Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2008 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

Kamilajznik
10.07.2014 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale asi už jsem této tématiky přečetla až dost.

Lucka.79
08.07.2014 5 z 5

Přestože je děj předvídatelný, hodnotím knihu kladně. Líbila se mi provázanost s předchozím dílem série a postavami Chloe a Benetta, stejně tak střídání úseků vyprávění z pohledu Sáry a Maxe. Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila a celá kniha mě bavila, příběh je napsán poutavě a já si čtení užila a skvěle jsem se odreagovala. U téhle série oceňuji, že každý díl je jeden ukončený příběh, nemusím čekat na pokračování a pak přemýšlet, jak že to ten předchozí díl skončil. Už se těším, až se začtu do Willova příběhu …

muchomurka
06.07.2014 3 z 5

Oproti BB mi zde vadily dlouhé popisné pasáže okolí a prostředí, hlavně ze začátku. Ale jinak co psát k ději? O:-) Těší mě, že to skončilo dobře! :-)

Justme3
02.07.2014 5 z 5

Božský cizinec... moje nejoblíbenější kniha z celé série. Ihned, jak jsem začala knihu číst, jsem se od ni nedokázala odtrhnout a to na knihách miluji. To vtáhnutí do sebe, naprosté pohlcení, že kterého není úniku. To přesně pro mě znamenal Cizinec. a Max mi k sobě krásně pasovali. Ihned od začátku mezi nimi byla jasná chemie a žár, který nešel přehlídnout. A ačkoli se Sára bránila a snažila utéct, stejně ji nakonec došlo, že nemá kam. Před Maxem, se prostě utéct nedá. A neutečete ani vy. Oba si naprosto zamilujete, věřte mi :)

Beni
15.06.2014 5 z 5

Opět se čte jedním dechem :-) Tato série nemá chybu :-)

Nuttelka
13.06.2014 5 z 5

Super super super, knížka mě hodně bavila, za mě rozhodně plný počet :-)

mazzone
11.06.2014 4 z 5

práve dočítaná. ja som si stále myslela, že na tej obálke je tehotná žena s bruškom, až po dočítaní som ten prebal konečne pochopila :D
pekné čítanie, ale na jednotku sa to ozaj nechytá

Bee
05.06.2014 3 z 5

Tohle už je na poli erotických románů taková klasika. Oproti prvnímu dílu série je to poněkud slabší odvar, ale jako plus musím říct, že tu mezi hlavními postavami není žádný psychicky narušený jedinec (alespoň ne zas tak moc). Jinak k tomu nemám moc co dodat, sem tam nějaký ten náznak humoru, ale jinak jedno klišé za druhým.

Smiley96
28.05.2014 5 z 5

Pěkná čtivá eroťárna

SindyEM
28.05.2014 3 z 5

Božský cizinec je podľa mňa o dosť slabším odvarom Božského bastarda..Problém bol v dejovej línii a nejako ma nenadchla ani hlavná postava Sary. Inak sa kniha číta dobre (ako podstatne všetky knihy od Christiny Lauren), takže na také oddychové čítanie, môžem odporučiť.

Senzibil
28.05.2014 4 z 5

Božský cizinec mi trochu připomínal Dublin Streed, ale i přesto jsem si celý příběh užila. Sára s Maxem tvoří další nepřekonatelnou dvojici. Která spolu dokáže koexistovat díky sexu který se mezi nimi odehrává kdekoli. Různorodost míst na kterých se to vše odehrává a díky ustavičnému pocitu že je nikdo musí přistihnou vám navodí husí kůži a díky tomu si knížku o to víc užijete. Konec mi přišel trochu uspíšený a konečná scéna mi do celého konceptu moc nezapadla. Ale to je asi tak jediné co se dá knížce vytknout.

Kate S.
27.05.2014 5 z 5

Čteno jedním dechem, stejně jako "první díl" BB. Ze začátku mi trochu trvalo zvyknout si, že už nejde o příběh Chloe a Benetta, ale nakonec se mi to moc líbilo. Sára je pěkná dračice odhalující "pravé já" mnoha dívek a Max je zatraceně sexy chlápek co umí splnit ženě kde jakou touhu :-) občas jsem se v knížce ztrácela, jiné části se mi naopak líbily MOC! Stručně řečeno, DOPORUČUJI!!! :-) xoxo

Veronika.C
26.05.2014 4 z 5

Docela dobré ale na jedničku to nemělo, takže jen 4*

luciefeix
25.05.2014 3 z 5

příjemná oddychovka , něco jiného oproti 50odstínům , nejde jen o sex má to i příběh

Nel-ly
21.05.2014 1 z 5

Musím říct, že narozdíl od jedničky to ve mně nezanechalo vůbec žádný dojem, dokonce ani nasrání na postavy, které se chovaly jako dva fracci. Nic.

Blanka78
19.05.2014

Krása, já jsem u této knihy úplně tála.........doporučuji, moc krásné.

vaili
16.05.2014 5 z 5

Poněkud méně drsná erotika než bastard, ale v tomto žánru stále dobrá kniha :)

Patamata
14.05.2014 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem za jeden den!! Už se těším na Božského hráče :)

andulka1406
13.05.2014 4 z 5

Zase jsem se dobře bavila. Čte se to dobře, ale stejně se mi líbil více první díl :)

drbohlav
11.05.2014 4 z 5

nooo, jak to vyjádřit? ta knížka JE čtivá. Za pár hodin se zhltne, jenže... Ve srovnání s prvním dílem se toho moc nezměnilo. Akorát hlavní postavy si vyměnily jména. Jinak to bylo skoro to samé a samozřejmě ten sex byl krapet pozměněn. Ale opět po dočtení jsem měla ten samý pocit, že je to vlastně o ničem. Svým způsobem musím obdivovat autorky, že napsaly 300 str. knihu, kde se nic neděje, vše je předvídatelné, hl. hrdinové skoro nudní (práce ve financích - to všechny ženské bere, když chlap umí počítat?), , jakoby vytažení z beautifulpeople.com (upravení, osolárkovaní, kancelářský post - miliony a miliony stejných lidí), přesto se od knížky nedá trhnout:)) já to nějak nechápu:)