Rozpolcené srdce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lady Alpin MacKayová je zoufalá ze závěti svého poručníka. Jediným krutým tahem pera umožnil jejímu nepříteli z dětství, skotskému šlechtici Malcolmu Kerrovi, aby ji připravil o veškerý majetek. Alpin je pevně rozhodnutá si svůj domov uhájit, a proto odjede do jámy lvové na hrad Kildalton. Malcolm Kerr je udiven smělostí krásné ženy, která se odvážila vstoupit do jeho útočiště. Citovala skotský zákon a prohlásila, že je teď, společně s pozůstalostí svého poručníka, jeho vlastnictvím. Malcolma plány této drobné prostořeké dívky pobavily. Byla tam, kde jichtěl vždycky mít: pod jeho střechou, pod jeho vlivem a dokonce i pod ním... v posteli......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95975/rozpolcene-srdce-95975.jpg 3.767
Série

Border 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Levné knihy
Orig. název

Border Bride, 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Rozpolcené srdce

Přidat komentář
Květinka008
23. října

Mám ráda, když to mezi hrdiny jiskří, mám ráda příběhy ze středověké Anglie a Skotska, starých hradů a přístavů. Ale nebaví mě příliš politika a obzvlášť, když knihu natahuje. Dobrý, čili za tři...

kacenka6144
22. září

Knížka neurazí, ale ani nenadchne. Taková ta zlatá střední cesta. Na některých dějových liniích se dalo ještě trochu zapracovat a nenechat je tak otevřené. Ale popis Alpininých útěků mě docela pobavil.


janqa410
15. července

Knihy jsem se chopila, abych zjistila, jak se bude mít Malcolm, Duncanův syn z "V erbu slunce". A jsem ráda, příběh byl velmi čtivý, taková letní oddechovka, kdy znepřátelené děti dospějí a nakonec se i přes všelijaké intriky zamilují. Bylo to příjemné.

Luigi1
12. května

Moc pěkný díl,nemohl jsem přestat číst.

sulinajindra
01.08.2019

Opět jsem se nemohla odtrhnout............

Lembac
13.02.2018

Na druhý díl série jsem se těšila, zajímalo mě, jak se budou vyvíjet vztahy postav, které znám z dílu prvního. Jenže jsem asi nebyla při čtení příběhu naladěna na stejnou vlnu jako autorka... a knížka se mi moc nelíbila. Kromě Malcolma mi byly téměř všechny postavy nesympatické, děj někdy nepřehledný, někdy nudný, že jsem přeskakovala stránky. Nevím, prostě mi tato kniha nesedla, ale to může být čistě můj osobní problém.

ariel platto
30.10.2017

Tento druhý díl se mi líbil víc než první. Politické pozadí z opačné strany, než bývá u této romantické knihovny zvykem, se mi taky líbilo. Přestože si vždy Skotské válečníky a jejich opovrhování nížinou a Angličany užívám, zde se mi nabídl opačný pohled, který měl něco do sebe...( Ashanti formulace odpovědi, která ji prozradila, mě rozesmála a toho si u knih velmi cením )

havrmoni
15.10.2016

Horší než předchozí díl. Alphin jsem i přes snahu soucítit s ní, neměla ráda jako dítě a ani jako dospělou. I přes to jak pomáhala zvìřatům a otrokům mi přišla sobecká a neschopná přímého jednání. Malcolm se ji chtěl pomstít a nedivím se. Co ona považovala za nevinné dětské škádlení bylo podle mého šikanovàní ohrožující zdravì (pobodání sršni,zlomená žebra Salvatora). V knize se střídají nudné pasáže se zajímavými,ale konec je takový useknutý a nedořešený. Autorka zřejmě nechtěla končit svatbou a nějakým tím epilogem,tak je pouze nechala vzhlížet k šťastným zítřkům a čtenář ať si zbytek domyslí.

1

Doporučujeme

Bennett Mafia: Zakázaná láska
Bennett Mafia: Zakázaná láska
Adamův pád
Adamův pád
Hrej vabank
Hrej vabank
V síti lásky
V síti lásky