Bonsaje - Veľká kniha o pestovaní bonsajov

Bonsaje - Veľká kniha o pestovaní bonsajov https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33572/bonsaje-velka-kniha-o-pestovani-bonsajov-33572.jpg 4 18 5

v slovenčine Obsah: Umenie bonsaj Tvorba bonsaja Sprievodca botanickými druhmi bonsajov Bežná údržba Postupy rozmnožovania Prehľad stromov a kríkov vhodných pre bonsaje

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Cesty

The Complete Book of Bonsai

Skallarix
20.02.2019 3 z 5

Stručná knížečka, dostal jsem ji tehdy, když mi bylo zhruba sedm, osm let, v době, kdy jsem začal chtít pěstovat svou vlastní bonsaj. Tehdy mě uchvátila grafická stránka knihy, je totiž plná zdařilých fotografií, jen dnes tuto knihu těžko mohu ocenit jakožto pěstitel/nadšenec - je velice stručná a chudá na informace. Pro začátečníky jako takový malý náhled do světa bonsají asi postačí, ale mnoho rad zde nenaleznete.

jitez
31.01.2018

Prosím, můžete mi teda doporučit nějakou dobrou knihu pro bonsai začátečníka ;) ?

JankoSvec
05.01.2017 3 z 5

Veľa pestovatelských nezmyslov v jednom balení.

Terva
02.06.2015 3 z 5

Fotografie krásné, ale ty si mohu udělat také. Bohužel rady jsou stručné a má kniha dnes vypadá jak zápisník. Vše si totiž do ní zapisuji. Asi se pokusím vydat svou knihu.

gonga
23.08.2012 4 z 5

Ve své době pro mě tato kniha byla takřka zjevením, dnes musím konstatovat, že jde pouze o další z řady populárně naučných publikací o umění bonsai, které skutečnému nadšenci nic nového neřeknou a začátečníka často pouze svedou na scestí.

rostliny, flóra bonsaje

Harry Tomlinson