Tajné přátelství

Milostná historická romance z 19. století. Slečna Violet Knowltonová ví, že Kit, chlapec, jehož potají pozoruje z okna, je nebezpečný a že by s ním neměla mít nic společného. Nakonec neodolá pokušení… a její nevinnost otevře Kitovi dveře do světa, který nikdy nepoznal – do světa, v němž by se mohl zbavit pout své hanebné minulosti. Pak z Violetina života zmizí. Až jednou, po deseti letech, během nichž se z dívky stane opravdová dáma, ji na plese v Londýně čeká překvapení. V pohledném šermířském mistrovi, s nímž se tam setká, pozná svého přítele z dětství. Přestože mezi nimi vzplane neodolatelná vášeň, zdá se, že jejich vztah nemá východisko: Violet je už zaslíbená jinému. To ovšem Kita neodradí. Je odhodlaný vybojovat si svou první lásku za každou cenu – ať mu stojí v cestě cokoliv....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176239/tajne-pratelstvi-176239.jpg 3.727

Boscastle Family 11.

Vydáno, Oldag

A Bride Unveiled, 2011

Kniha Tajné přátelství

DUNIKO
20.10.2020

Tak to bylo moc krásné čtení❤️. Všechny postavy moc sympatické.

evismaior
06.07.2020

20% - Dívka Violet z nemanželského svazku je vychovávána na venkově svojí tetou a jejím nejlepším přítelem je chlapec z chudobince Kit. Po letech se z něj stává mistr šermu, kterého ženy zbožňují a muži se mu chtějí vyrovnat. Ti dva se opět potkávají, zamilují se do sebe, pořád se tam mluví, jaký to bude hrozný problém, hlavně přesvědčit její tetu, ale pak se náhle jako mávnutím kouzelného proutku všechno vyřeší, včetně převelice rychlé svatby. Ta část z dětství obou hlavních hrdinů byla ještě docela fajn, ale vývoj v ději z jejich dospělosti byl spíš jen k nechápavému nadzdvihnutí obočí.

vcielka
16.06.2020

Celkom prekvapilo. Pacili sa mi realisticke dialogy. Uz menej niektore hrrr veci ako ide sa na svadbu huraaa vsetci naskakajte a ideme a podte aj vy. Aj vyriesenie zloducha uz bolo take odbite. Na tychto par momentov skvele citanicko

moudivlacek
18.04.2017

Krásný příběh ryze z oboru červené knihovny. Chudý sirota, 3 děti z lepších vrstev a jedna guvernantka se dají dohromady. Všichni se setkávají po 10 letech, aby naplnili osud.
Hned od začátku vám vstoupí do srdíčka Kit a Violet, ostatní z party skvěle je doplňují.
Potřebovala jsem se odreagovat od náročného dnu - a toto byla skvělá volba.

Jessybelle
21.11.2016

Oddechovka,nenáročná, čtivá.

havrmoni
15.05.2016

O trochu lepší než předchozí. Je to romantické a takové sladké. Krásný konec v duchu pohádky,žili šťastně až do smrti. Kdyby to bylo poloviční byla by to hezky relaxační oddechovka bez přemýšlení za 5*.