Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2975 597

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

KláraJak.
27.01.2016 5 z 5

Legrace a hafo erotiky :-)

Petras5709
22.01.2016

Super kniha plná vášně a hlavně erotiky :) Všechny série jsou poučné.

redsharon
01.01.2016 5 z 5

Mám jen jedno slovo pro celou trilogii Božského Bastarda, Cizince i Hráče - Dokonalost. Jo a vlastně ještě jedno slovo - sex :D
Doporučuji všema deseti :)

zdenka700
13.12.2015 5 z 5

Úžasná kniha, překvapilo mě, že sex byl asi na 10 stránce už. Vůbec mi nevadil styl psaní nic. Vše bylo úžasné, miluji takové knížky. Jestli hledáte knížku, kde bude z větší části trpět chlap, tak tohle je knížka přímo pro vás. Božský bastard je vážně výstižný název, protože Bennett je vážně božský a vážně velký bastard.

ElissAnn
28.11.2015 3 z 5

Jediné slovo, sex. Na tohle myslíte po zbytek dne, co knížku čtěte. A to je myslím dobře, protože je to knížka z červené knihovny, no ne? :)
Co se mi líbilo, je to, že se pohledy střídají - jedna kapitola je z pohledu Benneta a druhá z pohledu Chloe. To bylo úžasné odlehčení, jelikož číst si myšlenkové pochody chlapa bylo moc zábavné.
Co mě naopak lehce mrzelo, že se to ukončilo stylem: Naštvali se, viděli se po dlouhý době, řekli si promiň a the end. 1 kapitola, která by vám řekla, jak se oba museli naučit dělat kompromisy a další životní chvíle by vůbec neuškodila - naopak!
×××
Lepší než nějaký Christian Grey, ale zase na Nabiječe to úplně nemá. Ovšem, je to skvělé - rychle se čte, je odpočinková. DOPORUČUJI! :)

Xena011
28.11.2015 5 z 5

Super knížka na oddechnutí :) Ve skutečnosti se nic takového nestává, ale děj přesto září vtipem. Líbí se mi prolínání kapitol z obou pohledů. Je to dle mého názoru nejlepší díl série.

Kelina
24.11.2015 4 z 5

Krásný hluboký příběh, moc se mi líbila, jen bych ocenila trochu dalšího vyprávění když spolu začnou žít...

Veru_92
24.11.2015 5 z 5

Sexuální smršť od začátku až do konce. Vášeň, chtíč, inteligence, romantika, ironie, provokace... kam se hrabe porno nebo Christan Grey :D

hellp
24.11.2015 3 z 5

Nejprve se mi dostal do ruky 2. díl série - Božský cizinec, který byl skvělý. Bohužel tato kniha vůbec nesplnila mé očekávání. Děj, pokud se zde dá o nějakém příběhu vůbec hovořit, se motá pořád dokola a kniha působí místy dost nudně. Při čtení jsem si vůbec nedokázala představit hlavní hrdinku a ani ta chemie mezi nimi na mě nepůsobila.

fis.rena
19.11.2015 1 z 5

Mno...musela jsem se smát,zcela upřímně. Takové velice naivní čtení,ve kterém se nenajde vůbec nikdo a je to skutečně jen pohádka,ve které mě nejvíc rozesmívalo stálé vykání hlavních hrdinů i přesto,že měli neustále své prsty v různých otvorech :D a ta neutuchající touha se stále "cítit" v sobě a u toho se tak upřímně nenávidět...ach ouvej.

Bakelitka
09.11.2015 5 z 5

Perfektní oddychovka, přečetla jsem jedním dechem :)

kocourjulie
05.11.2015 5 z 5

Moc se mi líbila, asi ze všech autorčiných knih nejvíc.

Terectioncan
01.11.2015 5 z 5

Perfektní prostě! :-)

zelvickaalenka
20.10.2015

celá série, bezva čtení, dororučuji :-)

Evule114
18.10.2015 5 z 5

Souhlasím, tato kniha je určitě lepší než 50 odstínů šedi. Četla jsem jí jedním dechem. Chápu, že někomu neseděla. Je plná sexu i s dobrým příběhem, jen si nemůžu pomoci, ale konec mi přijde až moc uspěchaný a i když budou spolu, tak by mě zajímalo, jak se ten vztah vyvine dál a jak jim to bude klapat v té práci. Jinak jsem byla naprosto spokojená.

kobyb
15.10.2015 odpad!

Dočetla jsem jen ze zásady, co rozečtu tak dočtu, ale nevím jestli nebyla škoda i toho málo času, který jsem tomu věnovala, lepší bylo dělat něco užitečnějšího, a když pomyslím, škoda jen toho papíru ...

nai.ivka
12.10.2015 2 z 5

Není to špatné, ale časem mě to už nudilo, děje je tam tak akorát, aby se to dalo přežít a to mi bylo málo. Ještě ty dodatky - Božská mrcha jakž takž šla, Božskou kočku jsem nedočetla - mě vyloženě štvaly, takže další knihy těchto autorek už ani nebudu číst.

Jity-Lovies
08.10.2015

Kniha plná erotiky, ale zároven velmi zajímavého příběhu, takže mě kniha velmi bavila a to nejsem zrovna fanoušek tohoto žánru :)

kikizubik
03.10.2015 4 z 5

4,5
Troufám si říct, že se mi to líbilo více než Fifty shades. Kniha byla vtipná a tak rychle ubýhala. Chloe nebyla tak naivní jako většina hrdinek a to se mi opravdu moc líbilo. A Bennet jednoduše chlap se vším všudy, i když ta jeho změna nálad... :D Rozhodně doporučuji těm, kdo váhá knihu si přečíst. :)

snilek.holka
29.09.2015 3 z 5

Na mě ten děj byl dost rychlí, což možná,aspoň u mě snížilo malinko kvalitu. Ale to je můj problém. Jinak taková pohodová knížka, kde vás nic nepřekvapí...

sex pro ženy erotika milostné vztahy

2013  82%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec