Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2008 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

Pája699
21.03.2024 5 z 5

Ani sama nevím, proč jsem v sérii po přečtení prvního dílu nepokračovala....

Tohle byla asi jiný jízda :-D která mě neskutečně bavila. Přečteno za jedno odpoledne.

Neskutečná chemie a hravost mezi hlavními hrdiny od první chvíle, co se tihle dva potkali, po celý jejich příběh :-) Max a Sára mě zaujali od první stránky.....jejich příběh se mi moc líbil a bavil.

Jediné, co musím vytknout je uspěchaný konec a zápletka s fotkami, mi přišla taky trošičku zbytečná a vlastně i nijaká.

Jinak všemi 10-ti doporučuji! A určo si dočtu zbylé knihy série. Bylo to BOŽSKÉ .-)

Gabusza
20.02.2024 5 z 5

Sára a Max, ona se přestěhuje do New Yorku, aby zapomněla na své nevydařené manželství a v jednom klubu se objeví “božský cizinec sexy Max. Och bože!! To byl chlap!

Sára je jak utržená z řetězu! Poznává nepoznané, v oblasti sexu a erotiky je její chtíč silný a tajně se schází s Maxem na různých veřejných místech, která jsou pro ně vzrušující a bláznivá, a tam se oddávají spolu žhavým sexuálním hrátkám. Pro Sáru i Maxe je to ale hodně riskantní, oba jsou známí na veřejnosti, hlavně Max a jeden jediný novinář jim může vše pokazit.

Z nezávazného a velmi erotického flirtu se vyklube divoká jízda a Max začne silně uvažovat zda by jeho vášně mohly přerůst za hranice jeho ložnice

Co si budem je to opět divočina, krásně a rychle se to čte a budete si připadat jako v romantickém filmuŽhavé a peprné scény nechybí, jsou popsány opět detailně a do příběhu je nádherně vsazena romantická linka
No nechtěla jsem, ať to skončí, bylo
to opět božské!!!

Terezzie
25.01.2024 2 z 5

Cizinec se mi líbil o něco více než Bastard. Za mě fajn kniha na dlouhá odpoledne :)

Luciee113
28.11.2023 5 z 5

Tak to bylo teda něco..... nečekanýho! Asi jsem se do Maxe zamilovala :D Sára mě občas vytáčela, ale Max to za ni všechno postupně lepil, takže dobrý. I když nad tím teď tak přemýšlím, asi se není čemu divit, že se chovala tak, jak se chovala.
Dokonce jsem se u knížky rozesmála. Sice jen asi třikrát, ale i tak to byla změna oproti Bastardovi, kde mě upřímně nerozesmálo myslím nic. Prostě kluci jsou boží, mohlo tam být těch jejich keců klidně víc.

Juici
11.10.2023 3 z 5

(SPOILER) .. Nový život. Nová láska. Nová Sára. ..

No, co k tomu napsat. Dostala jsem opět to, co kniha slibuje. Každopádně to sexování na veřejnosti mě nebavilo. A jako u předchozí knihy se opakuje závěrečný, rychlý a zbytečný konflikt mezi hlavními hrdiny.

Druhý díl je slabší a třetí už asi vyhledávat nebudu.

Senza Jenka
05.10.2023 3 z 5

Je fajn, že postavy nejsou ploché a jako přes kopírák. To oceňuji. Ubylo hrubostí a oplzlostí, nicméně sex "skoro" na veřejnosti se tu posunul do sféry sex "na" veřejnosti.

Bergerac16
04.07.2023 4 z 5

V rámci daného žánru, kde sex je hlavní přísadou, je tohle velmi dobré. Sára je poznamenaná předchozím vztahem s nevěrným partnerem, který ji využíval. Bolí ji, že internetu navždy bude sbírka fotografií s jejím snoubencem, na kterých se ona šťastně a zamilovaně usmívá, a přitom to celé byla jedna velká lež.
Sára má ohromné štěstí, že pro svou cestu za novou Sárou a novým intimním životem najde skvělého průvodce. Je to sice chlap s mediálním obrazem děvkaře, ale hrdinka stanoví v jejich vztahu jasné hranice, aby jí nemohl ublížit. Pořádají společně výlety za hranice všední sexuality a pojem důvěra ve vztahu postupně získává zcela nový rozměr.
Sára a Max jsou zcela jiná dvojice než Chloe a Ben, je mezi nimi úplně jiná energie. Oceňuju, že autorka první díl nevykrádá a použila zcela nové kulisy i charaktery.

Radimka
23.06.2023 2 z 5

Dala jsem šanci ještě jednomu dílu, možná o něco menší hovadina, ale pořád hovadina. Nechápu, proč v každý erotický literatuře musej bejt tak nepříjemný lidi. Další knihu už fakt nečtu.

Lucie.285
10.06.2023 4 z 5

Autorka prostě umí psát, příjemná oddechovka. Neuvěřitelně čtivé, stránky utíkají pod rukama. Děj je vyprávěn z pohledu obou hrdinů. Tentokrát tu máme Sáru, která lásce do poslední chvíle vzdoruje a Maxe, který si celkem brzy uvědomí, že je úplně ztracen. Těším se na další díl o Willovi.

Leído
04.05.2023 3 z 5

Z první trojice dílů vnímám tento jako nejslabší. Ale to rozhodně neznamená špatný. Oceňuji, že tentokrát to byla žena, kdo brzdil vztah, byla to příjemná změna oproti všem podobným knihám. A taky oceňuji, že autorky musely zapojit hodně fantazie při vymýšlení schůzek. Ukázaly nám něco nevšedního a zajímavého. Bavilo mě to, i když příběh považuji za slabší.

luci33
18.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Max se mi líbil, Sáře jsem to nějak nevěřila a nesedlo mi focení během akce. Přišlo mi to moc našroubované.. jen aby byla změna a nebo mi to prostě nic neříká

tinka1974
01.04.2023 4 z 5

Příjemné čtení. Dokonce se mi líbilo trochu víc, než první díl. Sára a Max byli moc fajn společníci na jarní večery

LucySmile
10.03.2023 4 z 5

Krásné čtení ale za mě trochu slabší než první díl. I tak potěšilo a těším se na další pokračování.

alzbeta2843
12.02.2023 3 z 5

Čo sa týka tejto autorka (duo autoriek) mám k nej rozporuplný vzťah. Božský bastard bol za mňa naozaj super kniha, ktorá ma nesmierne bavila a prekvapila ma. Preto som sa tešila na pokračovanie série v podobe Maxa a Sary, avšak to čo sa mi pácilo v prvej knihe tu vôbec nefungovalo. Nebola som z knihy tak nadšená. Chloe a Bennetta som milovala pre ich slovné vtipné prestrelky a to napätie medzi nimi. V tomto diely som sa najnajvýš usmiala nad scénou v bare s rugby týmom :) Ale scény, kde sa objavila Chloe som mala rada.

Za mňa škoda, lebo podľa anotácie som sa tešila na knihu plnú vtipných situácií a iskrenia medzi hrdinmi.

MAU256
08.02.2023 5 z 5

"Když říkám "miluji tě", nemyslím tím to, co mi tvoje společnost přináší v kariéře nebo že miluju tvoji častou chuť na sex. Myslím tím že miluju tebe. Miluju, když se rozesměješ, když vidím tvoje reakce, když tě poznávám v těch nejmenších maličkostech. Miluju, kým můžu být, když jsem s tebou, a věřím ti, že mě nezraníš."

Další krásně čtivé romantické dílo s dávkou sexu. Jelikož jsem přeskočila tento díl, tak jsem už věděla, jak to s těmito dvěma dopadne, ale jejich příběh se mi líbil. To vzrušení z toho, co by se mohlo stát, kdyby je někdo přistihl, úplně jsem Sáru chápala a přála jsem jí takového chlapa, kterého si zasloužila. A Max, i takového sukničkáře dostihla ta bolest hrudi, když o někoho stojíte tak moc. No bože, kdo by takového chlapa nebral, co by pro svojí polovičku udělal skoro cokoli. Romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

1259
01.01.2023 5 z 5

Zkrátka a jednoduše, skvělý erotický, romantický příběh, který vás vtáhne do děje.

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Petruse21
23.10.2022 3 z 5

Za mě slabší jak Božský bastard. Chovat se ke mně jako Max, tak si řeknu, že je to nějaký úchylný typ a utíkala bych.

Silvisek
24.09.2022 2 z 5

Netusim co na to rict. Moc me dej nebral a konec uz jsem tak trochu preskakovala a cetla jen co bylo zajimave. Nebylo to zrovna co by me bavilo. Snad dalsi dil bude vice zajimavy

Aveli
25.08.2022 5 z 5

Jedná se o erotický román, tudíž od knihy opravdu není možné očekávat detektivní zápletku nebo hromadu sociálních témat. Pokud ale čekáte erotičnost, romantiku, zajímavý příběh a oddech od reality. Budete i druhý díl série Božský zbožňovat. Mě osobně se líbil moc. Sára i Max jsou skvělá dvojka a postupné zamilovávaní se do sebe, které je mimo jejich plán nezávazného sexu, bylo skvělé.