal Ji, sex, romantika a vtip a samozřejmě dobrý konec. Nevím, komu by se líbilo, kdyby spolu nezůstali, mě teda ne:-) Takže za mě pět hvězd.

mišák1262
07.10.2018 5 z 5

Já sem nadšená . první díl byl trochu předvídatelný ale druhý taky. Ale sem nadšená . Romantika a sex prostě paráda určité kapitoly třeba jako ( trochu spoiler) sex bar byly trochu přehnané do toho by šel málo kdo . Ale focení se nezdá být tak špatný. Každopádně se těšim na třeti díl. Mít víc hvezdiček tak dám vic.

haWranka
02.09.2018 1 z 5

Jalové... Postavy a erotické scény jako přes kopírák předchozího dílu. Originalita nikde.

eva3695
03.08.2018 4 z 5

Další dávka romantiky a erotiky. O proti prvnímu dílu, kde šlo o škádlení, tady jde o povyražení. Možná se mi tento díl líbil o kousíček víc. I když je to takový ten klasický scénář, pořád mě to baví. A intimní fotky nemusí být vždy nevkusné

Pedias
10.07.2018 5 z 5

Skvělá oddechovka, kterou jsem zvládla za pár večerů se sklenkou vína. Většinou nečtu tento žánr, ale celá "božská" série mě zaujala.

AnnaNes
30.06.2018 4 z 5

Super oddechovka, kterou jsem zhltla během dne.

Majesty_V
05.06.2018 5 z 5

Z celé série je "Cizinec" můj nejoblíbenější díl, protože má nejlepší zvrat :) ❤

janyska13
29.05.2018 4 z 5

Kniha se mi celkem líbila, děj nebyl tolik předvídatelný. :)

Frupet
15.05.2018 3 z 5

Druhá kniha ze série Božský... příběh takřka totožný, jen tak zlehka se objevují i postavy z první knihy. Spousta sexu na veřejných místech... proč ne.

xindl007
28.04.2018 4 z 5

Z anotací vidím, že každý člověk má na knihu úplně jiný názor. Mně se zatím z těch všech líbila nejvíc. Je to zase hlavně o tom jednom, ale nevadilo mi to, docela se těším na další pokračování a také na to, jestli se o hlavních hrdinech ještě dočtu a co bude dál..

Kekik
19.03.2018 3 z 5

Takové dvojvaječné dvojče Bastarda, ale proč ne. Na odpočinkovou četbu naprosto ideální. Sice jsou díla autorek naprosto stejná, občas se člověk u nich zasměje.
Akorát jim tedy vůbec nejdou "rozchodová" dramata. Většinou jsou to tak "trapný" důvody k hádce. V tomto díle je tedy důvod k hádce/rozchodu celkem opravdový, a i oprávněný (myslím to tak, že já bych uvažovala stejně jako Sára), ale určitě se z toho dalo vytřískat více. Emoce jen na pár řádcích a moc jsem jim to nevěřila. Zato sexu až moc. Ale jak jsem psala: když si chci odpočinout od detektivek, druhé světové,atd... Jsou erotické romány vhodnou četbou.

NikolettaHole
15.03.2018 3 z 5

Božskou sérii mám ráda, ale cizinec je zrovna dle mého názoru nejslabší článek.

Market = )
14.03.2018 3 z 5

Hm, tahle serie mě zatím moc neuchvátila :-(. Opět jsem měla ráda všechny postavy, prostředí, místy dialogy. A opět mi vyhovovalo, že se nekonají nějaké extra nečekanosti. Na druhou stranu jsem opět vážně postrádala příběh, dialogy, popisy (klidně drobných) událostí. A přitom ty podle mě autorkám vážně jdou (viz. chování George v práci, popis večírku s ragbistama...). Za mě škoda nevyužitýho potenciálu.

Rozinka28
19.02.2018 4 z 5

Druhý díl série, který mne sice nenadchl tak jako ty ostatní, přesto jsem se u knihy příjemně odreagovala a mohu ji za sebe doporučit.