Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2010 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

Karola050716
10.02.2019 3 z 5

Druhý díl božské série, pro mě slabší než Bastard, ale i tak zábavný, sexy, Sára a i Max sympatické postavy, jen ten zvrat se dal čekat na hony daleko a vlastně mi přišel docela nevyužitý, jen pár stránek a zase dobrý. Ráda si přečtu další díl, postavy mě baví, jen toho Bastarda asi u mě nic nepřekoná.

Termina
05.02.2019 2 z 5

Kniha pro náctileté slečny :)

JanickaP
04.02.2019 3 z 5

Co napsat... Prislo mi, ze se cela knizka odehravala neustale ve stejne dejove lince. Zadne extra zmeny v deji, v dialozich... Proste od zacatku do konce v jedne vysce.

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Tak asi budu jediná, ale Max a Sára mě bavili o dost víc než Bennett s Chloe.. Prostě to tak je. Od této knížky jsem nečekala nic než oddych, vypnout mozek, a to se povedlo. Žádné velké překvapení, za chvíli asi nebudu vědět o čem že to asi bylo, ale teď po dočtení můžu říct, že jsem se bavila :-)

-markéta-
27.12.2018 5 z 5

I druhý díl byl skvěle oddychový a lhce se četl.
Musím každopádně říci, že první díl se mi líbil více. Ať už propojením mezi hlavními postavami, tak hlavní zápletkou. Tento díl samozřejmě taktéž skvělý a měl hodně do sebe!
Opět už se těším na další!

makynka911
26.11.2018 4 z 5

Leč předvídatelné, stejně to byl parádní relax :) Líbí se mi, že šlo zase o trošku něco jiného, občas mě kniha rozesmála. Za mě čtení na deštivé dny ideální :)

Mrňous1
24.10.2018 5 z 5

Výborné. Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. Nechápu poprask kolem padesáti odstínů, když tohle je minimálně o level výše. Přečteno za dva dny, skvěle jsem se pobavila a odreagovala. Samozřejmě, že knihy jsou si podobné, ale co asi tak čekat od tohoto žánru, jde přece vždy o to že On potkal Ji, sex, romantika a vtip a samozřejmě dobrý konec. Nevím, komu by se líbilo, kdyby spolu nezůstali, mě teda ne:-) Takže za mě pět hvězd.

mišák1262
07.10.2018 5 z 5

Já sem nadšená . první díl byl trochu předvídatelný ale druhý taky. Ale sem nadšená . Romantika a sex prostě paráda určité kapitoly třeba jako ( trochu spoiler) sex bar byly trochu přehnané do toho by šel málo kdo . Ale focení se nezdá být tak špatný. Každopádně se těšim na třeti díl. Mít víc hvezdiček tak dám vic.

haWranka
02.09.2018 1 z 5

Jalové... Postavy a erotické scény jako přes kopírák předchozího dílu. Originalita nikde.

eva3695
03.08.2018 4 z 5

Další dávka romantiky a erotiky. O proti prvnímu dílu, kde šlo o škádlení, tady jde o povyražení. Možná se mi tento díl líbil o kousíček víc. I když je to takový ten klasický scénář, pořád mě to baví. A intimní fotky nemusí být vždy nevkusné

Pedias
10.07.2018 5 z 5

Skvělá oddechovka, kterou jsem zvládla za pár večerů se sklenkou vína. Většinou nečtu tento žánr, ale celá "božská" série mě zaujala.

AnnaNes
30.06.2018 4 z 5

Super oddechovka, kterou jsem zhltla během dne.

Majesty_V
05.06.2018 5 z 5

Z celé série je "Cizinec" můj nejoblíbenější díl, protože má nejlepší zvrat :) ❤

janyska13
29.05.2018 4 z 5

Kniha se mi celkem líbila, děj nebyl tolik předvídatelný. :)

Frupet
15.05.2018 3 z 5

Druhá kniha ze série Božský... příběh takřka totožný, jen tak zlehka se objevují i postavy z první knihy. Spousta sexu na veřejných místech... proč ne.

xindl007
28.04.2018 4 z 5

Z anotací vidím, že každý člověk má na knihu úplně jiný názor. Mně se zatím z těch všech líbila nejvíc. Je to zase hlavně o tom jednom, ale nevadilo mi to, docela se těším na další pokračování a také na to, jestli se o hlavních hrdinech ještě dočtu a co bude dál..

Kekik
19.03.2018 3 z 5

Takové dvojvaječné dvojče Bastarda, ale proč ne. Na odpočinkovou četbu naprosto ideální. Sice jsou díla autorek naprosto stejná, občas se člověk u nich zasměje.
Akorát jim tedy vůbec nejdou "rozchodová" dramata. Většinou jsou to tak "trapný" důvody k hádce. V tomto díle je tedy důvod k hádce/rozchodu celkem opravdový, a i oprávněný (myslím to tak, že já bych uvažovala stejně jako Sára), ale určitě se z toho dalo vytřískat více. Emoce jen na pár řádcích a moc jsem jim to nevěřila. Zato sexu až moc. Ale jak jsem psala: když si chci odpočinout od detektivek, druhé světové,atd... Jsou erotické romány vhodnou četbou.

NikolettaHole
15.03.2018 3 z 5

Božskou sérii mám ráda, ale cizinec je zrovna dle mého názoru nejslabší článek.

Market = )
14.03.2018 3 z 5

Hm, tahle serie mě zatím moc neuchvátila :-(. Opět jsem měla ráda všechny postavy, prostředí, místy dialogy. A opět mi vyhovovalo, že se nekonají nějaké extra nečekanosti. Na druhou stranu jsem opět vážně postrádala příběh, dialogy, popisy (klidně drobných) událostí. A přitom ty podle mě autorkám vážně jdou (viz. chování George v práci, popis večírku s ragbistama...). Za mě škoda nevyužitýho potenciálu.

Rozinka28
19.02.2018 4 z 5

Druhý díl série, který mne sice nenadchl tak jako ty ostatní, přesto jsem se u knihy příjemně odreagovala a mohu ji za sebe doporučit.