Boží poselství světu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chápete mě úplně špatně. Autor bestselleru Hovory s Bohem opět nabízí revoluční pohled na zásadní duchovní otázky… Je Bůh mstivá nadpřirozená bytost mužského pohlaví, která vyžaduje poslušnost, trestá a odměňuje? A existuje nebe? Walsch rozkrývá mnohé z oblastí, v nichž podle jeho názoru lidstvo zcela mylně chápe Boha. Srozumitelně popisuje, jak by se mohl svět doslova přes noc změnit, kdyby lidé přesně porozuměli tomu, co je Bůh, i jaký vztah je váže k němu a k sobě navzájem. Trápí vás, proč se všechno lidem tak vymklo? Chcete vědět, jak by se dala celá situace jednoduše napravit? Pokud vás tyto otázky opravdu zajímají, držíte v ruce správnou knihu… Je možné, že všechno, co si myslíme o Bohu, je jinak? A co by znamenalo, kdyby to tak skutečně bylo? Neale Donald Walsch pokládá svou novou knihou přímočarou, provokativní otázku, která může lidstvo přiblížit skutečné duchovní revoluci na Zemi a navždy změnit k lepšímu budoucnost nás všech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384854/bozi-poselstvi-svetu-b20-384854.jpg 4.84
Žánr
Literatura světová, Duchovní literatura, New Age
Vydáno, Metafora
Orig. název

God´s Message to the World

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Boží poselství světu

Přidat komentář
kirkpatrick
13.11.2018

Velice odvážná kniha. Velmi propracované logické informace o Bohu. Věřím tomu, že pokud by tento americký autor napsal tuto knihu někde v nesvobodné zemi, byl by za tato slova pronásledován, zdali ne něco horšího. Pokud budou lidé slepě číst a následovat Bibli a další náboženské texty, které jsou několik stovek let staré, nebudou moci žít svobodně v pravdě a lásce.

InExTrEmO
06.09.2018

V dnešní době "fakeové" není snadné najít relevantní čtení. Je zde spousta pisálků, kterým dělá dobře šířit své pokřivené pohledy na svět. Neale rozhodně není jeden z nich. Tahle kniha mi přivodila spontální přívaly radosti, protože něco uvnitř mi říká ano - je to pravda.