Bouře před klidem

Bouře před klidem https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179740/bmid_boure-pred-klidem-Fj7-179740.jpg 5 12 2

V téhle knize, která přichází téměř na poslední chvíli, najdete pádný důvod proč se nebát našich zítřků. Neale Donald Walsch, autor sedmi bestsellerů ze strhující série Rozhovory s Bohem, nabízí nečekané vysvětlení pro vlnu nepokojů, které v současnosti pozorujeme po celé naší planetě, ale předkládá nám také jednoduchý způsob, jak velmi pozitivně ovlivnit svou osobní i kolektivní budoucnost. Konečně se nám nabízí něco, co můžeme udělat – a navíc téměř bez námahy – a pomoci tím celému světu: Vést jednoduchý rozhovor a dospět k jednoduchému rozhodnutí. Walsch tyto dva kroky pojmenoval Rozhovor století a Nejdůležitější rozhodnutí, které kdy učiníte. Celý rozhovor je vystavěn na položení a zodpovězení Sedmi prostých otázek. Rozhodnutí spočívá v tom, že se rozhodnete přijmout nový životní styl. Tím ovšem tahle kniha nekončí. Zve nás, abychom se i my, spolu s autorem, aktivně podíleli na sepsání nových kulturních dějin lidstva, které společně nabídneme celému světu. Buďte připraveni. Tahle kniha vám může vrátit váš vlastní život. A našemu světu jeho budoucnost.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Storm before the Calm , 2013

senbja
05.03.2020 5 z 5

V této knize se mi líbilo i to, s čím ještě nejsem schopná souhlasit, ale pracuji na tom.

qlenkaq
30.07.2014 4 z 5

Úžasné zamyšlení nad životem. Autor se zabývá tak jako v předchozích knihách duchovnem každého člověka, protože duchovno není o žádném učení nebo doktrínách konkrétní skupiny. Je o hodnotách, etice a nejhlubším prožitku jednotlivce. Kniha je čtivá, nutí nad zamyšlením se při jejím čtení. Čtyři hvězdičky jen proto, že jsem v určitých pasážích s autorem nesouhlasila.