Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 934 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

Lidia.Selova
29.03.2024 5 z 5

Miluju tuhle serii. Ctu kazdy rok znovu.

Luciee113
28.11.2023 5 z 5

Senzační konec celé série. Pippa je svá a hned si mě získala svou veselou a nezkrotnou povahou. Jensen je taky skvělý, ale celkem překvapil. Myslela jsem si, že bude víc jako Will, ale i on má své kouzlo. Miluju ty chlapy ze série Božský všechny!

Bergerac16
21.07.2023 2 z 5

Čtyři předchozí díly byly všechny o něčem, tento jakoby k sérii ani nepatřil. Přibylo spousty popisů navštívených míst a prostředí, spousta prázdného plkání. To byla taková nuda. Než se na scéně objevuje Becky, doslova jsem se nutila pokračovat ve čtení, v naději, že se nějak rozběhne.
Jensena jsem při nejlepší vůli nedokázala pochopit, bože, to byl hňup.

tinka1974
18.06.2023 4 z 5

Tohle mě opravdu bavilo. Skoro až do konce. Příběh Jensena a Pippy byl tak akorát vyvážený. Zdravá dávka romantiky, nepřeháněná erotika a zamyšlení nad životem, jaký vedou a jaký stojí za to žít. A spousty legrace a vtipu. Epilog také stál za to. Vlastně rozloučení s ostatními páry. Hrozně by mi ale zajímalo, jak to bylo s Georgem. A ta hvězda dolů je za divný konec. Nikoho nepřekvapí a nic neprozradím, když řeknu, že J+P k sobě cestu našli. Za mě ale chybělo víc prostoru po shledání. Tam to bylo trochu divné.

Ještě jedna poznámka. Někdo by měl text zkontrolovat, než jde do tisku. Někdy to nedávalo smysl a člověk musí zapátrat v paměti, že rokem je myšlený měsíc. Byl nebo byla, o čárkách v souvětí nemluvím. A to rozhodně nejsem silný češtinář!!

rampapa
13.05.2023 5 z 5

Moc krásně napsaná knížka. A rychle přečtená.
Super knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další pokračování. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Míša2584
17.03.2023 3 z 5

Tohle byla velice rychle přečtená kniha. Musím říct, že jsem prvně chtěla začít číst Božského Bastarda, ale nějak jsem se spletla a šáhla po posledním díle. Ale nevadí. Chtěla jsem něco na odreagování, což účel splnilo. Bavilo mě to, nutilo číst dál, erotických scén tam nebylo nějak přehnaně moc. Hlavní hrdinka Pippa i její protiklad Jensen mě bavili od začátku do konce. Jedině ten konec mi přišel takový jakoby useknutý. Ale jinak super, pokud chcete něco, u čeho vám bude dobře.

MAU256
17.02.2023 5 z 5

Pippa a Jensen, tak rozdílní a přesto se k sobě nezkonale hodí, jenže si to musí uvědomit oba. Krásné zakončení série "Božský". No a ten epilog, prostě super, doporučuji přečíst celou sérii, protože každá z dvojic měla něco do sebe. Prostě super čtení, romantické dušičky jen do toho :-).

1259
20.01.2023 5 z 5

Celý děj byl naprosto super, ale celkový zakončení příběhu bylo ještě lepší. Miluju šťastný konce.

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Silvisek
02.10.2022 5 z 5

Musim rict, ze asi nejlepsi dil ze vsech a jeste ten prvni. Ale opravdu se mi tento dil moc libil. Kdyz se spolu loucili polibkama, tak jsem mela az slzy v ocich a citila ten smutek. A zaver knihy byl skveli.

Aveli
25.08.2022 3 z 5

Zakončení série, líbilo se mi dozvědět se, jak to s jednotlivými hrdiny dopadlo. Navíc přibylo propojení Jensena a Pippy, které přineslo další nový příběh a možnosti. Ale bohužel ani to nestačilo, aby byl závěr opravdu povedený. Za mě nejslabší díl série. Ale vzhledem k doslovům o jednotlivých hrdinech, bych knihu i přesto všem fanouškům série božský doporučila přečíst.

Rapeh
16.06.2022 4 z 5

Zakončení série, dobře se četlo a ještě lépe se u knihy odpočívalo

Misshell1
23.12.2021 4 z 5

Dobre zakončení. Bylo fajn si znovu připomenout všechny ty lidi od prvního dílu a jsem ráda, že se stará dobra Chloe vrátila

Iva B.
08.12.2021 4 z 5

Řekla bych, že důstojné zakončení série. Líbily se mi závěrečné epilogy. Můj nejoblíbenější díl to nebude, ale rozhodně se k němu někdy vrátím. Třeba v létě u bazénu :-). Jediné co mi vadilo, jsou časové nesrovnalosti, nevím zda byla chyba v překladu nebo to spletly autorky, ale 15 let manželství Hanny a Willa je určitě nesmysl...

Michelleee
05.11.2021 4 z 5

Super zakončení série.. Návrat k celé skupince byl fajn, ale vadila mi malá chybka a to 15 let manželství ..to absolutně neodpovídá věku hrdinů..

dominika8192
09.10.2021 5 z 5

Jo, tohle jsem si užila. Ten konec byl nejlepší.

princesse
28.09.2021 3 z 5

Tak čtivé to bylo, ale pro mě nejslabší z celé série. Konec nejlepší.

Kristy.Seb
30.07.2021 4 z 5

Bolest je časem menší, ale nikdy úplně nezmizí.

Tato dějová linka mě dost bavila. Pippa byla skvělá! S Jensenem byli komický, ale skvělý zároveň. Líbili se mi závěrečné epilogy.

katallinka
26.06.2021 3 z 5

Příjemné zakončení celé série. První díl byl rozhodně nejlepší, ale i tentokrát mě čtení moc bavilo.

Ivanka83
14.06.2021 5 z 5

Nečtu to sice popořadě, ale i tak si každou knihu užívám.