Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2975 597

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

mišule5
09.02.2015 4 z 5

Ze začátku jsem byla překvapená, že se to hned tak eroticky rozjelo a byly tam i zábavné chvilky u kterých jsem nemohla popadnout dech :-D Bylo to dobré, ale né tak oslňující. Erotické chvilky byly moc pěkně psané. Docela povedená kniha ;)

Petule5
02.02.2015 3 z 5

Ze začátku byla moc fajn, ale pak mě přestávala bavit. Děj tam sice byl, ale od půlky knihy je to pořád o tom stejném. Uvidím jestli se pustím i do dalšího dílu :-)

IvuskaH
30.01.2015

Cetla jsem jak 50 odstinu tak toto.Ano,obe jsou o sexu ale kazda zaroven jina a to se mi libilo.precetla jsem ji za den.Tzn vsechny 3 dily za vikend.

Lenishka
26.01.2015 5 z 5

A jo, není to jako 50 odstínů, ale taky dobrá knížka, líbila se mi a asi pro to jsem si ji přečetla dvakrát. Myslím si, že knihy se nejlépe čtou, když je držíte v ruce, než elektronicky, ale každý to má jinak. Já měla možnost mít knihu v ruce a četla se mi dobře, dokonce jsem šla spát i o hodinu později, než jsem měla v plánu, takže celkově doporučuji.

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Miluju tuhle sérii:))

Sonula25
21.01.2015 5 z 5

Skvělá knížka, pěkný děj a dobře se čte. Jejich sexuální praktiky jsou někdy velmi zajímavé :-D

johanka1
18.01.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, četla se sama a musela se přečíst na jeden "zátah". Fakt dobrý!

EvaSupovic
09.01.2015 5 z 5

Nejlepší z téhle série :-) Bastard je prostě bastard :-)

Mikik
07.01.2015 5 z 5

V daném žánru je kniha opravdu dobrá. Nepopisuje zbytečně nic okolo, scény jsou krásně propracované a je to nádherná oddychovka, po které může člověk sáhnout, když nechce o ničem moc přemýšlet. :-) Určitě si přečtu další díly:-)

marketa9356
22.12.2014 3 z 5

Za mě tři hvězdičky. Nijak mě to neurazilo, ale ani nenadchlo. Erotické scény jsou ale velmi pěkně propracované, nápadité a vzrušující, zejména v první polovině knihy, kdy je vztah mezi milenci opravdu nepřátelský.

123.Iveetka
22.12.2014 4 z 5

Taková normální oddychovka, u které se nemusí přemýšlet. Četlo se to dobře, jen slovní zásoba paní překladatelky asi nebyla nijak rozsáhlá - zvláště v těch sprostých výrazech. Jinak mě to bavilo. :) Ale druhý díl se mi asi líbil víc. :)

Rendolet
21.12.2014 4 z 5

Můžu jen doporučit..velmi dobře se čte,není náročné čtení..nechala jsem se vtáhnout do děje.

lenka608
21.12.2014 3 z 5

Nevím čím to, ale přes všechnu tu chválu na toto dílo mě kniha poměrně zklamala. Asi jsem očekávala o něco víc. Trochu mi nesedla povaha hlavních postav. Avšak kniha se moc dobře čte, děj má určitou návaznost a za přečtení to stojí.

illca2
06.12.2014 4 z 5

Páááni ani jsem nečekala, že by mne knížka tak zatáhla do děje. Hezké počtení.

Doriana.M
29.11.2014 4 z 5

Svěží a vzrušující, čtivé a zábavné. Kniha se mi líbila, Chloe je přesně ten typ, jakou spousta z nás potřebuje za kamarádku (nebo alter ego) :-). Jak koukám spoustě tady překážely roztrhané kalhotky - no, pokud prokázal, že je schopen a ochoten je nahradit, tak OK. Jen mě napadlo - co pak chudák Chole dělala s tolika podprsenkami bez kalhotek???

claryssa
15.11.2014 5 z 5

Knížku jsem úplně hltala, přečetla jsem ji za víkend, ani ne. Super, těším se na druhý díl!:))

Pistácie
08.11.2014 4 z 5

Je škoda, že to vyšlo až po 50 odstínech ... každý má teď tendenci srovnávání. Ono na jednu stranu si to je dost podobné. Ale nemyslím si, že by odstíny mohly nějak konkurovat. U ničeho jsem se dlouho tak neodreagovala, nepobavila a zároveň mě to tolik nevzrušovalo, nemyslela jsem u ničeho tolik na svého přítele jako tady. Bylo zde pár roztodivných a naivních scén, ale to se dá čekat téměř u každé knihy této tématiky. Za mě rozhodně skvělé čtení na odreagování. Do reality vztahů, chování na pracovišti a vztahy mezi šéfy a podřízenými to má asi daleko, ale proč ne ... na představivost a vzrušení to není špatné .... :)

werdie
03.11.2014 5 z 5

Kam se hrabe Fifty Shades...Number one, jednoznačně!!!

iluliacross
02.11.2014 4 z 5

Tyhle knihy si nadále zakazuji číst. Jednak mě kazí a jednak je to málo pravděpodobné. A jestli by se to mohlo stát, můj život byl o něco ochuzen. Neměla jsem tu knihu číst :D
Chvílemi mi to přišlo moc škrobené. Takové to: pojďme tam dát něco žhavého, vždyť oni to chtějí číst, dáme tam toho pořádnou porci. Na mě už to potom bylo stereotipní a musím přiznat, že se stalo vždy přesně to, co jsem očekávala. Škoda...

Leniiis
15.10.2014 3 z 5

Knížka se četla dobře, ale žádnej odvar to není. Některý pasáže mi přišly ujetý např. trhání kalhotek, ale jinak dobrý. Zkusím si přečíst i další díly.

sex pro ženy erotika milostné vztahy

2013  82%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec