Botička

Botička https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470690/bmid_boticka-iaA-470690.jpg 5 20 11

Trochu napínavý, trochu dojemný a opravdu hodně veselý - takový je příběh dvou jabloňových skřítků, jedné holčičky a její ztracené botičky. Skřítci Listěnka a Jablonín očekávají každým dnem narození miminka, ale kam ho uloží? Nemají postýlku! Uf, Jablonín po několika karambolech konečně sežene trpasličímu nemluvněti jednu opravdu nádhernou a pohodlnou. Jenže nedaleko od nich teď holčička Lili marně hledá svůj nejoblíbenější růžový střevíček...... celý text

Knihomolka506
13.11.2023 5 z 5

Příběh dvou jabloňových skřítků a jejich dobrodružství s malým narozeným skřítkem.

GaleW
11.04.2023 4 z 5

Knížku jsme si v knihovně půjčili, protože se nám hodila do "BINGA" Ale jsem ráda, že jsme si přečetli dětskou knížku od české autorky, příběh byl milý a ilustrace moc povedené.

broskev28
31.12.2022 4 z 5

Botička mě nejprve trochu odrazovala, první kapitoly ze života jabloňových skřítků mi až nehezky kopírovaly lidské nešvary. Ale postupně se příběh začal ubírat jiným směrem a výsledný výchovný moment už se mi líbil více.
Ilustrace A. Žabkové, autorky a ilustrátorky v jedné osobě, výslednému dojmu určitě napomohly, takže docela chápu, že dětem se knížka líbí. Snad s nimi budou souhlasit i malí čtenáři naší knihovny.

misssicccka
23.09.2022 4 z 5

Super cteni. Krasny vtipny pribeh. Takovi normalni rodibe.

Shashlick
17.01.2022 4 z 5

Pěkný příběh i ilustrace. Zároveň poměrně "realistická" ukázka manželského soužití na párečku skřítků.

Weweuka
16.12.2021 5 z 5

Laskavé čtení, které děti zaujalo svým dějem i ilustracemi.

Miška.Miška
07.12.2021 5 z 5

Krásné ilustrace i příběh. Moc doporučuji

TerJac
20.07.2021 5 z 5

Vtipné, milé, krásně jednoduché. Velmi doporučuji.

Jessybelle
30.06.2021 5 z 5

Báječná kniha s nádhernými ilustracemi. Čteno se synem na konci druhé třídy, který si tuto knihu sám vybral v klubu mladých čtenářů. Kniha se mu opravdu líbila, zasmáli jsme se. A co považuji za největší úspěch o knize vypráví kdykoli, komukoli.
Za nás mohu jen a jen doporučit.

Kattie
08.06.2021 5 z 5

Moc milý, vlídný a vtipný příběh. Musela jsem se smát tomu, jak se dají do dětské knihy přenést vztahové záležitosti rodičů :). Bavila jsem se. Synovi se příběh moc líbil a zatím je to v jeho 3,5 letech nejdelší text, který jsme před spaním přečetli. Trval na tom, abychom to dočetli a ke konci už mi usínal na rameni, ale příběh přesto poslouchal a komentoval obrázky, kterých je tam opravdu požehnaně. Knížka se hned zařadila na poličku mezi naše oblíbence.

lucie3725
03.06.2021 5 z 5

Musím říct, že na to, že jde o autorčin první text, mě to mile překvapilo. Děj je vtipný a nápaditý. A obrázků je v knížce tolik, že z ní úplně tryskají. Předčítáme si se synem, Botička ho zaujala a baví.