Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2974 597

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

MilackovaN
24.01.2021 5 z 5

Za mě klasická oddechovka, od které víte, co můžete předem očekávat. Četla se velmi dobře a nalákalo mě to si přečíst celou sérii.

Pavla-Adina
21.01.2021 3 z 5

Příběh se dobře četl. Jako oddychovka od "klasických" nebo moderních románů zabral.

Kristyna_Bubu
20.01.2021 4 z 5

Chtěla jsem něco, co mi rozproudí krev. Uvítala bych víc detailního popisu, nicméně je tam vášeň, láska a příběh, kupodivu celkem uvěřitelnej, když člověk přimhouří očko :-) Jako oddychovka super.

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Bylo to fajn čtení.
Líbí se mi, že autorka na nic nečekala a napálila to tam, chtěla bych říct romantiku, ale to nemá s romantikou nic společného :D. Kniha byla příjemná změna od fantasy, co hodně čtu.

VeronikaBraneck
10.01.2021 5 z 5

Pohodová oddechová četba u které není potřeba přemýšlet.
Dostala jsem celou sérii k Vánocům, tak jsem se pustila do čtení a uvidíme :-)

raty
08.01.2021 3 z 5

Tohle nebyl tak docela můj šálek kávy. Nemůžu ani hodnotit v rámci žánru, protože nemám takřka s čím srovnávat. Souhlasím s uživatelkou Nikusha, v tomto příběhu opravdu nebylo moc času na práci :-).

Šajler
04.01.2021 5 z 5

Pro mě nejlepší z celé série.Hlavní postavy mám nejraději.Je to pro mě odpočinkové čtení,kdy můžu vypnout.

xjk007
02.01.2021 odpad!

Ukrutná děsivá kravina. Naprosto předvídatelné, tupé, nevěrohodné. Mluví se sprostě tam, kde by sprostě nikdo nemluvil, fujtajbl.

janina pako
01.01.2021 5 z 5

Takove oddechove cteni

adela_02
24.12.2020 5 z 5

Kniha se četla perfektně. Rozhodně doporučuji.

Vendulik
21.12.2020 1 z 5

Kniha mě tedy moc neoslovila. Těšila jsem se na ní. Začátek byl fajn ale postupně jsem se u knihy začala nudit. škoda. Příběh knihy je paradní.

renefer
12.12.2020 3 z 5

Opravdu rychle přečtené, celé je to o tom, jak si to šéf rozdává se stážistkou, naštěstí mladý, nezadaný a pohledný, žádný Bill Clinton:) Taková pohádka o sexu a dobrém konci.

JanuldaN
07.12.2020

Do Božského bastarda jsem se rozhodla pustit poté, co jsem si přečetla Výpověď od Whitney G. - jelikož řada komentářů tady na databázi knihy srovnávala. Nakonec jsem nezůstala jen u prvního dílu. Přečetla jsem všech pět + jednu "novelu" navíc: Božskou mrchu. Božskou potvoru jsem číst začala, ale po první kapitole se nemůžu donutit číst dál.

K celé Božské sérii: Všechny knihy jsou čtivé. Oceňuji, že je příběh odvyprávěn z ženského i mužského pohledu. Za mě je Božský bastard nejlepší - ústřední pár je sympatický, líbí se mi jejich dialogy, jak se "kočkují". Na druhé příčce se umístil Božský hráč - příběh se odehrává v New Yorku. Byla jsem rada za Willa a Ziggy, protože jejich postavy byly trochu něco jiného - nešly hned tzv. "na věc", oba se vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí. Bronzovou medaili získal Božský cizinec - přestože jsem měla Maxe i Saru ráda, neoslovila mě jejich největší záliba - veřejná místa. Na stejné - poslední - příčce mám Božského milence a Božského. Zde se přesouváme na jiný světadíl - Evropa - konkrétně město Londýn. Ženské postavy obou dílů byly sympatické, akční a vtipné. Zde trošičku pokulhávali mužští hrdinové - oba rozvedení s mnoha problémy. Ale i tak jsou tyto dva díly slušně napsané.

Ideální čtení, když se vám vůbec nechce přemýšlet a potřebujete se pobavit, odreagovat. Příběh odsýpá. Sice jsou některé situace přitažené za vlasy, ale to k žánru patří.

lihate
04.12.2020 5 z 5

Většinou si najdu nějakou knihu a začnu rovnou číst, než zjišťovat o čem vlastně je, stačilo mi vědět, že by měla být romantická. Ale tohle jsem nečekala. Ze začátku jsem vůbec netušila kam tohle může směřovat, nevěděla jsem, komu mám vlastně fandit, což bylo docela jiné, osvobozující, než u jiných příběhů. Bavilo mě číst jejich rozhovory, konflikty, hádky a vžívat se z obou pohledů do jejich kočkování. Miluji knihy, které jsou psané z pohledu obou stran, což je také značné plus. Po dočtení si říkám - a dál??? Sakra, já o nich chci číst dál a pořád dál! Tenhle typ knih jsem nikdy nevyhledával, ale myslím, že tuhle sérii, si ráda dám celou.

zdenca5653
03.12.2020 5 z 5

Super oddechové čtení. Moc se mi líbilo, že je tam pohled z obou stran, že čtenář ví, co si myslí a prožívá ona i on. Určitě si přečtu další díly.

Lenka51
27.11.2020 4 z 5

Moje první erotika. Neměla jsem velká očekávání, asi proto jsem knihu zhltla během dvou dní a moc mě bavila. Žádné velké myšlenky nebo překvapení - chtějí se, nechtějí se.. a v tomto duchu se děj a jejich vztah vyvíjí.
Na první pokus úspěch a Bastard mě nalákal i na pokračování série.

petraLI
22.11.2020 5 z 5

Tahle kniha mi zaručila další oblíbenou spisovatelku. Kniha byla od začátku do konce vtipná a poutavá. Četla se skoro sama a opravdu mě bavila. Je to osvěžující změna, vzhledem k tomu, že každá kniha, která v dnešní době vyjde je o hlavní hrdince nebo hrdinovi kteří si sebou nesou psychickou újmu z dětství a musím říct, že tenhle styl už je trochu okoukaný. Takže rozhodně doporučuji.

tanecnica
20.11.2020 4 z 5

Jo, to by šlo. Od knížky jsem dostala přesně to, co jsem v rámci žánru čekala. Bavila jsem se od začátku do konce. Sice román pro holky, ale napsaný slušně. Pokud si chcete vyčistit hlavu, určitě doporučuji.

jana3845
16.11.2020 4 z 5

Erotikou protkaná, čtivá kniha. Každá jsme někdy potkala Božského bastarda.

Ludmila02
02.11.2020 5 z 5