Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2966 596

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Petruse21
Petruse21
17.10.2022 4 z 5

Nebylo to na daný typ literatury špatné.

sarahmoon
sarahmoon
06.10.2022 3 z 5

(SPOILER) Audiokniha - Co to bylo :o) Jsem magor já, že ty dva nechápu. Nebo jsou Chloe a Bennett trochu narušení :o) ne vážně, ... ty dva nedokážu pochopit.

Je v tom jiskra, romantika a spousta (ale vážně spusta!) sexu.
Na mě toho bylo asi až moc.

Silvisek
Silvisek
22.09.2022 5 z 5

Uzasna knizka a uz takto od zacatku! Moc me to bavilo. Tesim se na dalsi dil

Vaiolet
Vaiolet
06.09.2022 5 z 5

Obecně vzato mě knížky od Lauren fakt baví. Božského bastarda jsem četla podruhé, jelikož k dalším dílům jsem se dostala až teď a i přesto mě to fakt bavilo.
Jedná se o typický "erotický" příběh s lehkým dějem a minimální zápletkou. Pokud s tímto budete počítat, tak budete nadšení stejně jako já. Když budete mít až příliš velká očekávání, tak budete pravděpodobně zklamaní.

Marci_Vaj
Marci_Vaj
16.08.2022 3 z 5

Nebylo to úplně nejhorší, ale nějak to nezapůsobilo. Že bych chtěla víc dílů, to asi ne...znám lepší knihy s touto tématikou...

zuzankac
zuzankac
08.08.2022 odpad!

Neuvěřitelná blbost. Nechápu to vysoké hodnocení.

veronika9761
veronika9761
28.06.2022 2 z 5

Cekala jsem vic, chemie mezi hlavnimi postavami příliš nefungovala a rozvlacne eroticke pasaze jsem po prvnich stránkach preskakovala. Na dalsi dily me knizka nepresvedcila.

koki.veru
koki.veru
26.06.2022 5 z 5

Pěkná knížka, pěkně a rychle se čte, obě postavy se mi líbily a těším se, až se vrhnu na pokračování.

Nermal
Nermal
25.06.2022 5 z 5

Myslím, že žádný chlap se nezklidní, dokud si nenajde svoji Chloe Millsovou, která ho zkrotí a omotá si ho kolem prstu.

janqa410
janqa410
31.05.2022 4 z 5

(SPOILER) Na knihu jsem narazila v knihobudce a hned mě zaujala, podmanivá obálka, navíc vím a jednoduše lze vytušit, jak autorky asi píšou - je jasné, že babsky. Kniha mě začala bavit hned od prvních vět a byl jasné, že bude plná sexu, zápletek citových i pracovních. Moc se mi líbila, byla napsaná velmi čtivě a nevím, jestli t byl záměr, ale Bennett nepůsobil nijak obzlášť hajzlovsky. Moc mě bavil nejen on, ale i Chloe, ta byla skvělá. Pasovali k sobě jak hrnec na prd*l a já jim moc fandila. Jsem ráda, že jsem na autorku (autorky vlastně) narazila a moc ráda si od nich zase někdy něo přečtu, protože je tohle první díl celé série a já jsem opravdu zvědavá, jak to bud dál...

MAU256
MAU256
08.05.2022 5 z 5

Chloe byla úžasná, Bennett byl prostě arogantní parchant. A kombinace těch dvou byla dokonalá. Srdíčku se prostě nedá poručit, takže i dokonalý arogantní Benentt pozná, že bez ní nedokáže být.

"Bene, ty pitomče? Co se stalo?" "Já to zkurvil," řekl jsem konečně a přitiskl si dlaně na oči.

Knížka byla čtivá, prodchnutá sexem a se šťastným koncem. Určitě si ráda přečtu nějaká další dílka od této autorky.

Libris_Na_Ex
Libris_Na_Ex
03.05.2022 1 z 5

Taktok, jsem schopná pochopit, že když chce někdo vypnout a užít si ty erotické scény, tak ho to bude bavit. Já ale u odpočinkové literatury potřebuju něco víc, třeba víc vlastností postav, než jenom navzájem se nesnášíme, ale strašně se přitahujeme. Takřka nic jiného o nich nevím. A pak mě to prostě nezaujme. Sorry not sorry

Dela90
Dela90
19.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Božský bastard, tak by se dal popsat Bennet - arogantní šéf, božský chlap a bastard v jednom. Chloe, chytrá, cílevědomá studentka obchodní administrativy, která má praxi u pana Božského. On je zatraceně sexy, imponuje jí, ale taky ho neskutečně nesnáší. Ona, je dokonalé a naprosto nesnesitelné stvoření s úžasnýma nohama. Pokušení je na obzoru pro oba dva. Takže jednou jejich vzájemná touha přeteče a přetaví se do něčeho naprosto neskutečného.

Tuto knížku vystihují naprosto tři slova: 1. žhavé, 2. čtivé, 3. boží!
Přečetla jsem jim doslova jedním dechem, bylo mi zatěžko ji vůbec odložit, pořád jsem chtěla číst, dál a dál. Bennet byl arogantní chlap, ale měl tu jiskru. U Chloe mě hrozně bavilo, jak se s ničím nepárala a rozhodně se nenechala rozhodit. Jejich vzájemné spojení bylo žhavé, erotické, provokativní, místy vtipné a naprosto boží.

Já si tu knížka naprosto zamilovala a nechápu, že jsem ji nečetla už dřív. Za mě jedno velké ano, pro všechny kdo mají rádi žhavé čtivo.

“Jedna ruka mi spočinula na tváři, palec přejel po spodním rtu. Naše pohledy se do sebe zaklesly, a zrovna když jsem si myslela, že už nevydržím čekat ani jedinou vteřinu, přitáhl si mě k sobě přitiskl svá ústa na moje.”

0197
0197
10.04.2022 4 z 5

Nějak se stalo, že jsem v této sérii začala druhým a třetím dílem. A jak tak koukám, bylo to už před dlouhou dobou. Božský bastard pořád nebyl na pořadu dne, až do nedávna.

Kniha je psána příjemným, čtivým stylem. Během chvilky jsem měla přečtenou půlku ani nevím jak. Chemie mezi postavami funguje na jedničku, erotické scény taky parádní, bylo to vtipné, jsou tu pohledy obou hrdinů a drama na konci celkem rychle vyřešené. Jen na můj vkus byl začátek až moc hrrr. Semetrika Chloe je pracovitá, chytrá a inteligentní. Bennet je takový ten klasický arogantní šéfíček, kterému prostě jednou přeteče pohár. Přeci jenom celých devět měsíců se držel :-).

Jednu hvězdičku musím srazit, protože další knihy v pořadí to jest Božský cizinec a hráč se mi osobně líbily více. I tak mohu bastarda rozhodně doporučit.

JoMia
JoMia
18.03.2022 4 z 5

Velmi jednoduché nenáročné čtení. Erotických scén bylo asi tak akorát, ale čekala jsem větší odvaz. Jako oddechovka dobrý.

manasx
manasx
18.02.2022 3 z 5

Moje první zkušenost s tímto žánrem. Pokud se týká erotiky, tak to splnilo očekávání, ale ten příběh byl velmi plytký a mluva hlavních hrdinů mi přišla až moc vulgární a velmi nereálná, myslím.

kittlerka
kittlerka
19.01.2022 4 z 5

Myslím, že v rámci žánru kniha splnila očekávání. Sexu je tam dostatek, takže za mě super odpočinková kniha:)

Aveli
Aveli
16.01.2022 5 z 5

Série vášnivý mě sice bavila o trochu více. Ale božský bastard také nezklamal. Klasické hate to love story opepřené tím, že se jedná o šéfa a jeho asistentku. O sexy scény, u kterých se budete červenat není nouze. Takže za mě příjemné odpočinkové čtení.

Artep071
Artep071
24.12.2021 3 z 5

Nenáročné a docela lechtivé čtivo, ( děsně sexy šéf a ona dokonalá , velmi chytrá asistentka ) příběh je jednoduchý a postavy docela plytké, ale pokud potřebujete vypnout a trochu se zasmát tak přečtením této knížky zle, určitě neuděláte ...xi xi

pat4157
pat4157
11.12.2021 4 z 5

Kdo se červená, ať čte někde v koutku nebo za zavřenými dveřmi. Je to hodně pikantní, jo jo...