Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2974 597

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Dizzy3
09.06.2023 5 z 5

Tohle mělo fakt říz a slupla jsem to jako malinu. Je tam hodně sexu, jakože fakt hodně :D ale naštěstí to není ten případ kdy vás to pomalu začíná nudit. Jen škoda, že hlavní hrdinové neměli mimo sex. scény tolik prostoru prototže mezi nimi byla ta správná chemie, která by si zasloužila rozvinout :) No ale co ten nejrychlejší konec v historii všech knížek?! Chtěla jsem otočit na další kapitolu nebo minimálně epilog a ono už bylo konec příběhu! Velká chyba, protože Bennet a Chloe byli dohromady božský :)

Leído
08.06.2023 5 z 5

Chystám se na Božské začátky a tak jsem si dala bastarda pro připomenutí podruhé. A líbil se mi ještě víc, než poprvé. No co, jsem prostě romantická duše... "Cítil jsem vůči ní majetnický nárok. Ne v romantickém slova smyslu, ale spíš ve smyslu vzít ji kyjem přes hlavu, odtáhnout za vlasy do jeskyně a o*ukat." Bastardů je na světě hodně, ale jen jeden je božský.

Čtenářka368
25.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Tak tady na sex půlku knihy rozhodně čekat nebudete a pak se ho dočkáte skoro v každé kapitole. Kniha není špatná. Jen jsem něco podobného už četla hodněkrát. Hrozivý šéf a asistentka, co si nenechá nic líbit ... a pak zas všechno. Nicméně se řadí k těm lepším. Dost často tyhle knihy končí odpadem. Tohle ten případ není.

Miska9884
24.05.2023 5 z 5

Zaslouží si plný počet hvězdiček. Perfektní. Má oblíbená. On se k ní chová jak hovado,ale ona se teda nenechá a co za tím je? No neodolatelná touhaco se škádlívá rádo se mívá

Tacovševidí
30.04.2023 5 z 5

Čte se to samo, ale příběh by mohl být doladěnější a trochu lepší zápletka. POd doby co to vyšlo jsem to četla už několikrát. Miluju to a i přes chyby a nedostatky dávám plný počet.

Jacinda123
05.04.2023 5 z 5

Často sa stane, že si podobné oddychovky po pár dňoch nepamätám, ale toto si rozhodne pamätať budem.
100%.

tinka1974
25.03.2023 4 z 5

Čtyři hvězdy, protože jsem četla lepší sérii. Ale tohle je také prima. Prima oddechovka na víkend, sice předvídatelná, ale je to návrat do mladších let, kdy se mi podobné knížky líbily. V sérii budu určitě pokračovat. Už se těším, až budu mí volný víkend

LenkaPet
19.03.2023 5 z 5

Jo jo, tahle kniha se mi líbila. Mezi knihami tohoto druhu určitě jedna z těch lepších. Hodně sexu už od prvních stránek, podotýkám, normálního sexu, nic uchylného. A současně s ním i celkem zajímavý a čtivý příběh.
Chytlo mě to i proto, že jsem tak trochu jako Chloe.

adela3128
08.03.2023 4 z 5

Vysokou literaturu od toho nečekejte, žeano, ale je to zábavné a odsejpá to :)

LucySmile
12.02.2023 5 z 5

Oddechové čtení, děj téměř žádný, jen sex a sex. Postavy jsou ale sympatické a bavilo mě jejich škádlení. Jsem zvědavá na další díly, zatím jsem spokojená.

Leído
28.01.2023 5 z 5

Podobné knihy se většinou propracují k prvnímu sexu nejdřív ve třetině. Tady to začalo až právě tím prvním sexem a od té doby to nebylo o ničem jiném! Přesto to nebylo na škodu a autorka dokázala proměnu vztahu pěkně vykreslit. Příběh měl hlavu a patu. Oceňuji, že jsme se obešli bez sladkého epilogu.

Katarzyny
15.01.2023 4 z 5

Tak tohle byla naprostá bomba. Hned mě to navnadilo na další díly do této božské série. Bennetta si nejde neoblíbit

adela.hol
11.01.2023 3 z 5

(SPOILER) Oddechovka, ve které se střídá jedna sexuální scéna za druhou, kdykoliv a kdekoliv. O ději se tady moc mluvit nedá a o vývoji postav také ne. Chloe, ani Bennetta jsme jako jednotlivce pořádně nepoznali a vlastně ani oni se za těch pár dní, co byli na služební cestě poznat nemohli, když prakticky nevylezli z postele. Pak stačilo vyslechnout jeden rozhovor, Chloe odešla, Bennett se zhroutil, ale nakonec si to vysvětlili, protože přece najednou zjistili, že bez sebe nemůžou být.
Ale četlo se to dobře, takže do dalších dílů se pustím, až zase někdy budu potřebovat vypnout.

ElikaS
10.01.2023 4 z 5

Knížku jsem četla již v minulosti, ale poté co v loňském roce vyšla audiokniha a tato knížka se mi navíc hodila do čtenářské výzvy, jsem se rozhodla pro rereading.
No a na podruhé se mi líbila víc než na poprvé :-) Knížka je rozhodně čtivá a pěkně utíká. Téma je klasické - pohledný, arogantní milionář a jeho asistentka. Ale je zpracovaná opravdu vtipně. Navíc se nejedná pouze o romantiku, ale spíše o erotiku. Děje v knížce až moc není, ale na něm knížka není postavená, jde spíše o vášeň a vtip.
Audiokniha je namluvená celkem dobře, i když na interpretku, která mluví Chloe jsem si musela chvíli zvykat, naopak interpret, který mluví Bennetta, mi sedl hned od začátku.

1259
01.01.2023 5 z 5

Jo takový příběhy mám ráda, člověk u nich nemusí moc přemýšlet a hezky se odreaguje na chvíli od reality.

JitkaKola
28.12.2022 3 z 5

Trochu vic deje by neuskodilo, jinak neurazi, ani nenadchne. Fajn pro vypnuti hlavy na dovolene.

Jajula75
16.12.2022 4 z 5

Jiskřivé, vášnivé, bláznivé, někdy trochu na hlavu postavené, ale přesto ten příběh je skvělý. Oba se vzájemně nesnášejí, ale přitom spolu spí, kdykoliv a kdekoliv. Jak jednou vyzkoušíš Benetta, nechceš nic jiného :D A sexu je tam opravdu spousta, někdy na zvláštních místech, někdy je tuctový. Ale i když ten příběh miluju, tak strhávám hvězdičku za absolutně nezajímavou a divnou zápletku :(

alzbeta2843
11.12.2022 5 z 5

Knihy od tejto autorky neradím medzi obľúbené, dokonca ani za výnimočné. Všetky novšie knihy, čo vydali mi pripadali priemerné až podpriemerné, ale stále som počávala, ako je seria Božský bastard najlepšia a ako stojí zato. Nuž, musela som to vyskúšať. Prvá kapitola ma znechutila a vôbec nenavnadila. Mala som pocit, že ju hneď odložím, pretože som nechápala to správanie oboch hrdinov. Avšak kapitola z pohľadu Bennetta mi to objasnila a navyše som sa na knihu namotala. Odvtedy som im držala palce a bavila sa na ich slovných prestrelkách. Tá ich slovná hra bola naozaj vtipná a tak som si knihu hneď zamilovala a musím uznať, že kniha je naozaj najlepšia, čo som od autoriek čítala a určite stojí zato, pokiaľ máte radi príbehy z tohoto prostredia.

Majuš333
07.12.2022 5 z 5

„Pokud hodláte dál bušit do klávesnice, jako když doma tlučete sysly, slečno Millsová, ocenil bych, pokud necháte spojovací dveře mezi našimi kancelářemi zavřené."

Prečo si nezlepšiť týždeň Božským bastardom? Pohľadenie na duši :)

„Vy jste mě sem sledoval?"
„Proč bych sakra něco takového dělal?"
„Takže jste prostě náhodou brouzdal po obchodě s ženským spodním prádlem. Jen taková drobná perverznost, co provádíte ve volném čase?"
„Uklidněte se, slečno Millsová."
„Víte, je fajn, že máte tak velkého ptáka, aspoň to zčásti vykompenzuje tu vaši nevymáchanou hubu."
Zčistajasna jsem si uvědomil, že se k ní nakláním a šeptám: „Já jsem si sakra jistý, že vy jste v extázi i z té mojí huby."

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

sex pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec