Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216275/mid_bozsky-cizinec-216275.jpg 4 2010 282

Božský bastard série

Okouzlující playboy s neodolatelným britským přízvukem. Dívka, která si chce konečně pořádně užít. A tajný poměr plný lehce perverzního sexu, odhalený se všemi detaily.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful stranger , 2013

Majuš333
02.01.2020 5 z 5

Božský cizinec bol skoro tak dobrý ako Božský bastard, ale na Bennetta a Chloe nemá nik, ani Sara a Max :)
Cizinec a Poupátko boli zlatunkí a ja som si to naozaj užila :) Bolo to vtipné a tiež to malo svoje čaro :)

Redevil
26.12.2019 5 z 5

Kniha je super, četla jsem ji na jeden zátah a nemohla se od ní odtrhnout.

Elize
19.12.2019 3 z 5

Tenhle díl byl za mě slabší než první. Zatímco v prvním díle byly hlavní postavy výrazné charaktery a měli mezi sebou vášnivý sex se zvrhlou předehrou, tak Sara a Max mi příšly jako jejich slabé napodobeniny. Bylo fajn, že tam byly postavy z předchozích dílů.

knihomolkajanca
08.12.2019 3 z 5

V rámci čtenářského odreagování jsem se vrhla na druhý díl série božský. Tentokrát už jsem věděla do čeho jdu a nebyla jsem zklamána. Jiný příběh jiného páru, ale sem tam se objevily i postavy z prvního dílu, což se mi na knize líbilo. Pokud hledáte jednohubku na odreagování, neváhejte, ale žádnou hloubku od toho nečekejte.

baruska6061
04.12.2019 5 z 5

Skvělé a vtipné čtení. Mohu jen doporučit. Oddechovka

Majakadelcova
25.11.2019 5 z 5

Dvojka mě bavila úplně stejně, jako jednička. Možná se mi i Max líbil víc. Za mě skvělé početní. Každopádně pro ty, kdo hledají hloubku to určitě není. :)

niced
10.11.2019 3 z 5

Příjemné čtení, sympatické postavy, celkem jednoduchý příběh, nic převratného. Oceňuji střídavé vyprávění z pohledu Sáry a Maxe. Je super, že se to pohybuje ve stejném prostředí jako Božský bastard, setkáme se s již známými postavami.

Peťa2110
07.11.2019 3 z 5

Kniha sa dobre číta, resp. stále sa tam niečo deje. Ale teda po prečítaní na ňu rýchlo zabudnete. Ak pominieme prílišné červené scény tak hlavná zápletka je vlastne obitá príliš jednoducho. Kniha je vhodná pre nenáročného čitateľa resp. len ako oddychová. Ako som písala chýba v nej "niečo viac"...

Renatapek
03.11.2019 3 z 5

Vzrušující příběh, který má spád, rozhodně žádná nuda. Příběh mě pohltil a nedovolil mi od knihy odejít. Četla jsem jí jedním dechem. Příběh vás vtáhne do zajímavé erotické fantazie, kterou byste možná ani nechtěla zažít, ale je vzrušující o ní číst. Kniha Cizinec neudělala autorce ostudu. Osobně jí ve své knihovničce řadím mezi ty zdařilejší ze všech, které jsem od ní četla. Pokud chcete snít a odpočívat, šup s ní do košíku.

Anna415
07.10.2019 1 z 5

Příběh samotný byl po celou dobu založený je na sexu a trochu mi až vadilo, že kniha neměla hlubší zápletku. Vím, že podobná literatura nikdy nebude úplně zápletkově a „intelektuálně“ založena, ale i mně osobně tato kniha přišla až přehnaně o ničem...

CiaKawlone
15.09.2019 5 z 5

Tenhle díl, pro mě nebyl tak dobrý jako první, ale pořád mě bavil. Projevy hlavních postav mě někdy až překvapili.

avalonek
18.08.2019 3 z 5

Knihu jsem vzala do ruky po druhé,protože jsem si myslela,že jsem jí ještě nečetla,ale ukázalo se,že četla..A pro mě průměr..A ještě mi jeden díl pořád utíká..

petraj30
04.08.2019 5 z 5

Velmi pěkný příběh. Chvilku Sáře trvalo, než pochopila. Krásné.

Ivet1990
29.07.2019 4 z 5

Stejně dobrá jízda jako předešlý díl.

Terka18
20.07.2019 4 z 5

Knížka mě bavila. byla lepší než první díl série. Hlavní hrdinové se mi líbily více. Sára i Max byli super a musím přiznat, že jsem si Maxe dost oblíbila. Celkově se mi kniha líbila.

wendy944
31.05.2019 5 z 5

Dobrá asi tak jako první díl. Dopučuju????

Janík61
14.05.2019 4 z 5

Mě také toto pokračování Božského bastarda nezklamala. Příjemné, oddychové čtení.

Leo94
12.03.2019 5 z 5

Pokračovaní na Božského Bastarda nezklamala. Další z úžasných příběhů. :)

magdalena2377
06.03.2019 5 z 5

Klidně si ji dám znova :)

Kamiliana
21.02.2019 2 z 5

Pro mě nejslabší kniha série, plytká a povrchní.