Alfa Boss

Alfa Boss https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412809/bmid_alfa-boss-sga-412809.jpg 4 172 40

Boss série

< 2. díl

POKRAČOVÁNÍ MM ROMANCE BOSS ​ Co se stane v pohádce, ve které princ najde svého prince? Budou žít šťastně až do smrti, nebo jim osud přichystá další překážky? Erik a Teo to ani tentokrát nemají jednoduché, stín minulosti nad nimi visí jako bouřkový mrak. Erika pronásledují noční můry, Teo zjišťuje, jak velké problémy má s důvěrou a jak snadno by mohl jejich vztah zničit. Ale pokud někoho milujeme, neměli bychom podniknout třeba i ten sebeztřeštěnější plán, abychom ho získali zpátky? Alfa boss je emotivní gay romance o lásce, bolesti a cestě za vykoupením, ale především o tom, že po každém konci může přijít další příběh.... celý text

maca1245
03.05.2020 4 z 5

Jak již autor sám na konci knihy zmiňoval, že původně měl být kniha trošku jinčí, jak nastínil na konci Bosse, ani tato verze nebyla špatná. Ba naopak. Musím říct, že setkat se opět s postavami Teo a Erika bylo super. Velké plus, aspoň co se týče mě, byly flashbacky, které osvětlovaly různé okamžiky Erikovi minulosti či jeho pocitů během prvního dílu.
Tento díl byl pro mě o krapánek lepší než první díl, ale ještě mi tam něco chybělo. Takovýto slovy nepopsatelné něco.
Doufám, že pokud toto autor bude číst tak i když zmiňoval, že další MM romanci nenapíše, tak bude aspoň trochu přemýšlet o změně plánu.

DomenicaRisa
21.04.2020 odpad!

Né, ne a ještě jednou ne. Z ušláplé puťky na dominantního alfa samce během okamžiku - absolutně jsem mu to nežrala. Už fakt, že se Theo první půlku knížky chová jako nějaká harlekýnová husa, a pak otočí do žárlivé husy, byl k nesnesení. Scéna s kreditkou byla jak z filmu o zlatokopce. Jeho dohazování byla hodně špatná parodie na vtip. A scéna "hurá do Brna" - bylo to o dospělých lidech, nebo středoškolácích? Stejně jako jejich řešení traumat - normální člověk by šel k psychologovi.
Jediné pozitivum bylo na konci knížky, kde autor píše, že už tahle série nebude mít pokračování. Díky bohům za tohle rozhodnutí!

LuCi_Lle
23.03.2020 5 z 5

Tyto dvě knížky mi udělali ohromnou radost! Nejen že jsou od českého autora (což v tomhle žánru úplně WOW!) , ale taky byly opravdu čtivě napsané a obě knížky jsem si opravdu moc užila a velmi těžko se mi s Erikem a Teem loučí! Velmi dobrá oddechovka u které sr prostě musíte usmívat!
Díky moc za ní!!

Jeninas
13.03.2020 4 z 5

Zpočátku jsem měla pocit, že druhý díl napsal někdo jiný, nebo knihy dělilo několik let. Je to možné? Ne, autora záhy prozradila kvanta kuřecích řízků! Uvědomil si někdy Erik, že letí na žárlivky, jako Teodor na dominantní partnery? V tomto dílu se Teo snaží vydobýt si své místo na Slunci, což bylo hodně osvěžující, ba dokonce i nenucené a zábavné. Ti dva se dokázali vzájemně skvěle vytáčet, to se jim musí nechat. Nervy mi drásala jen Teova matka - to je tak chytrá paní, až bych brečela.

narisa
06.03.2020 5 z 5

Eric a Teo jsou vážně super a moc se mi líbí, jak Eric Tea miluje. Opravdu kouzelný příběh. I když první díl byl lepší, tento se mi také moc líbil, protože byl o nich :). Tak 4,5*.

LucySmile
27.02.2020 5 z 5

Ačkoliv jsem se druhého dílu bála, mile mě překvapil. Nevím, jestli byl lepší nebo horší než první díl, ale byl rozhodně jiný. Trochu víc drama, víc zábavný,... I proměna Tea se mi líbila, takže u mě opět 5*.

TomTomis
03.02.2020 4 z 5

S odstupem jsem si přečetl druhý díl. Musím říci, že se mi líbil víc. I když opět jsem měl někdy sto chutí některé z představitelů profackovat, aby se vzpamatovali. Jasně, hlavní představitelé si prožili svoje traumata, ale někdy to bylo zbytečně vyhrocené. Na druhou stranu, o čem jiném by knihy pak byly? :) Takže za mě spokojenost, super oddechovka. (V poslední době na těch oddechovkách dost ujíždím, snad takových knih nebude moc, jinak netuším, kam by mě tohle čtení mohlo ještě zavést:))))

Nuttelka
01.02.2020 5 z 5

Skvělé, výborné, bravurní ❤️ Strašně nerada se s kluky loučím.
Oba se mnou zase zamávali, slzy byly, smích, radost, vášeň, láska, nemám co vytknout.

bari_be
14.01.2020 5 z 5

Už od začátku mě pokračování příběhu Erika a Tea totálně pohltilo. A to jsem k němu přistupovala s mírnou skepsí, za což se stydím! :) Tahle kniha je krásným důkazem toho, jak je důležité umět spolu komunikovat. Erik s Teem se dostávali do zbytečně vyhrocených situací, ale chápu, že pro dramatičnost příběhu to bylo nezbytné. Kniha se čte sama, děj je svižný, oproti předchozímu víc uvolněný a zábavný. Díky za happy end, zasloužili si ho. Epilog byl milou tečkou na závěr. Myslím, že se mi bude stýskat :)

ondras666
31.12.2019 5 z 5

K této knize jsem přistupoval mírně s despektem po prvním dílu. A musím říct, že toho hodně lituju.
Kniha po všech směrech překvapuje, dej svižný a hodně dobře se kniha čte. Teo, který mě v prvním díle štval, je zde podstatně snesitelnější. Ale celkově super. Velice chválím prolínání děje z prvního dílu.
Více se mi líbí část psaná z pohledu Erika, ale to je asi o sympatiích k postavám.
Autor má můj velký obdiv, že tyto dvě knihy napsal a nebál se toho. A jsem rád, že mohu tuto knihu zařadit jako poslední přečtenou v roce 2019.
A závěrečný epilog autora je tečka na dortu.

M.anon
19.12.2019 5 z 5

Stejně super jako první díl. Tady mi trochu vadilo, že spolu ti dva málo komunikovali-což není ve vztazích nic zvláštního :D.

bucekmiroslav
22.11.2019 5 z 5

Velmi dobře napsané. I první díl byl super.

delatrix
25.10.2019 5 z 5

Tento díl je určitě lepší jak první.
V popisu tohoto dílu se uvádělo, že je napsán z pohledu Erika, ale není to úplně pravda. Několik kapitol jsou takové, i když ne celá knížka což ji dělá o to lepší. Děj prostě ukazuje to, že partneři (ať jsou jakýkoliv) musí mezi sebou komunikovat jinak to nedopadne dobře.
Teo není už jen zbabělec a jedná víc jak chlap.

keiko33
15.07.2019 5 z 5

Druhy diel, nebol ani tak lepsi ako prvy, ale iny. V prvy diel bol taky vazny, viac zamerany na city. Druhy bol taky veselsi a ta scena s prenasledovanim a nasledne z restauracie, tomu dodalo stavu. Takze pribeh Erika a Thea bol take prijemne osviezenie medzi klasickou romantikou.

Etule
14.07.2019 4 z 5

Druhý díl byl podstatně lepší. :) Vyprávění z Erikovy strany se mi moc zamlouvalo. Sice mi přišlo, že si to všechno zbytečně komplikují tím, že spolu prostě nemluví na rovinu, ale chápu, že to bylo nezbytné pro zápletku. Vždycky přece musí být nějaké drama. :D

EvaSupovic
21.06.2019 5 z 5

Druhy díl se mi snad líbil i více a Tea i Erika jsem si ještě vice zamilovala. Autorovi gratuluji k velmi povedené MM romanci

dikyna
20.06.2019 5 z 5

Kniha se četla sama. Je zajímavé si přečíst život i z mužského pohledu a zažívat s ním ty problémy a zamilovanost. Občas mi bylo líto Tea, jak všechno obrací hned k horšímu, ale Erik byl miláček. Určitě stojí za přečtení.

nada3314
15.06.2019 5 z 5

Pokračování MM romance jsem si velmi užila, příběh mě bavil a četl se fakt rychle. Erika a Tea jsem si zamilovala už v I. díle a ve II. jsem se jen utvrdila, jak jsou oba skvělí Tak nějak ve skrytu duše bych si přála další pokračování...pane autore, co vy na to? (Takhle to mám i s Pretry Woman, ale jak se zdá, tak pokračování se nedočkám) Děkuji za skvělý čtecí zážitek, knihy s touto tématikou jsou pro mě nové ...

Lenka_S
09.06.2019 5 z 5

Tak jo, přečteno za pár hodin a stálo to za to :-D. Zatímco první díl téhle romance mě donutil přemýšlet o vztazích, tak tenhle jsem si opravdu užila. Miluju příběhy psané v ich formě a pokud se střídá pohled hlavních postav je to pro mě ještě přitažlivější. Příběh Tea a Erika mě opět pohltil a bylo fajn sedovat jak oba zápasí se svými démony. Každý z nich si prošel svým vlastním peklem a jen jejich vzájemná láska jim pomůže se z toho dostat. Na druhou stranu, kdyby si některé situace vyříkali hned a nesnažili se jeden druhého tak chránit usnadili by si život a nemuseli prožívat takové nervy, ale to už zavání spoilerem, takže víc neprozradím :-). Snad jen to, že příběh postupně nabírá na obrátkách a cesta do Brna nemá chybu :-). Pokud máte rádi svižné oddychovky, určitě po tehle sérii sáhněte.

Sarajana
09.06.2019 5 z 5

Kniha mě od začátku pohltila, bylo velmi těžké jí odložit. Příběh od prvních stánek zatáhne do děje. Čte se velmi dobře.
Je plný sympatických postav (až na pana Kučeru a protivnou Lucii). Teo a Erik jsou skvělý pár, který pronásleduje minulost a Teo je žárlivý. Hádají se, usmiřují, jako každý pár.
Každopádně se, po konci prvního dílu, Teo vrátil do Erikovy firmy a získal skvělý tým grafiků – Adama, Petra a Leonu, kterým šéfuje. Jsou velmi sympatičtí a všichni si dobře rozumí, práce jim jde velmi dobře. Teo mě hodně překvapil svou pamětí pro detaily a také pak svou temnou stranou, která se v něm probudila, ale v dobrém.
Pan Kučera mi byl od prvního okamžiku nesympatický. Prostě takový chlap, kterého bych v reálném životě opravdu nechtěla potkat. Ale odhadla jsem ho dobře.
Tento příběh provází nesnáze v soukromém životě i tom pracovním. Ale přesto je dokonalý, plný emocí, zvratů a vtipných nebo velmi vášnivých částí.
Teo je i podezíravý a Erik mu neřekne pravdu, ale to by pak zase nebylo ono, prostě to k příběhu patří. Hlavně je fajn, že je kniha psána z obou pohledů, sem tam příběh protne ta nehezká minulost ve vzpomínkách nebo snech.
Erik nakonec pravdu odhalí, díky Teově podezíravosti najde stopu a plánuje.
A já jsem ráda, že vše dopadlo dobře, jak pro firmu, tak pro Tea a Erika. Jsou opravdu senzační pár a já si je navždy zamilovala. A Teo je odhodlaný se nevzdat (u kapitoly 13 jsem se culila jak divá). No a vše se vyjasní.
A epilog je naprostá dokonalost. Dlouho jsem se neculila a nebrečela smíchy najednou.
Z knihy jsem absolutně nadšená a můžu jí doporučit všem, kteří mají rádi romantické příběhy s velkou vášní, emocemi, zvraty. A hlavně Happy End. Pokud jste četli Bosse, druhý díl si prostě musíte přečíst!

Alexander Stainforth (p)
česká, 1982