Bomber

Bomber https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343173/mid_bomber-gmv-343173.jpg 4 6 2

Kniha o fotbalistovi roku 1991 je zčásti autobiografickým vyprávěním samotného Václava Skuhravého, které se prolíná s novinářskými pozorováními autora Václava Tichého. Publikace je zaměřena především na přelom 80. a 90. let, kdy Tomáš získával první zkušenosti v dospělé reprezentaci a čekalo jej dlouhé angažmá v italském Janově. Kromě fotbalových osudů si v knize přečtete i příběhy osobní, veselé i smutné.... celý text

n.ezn.amy
02.05.2020 4 z 5

Tomáš Skuhravý je pro mě jednou z legend pražské Sparty a skvělý fotbalista, který se jako jeden z mála našich hráčů dokázal prosadit a proslavit v Itálii a v FC Janov se stal zbožňovaným hráčem. Svého času fenomenální útok Tomáš Skuhravý - Carlos Aguilero nahánělo strach všem obranám v Serii A

Stehla349
20.02.2020

Knížka se mi líbila. Všechny co zajímá fotbal tak doporučuji.
Kniha vypráví o fotbalovým a osobním životě Tomáše Skuhravého
Vypráví o tom jak jsi ho trenér Václav Ježek vytáhl do a-týmů Sparty až jak se dostal do Janova . Na světovém šampionátu vsítil 5 gólů a stal druhý nejlepší střelec. Se Spartou vyhrál 5 ligových titulů.
V Přerově nad Labem si otevřel restauraci Bomber která už je zavřená.
Ve Spartě a v Janově je legendou.