Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2010 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

johana3160
07.08.2020 4 z 5

Kniha byla super oddechovka, par vtipnych casti, hromada trosku nepostelove erotiky, ale chybela tomu stava, nejake napeti nebo jak to rict...

janebeauty9860
31.07.2020 3 z 5

Božský bastard mě zaujal víc. Nějak mě nechytla záliba hlavních postav.

tittanie
24.07.2020

Další kniha ze série. Kniha se dobře četla, možná mohla být kratší. Akorát mi nesedělo příjmení k hlavní mužské postavě.

CiaKawlone
28.06.2020 5 z 5

Tuhle sérii prostě miluju. Jsem ráda, že si Sára Vybrala někoho s kým jí to nakonec vyjde a nebude si na ní honit ego ani kariéru. Kniha pokračuje logicky po Božské mrše. Rozhodně stojí za přečtení, pokud jste si oblíbili bastarda. Nechybí sex od prvních stran ani trocha napětí na závěr.

rampapa
10.06.2020 5 z 5

Bože můj miluju Božského cizince. Zamilovala jsem se do téhle série. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

FairyD.
12.05.2020 4 z 5

Konečne Sara našla niekoho s kým je život za zavretými dverami desať krát lepší než čo videli ľudia navonok. Samozrejme nechýbal sex, častokrát na verejných miestach. Nejaká tá dráma, napätie. Mne sa to páčilo.

suzziemusta
06.05.2020 2 z 5

Bohužel oproti prvnímu dílu Božský bastard to byla hodně slabé... Nějak tomu chyběla šťáva... Tak nějak mě to... já nevím - nudilo? Těšila jsem se po Božském bastardovi na další jízdu, ale ta se opravdu nekonala. Sára mě neuvěřitelně lezla na nervy a nějak to jako celek nefungovalo. Asi nejslabší z celé série.

Iva B.
06.05.2020 5 z 5

Tohle je otázka 1-2 volných večerů a máte to přečtené, autorka pise dost ctive. Mně se to líbilo. Je fajn občas uniknout od těch vražd a potoků krve, ponořit se a trochu si zafantazirovat. Svůj účel to splnilo.

Bad-wolf
26.04.2020 2 z 5

Tak mě tato kniha nezaujala a musela jsem se nutit, abych ji vůbec dočetla. Opět obrovské množství sexu, hlavní hrdinka mi přišla "hloupá" a nebyla jsem schopná si k ní vytvořit nějaký vztah. Ale musím uznat, že cca druhá polovina knihy byla už o dost lepší, jelikož se tam objevil aspoň nějaký děj. Jsem z této knihy trochu rozpolcená a nevím jestli se vůbec budu pouštět do dalších dílů.

knihomolka78
26.04.2020 4 z 5

Na můj vkus dost odvážný pár, první polovina knihy je jen plná sexu. Ve druhé části pak přišly na řadu i city. V první polovině jsem si říkala, že 1. díl byl lepší, ale od druhé poloviny už si tak jistá nejsem, myslím, že tenhle díl byl lepší. Objevila se tam i ta potřebná romantika, a najednou se mi zápletka zdála daleko citlivější, než u prvního dílu, kde šlo už jen o to, aby hlavní hrdinové na základě dost divokého sexu došli k zjištění, že ten děvkař je vlastně úžasně citlivý chlap. Navíc, hned od začátku to chtěli oba, v prvním dílu se nechala hlavní hrdinka nejprve ojet někým, koho nesnášela, to nepochopím. A na závěr musím říct, že hlavní hrdina byl v sexuálních hrátkách opravdu velmi kreativní, ale vždy přitom myslel hlavně na partnerku, ne jen na sebe:-).

Alienn
07.04.2020 2 z 5

Dostala jsem kdysi celou sérii a vzhledem k momentálnímu nedostatku knih, čtu teď vše, co mi přijde po ruku :) Teď už jsem tedy na základě prvního dílu věděla, do čeho jdu. Ale zase mě překvapilo, jak málo je v knize nějakého děje. Škoda, myslím, že by to šlo i lépe.

veronika8042
05.04.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka. Autorka píše ctive. Příběh byl moc hezky. Účel odreagovani splnil.

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden den! Můžu říct, že příběh byl ještě lepší jak první.

Áža707
09.03.2020 3 z 5

Druhý díl, opět shltnutý za jeden den. Krásné navázání, propojení postav z prvního dílu. Stále skvělá odpočinková věc.

barca9312
07.03.2020 5 z 5

Skvělá knížka, přečteno jedním dechem. Za mě lepší než první díl

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Jak už jsem psala, celá série je super.Mohu jen doporučit.Příjemná oddychovka. Skvělá autorka.

Maky33
20.02.2020 2 z 5

Čtivé. Dobré na odreagování od všedních činností :)
Trochu předvídatelné...

0197
09.02.2020 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Hned mě příběh vtáhl do děje, neustále se něco dělo, nasmála jsem se a nudné pasáže tu také nebyly. Žádné velké drama tam nebylo, což mě osobně vyhovuje. Bavil mě i styl psaní. Za mě super a pustím se určitě do dalších autorčiných knih.

petulkapeta
29.01.2020 5 z 5

No nejlepší čist popořadě... :) Max se Sarou super..

Šárka88
23.01.2020 5 z 5

Přečetla jsem jim jedním dechem a za mě super.