Bojíš se tmy?

Bojíš se tmy? https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392947/mid_bojis-se-tmy-ZbT-392947.jpg 4 140 26

Z celého světa přichází zprávy o podivných zmizeních a vraždách. Tyto události svedou dohromady i dvě mladé vdovy Kelly a Dianu. Ty vzápětí zjistí, že se někdo pokouší odstranit i je. Z donucení uzavřou obě ženy spojenectví, ovšem podezírat začnou nejen všechny kolem, ale i jedna druhou. Strašlivá hra na kočku a myš je plná otázek, na něž zatím schází odpovědi…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Are You Afraid of the Dark? , 2002

Dandulka
27.02.2022 5 z 5

Velmi zajímavé téma příběhu. Asi by mě nenapadlo použít ho jako zápletku do románu. Velmi neotřelé a neokoukané. Tohle je moje první přečtená kniha autorky, a myslím, že se s chutí vrhnu na další.

Leona333
19.01.2022 3 z 5

Tahle krimi mi párkrát přišla díky ,,superhrdinkám" Kelly a Dianě až moc pohádková... Tyto dvě vdovy, musely mít nad sebou celou armádu strážných andělů, jinak si nedovedu jejich nesnadné úniky..., vždy s dobrým koncem moc vysvětlit.
Tato kniha mi celkově moc nesedla. Od tohoto autora znám i lepší ke čtení.

Liteket
30.06.2020 5 z 5

Sidneyho knihy prostě mají spád i napětí. Těším se, až trochu pozapomenu a přečtu si s chutí znovu.

zoew
07.10.2019 4 z 5

Napsáno velmi čtivě, ale protože je děj místy hodně přitažený za vlasy, ubírám jednu hvězdičku. Rozhodně si od tohoto autora ještě něco přečtu.

anája
18.09.2019 4 z 5

Příjemné čtení a téma k zamyšlení.

Allla9
18.09.2019 5 z 5

Hodně mrtvých, ale napínavé. Stále se něco děje a je nad čím přemýšlet.

mariva
13.04.2019 5 z 5

Ještě žádná autorova kniha mě nezklamala a tato také ne. Zpočátku jsem sice měla trochu chaos v tom množství mrtvých, ale postupně děj nabíral obrátky neuvěřitelným způsobem. Knihu jsem přečetla téměř na jeden zátah a i když štěstí, které přálo hrdinkám bylo až nadpřirozené, stejně jsem si příběh užila a závěr docela správně odhadla. Trochu mrazí z autorova doslovu, protože denně vidíme, co se dnes ve světě děje s počasím.

Jack Bauer
24.03.2019 5 z 5

Nebojím. Četl jsem kdysi dávno a už si ani nevzpomínám o čem to bylo, rád bych si všechny Sheldonovky přečetl znovu, ale copak se to dá, když stále vycházejí nové knihy a pak nevím, kterou číst dřív? Mě se líbily všechny jeho knihy, ne nadarmo je to jeden z mých nejlepších autorů.

Danago
06.03.2019 3 z 5

Autora mám velmi ráda, četla jsem mnoho jeho knih a vždy jsem byla nadšená. Proto jsem sáhla i po této jeho knize. Bohužel tentokrát jsem byla zklamaná.
Děj knihy Bojíš se tmy? mi připadal velmi uspěchaný, nedotažený a trochu zmatený. Autor klouzal jen po povrchu a dlouho trvalo, než se zápletka trochu rozvinula.
Abych pravdu řekla, bavila mě až poslední třetina knihy. V níž začal příběh nabírat dech, logiku a objevují se zde nějaké zvraty. Nápad ovládání počasí a doslov v knize je velmi zajímavý.

Olous1
03.03.2019 3 z 5

Nebylo to tak špatné čtení, ale trochu mi to přišlo uspěchané a nelogické. Ale jsou bohužel lepší detektivky.

alnahu
28.12.2018 4 z 5

Sice dobré čtení ,ale také jsem hledala nějakou logiku v tomto příběhu. Příběh náhlých vdov Kelly a Diany ,které spolu uzavřou spojenectví ,aby vypátraly proč zemřeli jejich manželé.

albert19
25.12.2018 4 z 5

dobré počteníčko po celý obsah až do konce, doporučuji

kneslova
21.10.2018 4 z 5

Taková slušná oddechová kniha

Turmee
14.04.2018 3 z 5

Docela neobvyklá verze detektivky - bez vyšetřovatelů a policie, naopak s neuvěřtitelným štěstím pro hlavní hrdinky. Bohužel, chyběla mi zde nějaká logika a uvěřitelnost celého příběhu.

vlasta7
10.11.2017 4 z 5

napínavá kniha, rychle se čte.

evask
26.08.2017 4 z 5

Napínavé to je. Ale to, jak hlavní hrdinky vždycky nakonec šťastně vyvázly, ty náhody, to staví příběh mimo realitu. Odpočinkové čtení. Tři a půl hvězdičky.

šipek
19.06.2017 4 z 5

Tak doplňuji chybějící komentáře a hodnocení, které jsem z kraje dost podcenil. Knihu od tohoto spisovatele jsem dlouho, ale co jsem dříve četl tak vše bylo dobré.

pavčape
11.03.2017 4 z 5

Knížka se četla dobře, rychlý spád a napínavý děj nutily knihu neodkládat. Zápletka zajímavá a nutící k zamyšlení. Co kdyby? Funguje to opravdu? Mnohé by to vysvětlovalo... Ovšem jak již bylo řečeno níže, trochu méně uvěřitelné, že se hlavní hrdinky vždy a ze všeho dostaly se zdravou kůží! Tak trochu "americké klišé" :-) Ale jako napínavá oddechovka dobré! Klidně si knihu přečtěte. Je to prece S. Sheldon a ten nemůže zklamat. Já nelituji.

Lena63
28.11.2016

Asi nejslabší od Sheldona.

Tynni
25.10.2015 3 z 5

O proti jiným knihám tohoto autora mi přišla slabší...