Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 934 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

xindl007
01.05.2018 4 z 5

Hotovo, dočteno. Nakonec se mi po této sérii bude i trochu stýskat. Rozhodně je Božský nejvíc akční a vtipná kniha ze všech předchozích. A ze všech párů, které mi mohly vyrazit dech vyhrála jednoznačně Sára s Maxem, protože to jsem skutečně nečekala.

Janiss_89
11.04.2018 4 z 5

Tento díl mě bavil o tom žádná, hodně jsem se u něho nasmála. Avšak sotva Pippa sedla do letadla (ok při tom jsem lehce umírala smíchy) tak mi bylo tak nějak jasné, co bude následovat. Tato kniha byla asi ze všech nejvíc předvidatelná, avšak zas až tak to u toho nevadilo:) Bylo fajn se znova potkat se starými známými z předešlých dílů, i když přiznám se, že jsem si některé musela vygooglit, protože za ty roky jsem si už nepamatovala kdo s kým skončil nebo jaký byl ten jejich původní příběh. Každopádně musím říct, že ten motiv roadtripu se mi líbil a hnedka bych na takový výlet o5 vyrazila:)

Matita310
01.04.2018 5 z 5

Skvělé pokračování mé oblíbené série. Další super knížka, která se četla sama.

miskami19
25.03.2018 5 z 5

Už na první stránce mě kniha zaujala a pobavila. Plno vtipných pasáží ,ale i skvělé charaktery postav. Vývoj společného vztahu z hrdiny předchozích dílů, byl fantastický a živě mne vrátil do každého příběhu. Je sice pravda ze erotické scény se skoro neobjevovaly,což nevadilo vzhledem k faktu ze když přišli stáli za to. Jak už bylo zmíněno nápad na společnou dovolenou šesti přátel byl skvělý.Knížku jsem hltala a nemohla se od ní odtrhnout. Za mě rozhodně nejlepší kniha série.Doufám že autorky budou i do budoucna psát tak kvalitní knihy.

NikolettaHole
15.03.2018 5 z 5

Božský je prostě božský, zamilovala jsem si praštěnou Pippu a chvílemi proklínala natvrdlého Jensena :) Je to zlatý střed co se týká série.

muchomurka
14.03.2018 2 z 5

Tento díl byl utrpení. Nudné vyprávění bez špetky humoru. Občas jsem se v dialozích ztrácela, nějak jsem nechytala pointu. Pippa byla protivná. Měla být svá, cáklá a prima holka, ale mě to přišlo příliš umělé, nevěrohodné. Z celého toho příběhu se dalo vytřískat tolik, ale bohužel z toho vznikl tento nemastný neslaný odvar. Chybělo tomu jiskření, očekávání. Jediné plus za ostatní postavy z předchozích dílů, ale i tak, bylo to nedotažené. Spousta řečí o ničem, přitom by se člověk tak rád dozvěděl, co se děje.

Katka313
10.03.2018 2 z 5

Tohle ne :-((((. Mrzelo me, ze ben s Chloe a Max se Sarou tam byli jen na par strankach. Ani jejich konverzace skrz mobil to nevylepsila spis naopak. Aspon, ze na vylete byl Will. A Nialla a Ruby pro me neskutecne nudni lide. Jakoby tam vubec nebyli. V tomhle pripade jsem rada, ze je konec serie. Pro me neco kolem 2,5*.

Babsy
10.03.2018 2 z 5

Líbí se mi námět roadtripu s již známými postavami. Bohužel taktéž souhlasím, že se jedná o nejslabší díl. Předešlé byli především o erotice, tady ale rapidně klesla a je to spíše romatické klišé. Celkově se mi líbil a přečetla jsem ho stejně rychle jako ostatní. Celá serie je velmi čtivá. Nejedná se sice o ´kvalitní´ čtivo a je to celé předvídatelný hollywood, ale přesně takový brainwash jsem potřebovala.

Coccinelle
09.03.2018 2 z 5

Souhlasím s názory, že se jedná o nejslabší díl z celé série.

malazluta
02.03.2018 5 z 5

Autorky Božskou sérii zakončily se ctí, i tento díl se mi moc líbil.

dee95
14.02.2018 5 z 5

Ale jo, bylo to super čtení. Laurenová mě ještě nezklamala, Pippa i Jensen byli odlišní od předcházejících hrdinů, ale i tak mi přirostli k srdci :) Nicméně v mých očích už asi Willa a Ziggy nic nepřekoná

Bustedka
01.02.2018 1 z 5

Přesvědčila jsem se o tom, že ženská literatura není nic pro mě :-D A vlastně se ani nedivím, že mají ženské romantické zidelizované fantazie. V téhle knize mají všichni ženský mozek a ženské myšlení - staří, mladí, muži, ženy.. Na hony vzdálené realitě. Dialogy absurdní. Hvězdička ale za to, že to občas bylo docela vtipné. Absurdní, ale vtipné.

LivN
28.01.2018 2 z 5

Řekla bych , že je to nejslabší díl z celé série. Těšila jsem se na dalšího Božského a celkem mě kniha zklamala. Za mě Will (Božský Hráč) nemá konkurenci!

Kukicka
22.01.2018 3 z 5

Asi jsem čekala trochu víc... S každým dílem jde laťka níž a níž, ale jako relax pořád moc dobrý

Lee7
14.01.2018 4 z 5

Dočteba celá série. Bavila jsem, humor, zábava a ukázka jak si žijí ostatní páry. Prostě moc hezký závěr. Jen dokáže mi někdo připimenout postavy Will Perkins a George? Vůbec si nemohu vzpomenout kde byli? :)
Už je to doba, co jsem četla první díly.

pivonka_1
14.01.2018 3 z 5

Poslední knihu ze série jsem si užila. Řekla bych, že byla lepší, než předchozí dvě, ale horší, než první dvě, ty byly bezkonkurenční. :) Místy jsem se i zasmála a skvělý byl konec, kdy autorky postupně připomenou všechny postavy. Žádný literární skvost, zato skvělá oddechovka, která se čte sama.

hancanov
06.01.2018 5 z 5

Celá bozska série mne moc bavila a tento díl nebyl nijak preslazeny a to se mi líbilo.

Maggie168
05.01.2018 3 z 5

Za mě nejslabší díl z celé série, ale líbil se mi konec, kdy jsme zase měli možnost nahlédnout do života Chloe s Benettem, Sáry s Maxem a Hanny s Willem.

Nita17
01.01.2018 3 z 5

Tahle série mě, ze všech podobných, bavila nejvíce. Každý díl má něco do sebe, každý má jinou úroveň děje i postav. Jistě, motiv je v skutečné podstatě stáje stejný, ale reakce jiných hrdinů jsou odlišné, přece jen by to jinak byla nuda.
Jsem ráda za obvyklou třešinku v podobě návratu k postavám předešlých dílů. Děkuji, že jsem se mohla před rozloučením upřímně zasmát.
Mám přečteny i některé mezidíly. No, snad se jich dočkáme všech.

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Musím říct ze tato série se mi líbila ze všech knih nejvíc a to už mám něco načteno, má vtip a pěkný děj. Každopádně CHL nejlepší, více takových knih