Božské začátky

Božské začátky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461386/bmid_bozske-zacatky-oMi-461386.jpg 4 222 35

V sérii 3.5 Chloe Millsová a Bennett Ryan se nemohou dočkat, až konečně uslyší svatební zvony. Chloe se ztrácí v posledních přípravách a vážně zvažuje, zda by se vše nedalo vyřešit snadněji v Las Vegas, zatímco Bennett skládá dočasný slib zdrženlivosti, protože nechce, aby ho před svatbou „rozptylovalo“ Chloino božské tělo. Napětí ve vztahu s pobouřenou a vzdorující Chloe stoupá a nepomáhají ani příbuzní a přátelé, kteří vnáší do už tak složité situace jen chaos a zmatek. Vášnivý vztah se blíží k vyvrcholení a nikdo netuší, zda se Chloe a Bennett dokážou minovým polem odpíraného sexu propracovat až k oltáři. Podaří se jim projít nástrahami, které jim do cesty staví osud a jejich přátelé, a současně si uchovat to, co je dělí a současně pevně spojuje? V sérii jako 3.5 díl.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Beginning , 2013

Pavli19
08.04.2021 1 z 5

Téměř bez děje, bez romantiky, jen sex na mnoho způsobů.

georginaa
14.03.2021 5 z 5

Co dodat. Když si prostě dva sednou a ve všem vyhoví, je to prostě krásná tečka jejich vztahu a zároveň nová etapa společného života. Víc se k tomu ani vyjadřovat nemusím, každý si najde svého bastarda k společnému žití a na světě je hned lépe.

Nika30
12.03.2021 5 z 5

Krásné zakončení příběhu Chloe a jejího bastarda. Samozřejmě zakončený pohádkovou svatbou. Je to až skoro děsivé jak spisovatelky dostaly do příběhu tolik emocí. Rozhodně jsem ráda že jsem si tuto knížku přečetla a tak krásně zakončila celou sérii Božský

Arsi007
03.03.2021 5 z 5

Je to přehnané? Ano! Je to nereálné? Ano! Je to vzrušující, sexy a nechybí tomu velká dávka erotiky? Ano, ano, ano! Pokud chcete pravou erotickou knihu plnou žhavých chvilek, ze kterých se vám zvedne srdeční tep a nejste puritán tak vřele doporučuji. Dokonce jsem se v pár momentech zasmála.

Maruš.D
28.02.2021 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih je právě Božský bastard a tak mě asi nikdy neomrzí číst o Bennetovi a Chloe porad do kola. Povídka je zase jedno velké sexuální tornádo, kde se autorky snažily zapracovat trochu toho “drama”. Já se strašně bavila, i když jsem si nikdy nevšimla, že Chloe je až takhle moc divoká a lačnící po sexu :D

žlotirova
16.02.2021

PĚKNE SE TO ČTE ,TY DODATKY NIKDY NEJSOU UPNĚ VONO ALE TENTO JE PĚKNY LEPŠÍ NEŽ OSTATNI.

pavlikova9332
14.02.2021 5 z 5

krásná novela. serii jsem četla 2x a ráda se k ní vrátím i po třetí

vyska
10.02.2021 5 z 5

Oddechovka na jeden den. Milé pokračování božské série.

MilackovaN
07.02.2021 5 z 5

Pro mě to ještě úplný konec není, ještě mě čeká Milenec a Božský, ale i tak jsem ráda za ukončení příběhu Chloe s Benettem. Víc by mě teď spíš zajímalo pokračování Hanny s Willem O:-)

Janiss_89
07.02.2021 5 z 5

Pro mě naprosto dokonalé ukončení série Božských:) Božský Bastard byla ma druhá erotická série (první bylo 50 odstinů) a hnedka jsem se do ni zamilovala. Je až neuvěřitelné, že trvalo víc jak 7 let než tato série skončila. To čekání, ale stálo za to :) Pokud si má vybrat z Willa, Maxe atd. Tak vždy tím Božským bude pro mě Bennett.

Dudek25
07.02.2021 1 z 5

Ještě ze sem si ji půjčila ta mě ne

maafa
01.02.2021 2 z 5

Tak tohle mě taky mrzí, ale za mě je to úplně zbytečný díl. Jsem ráda, že jsem si ho půjčila jako e-výpůjčku z knihovny, ty peníze by mě mrzely. Na mě tohle nefungovalo, ta jiskra, co byla v prvním dílu, se někam ztratila. Škoda...

MajkaRO
01.02.2021 2 z 5

Celkom slabá kniha. Autorka by už mala ukoncit tuto seriu a zacat novu. Opis hostí na svadbe som už preskakovala strany.

Evka3814
30.01.2021 5 z 5

Božské zakončení BB. Zbožňuju tyhle dvě autorky a nemůžu se dočkat dalších knih od nich. Každopádně tato kniha mě přišla asi nejžhavější z celé série. No a že to byla série;))) BB je moje srdcovka ❤,takže jsem si ji užila a mohu jen doporučit;)

aliencz
29.01.2021 5 z 5