Boj o Domhan 1.

Boj o Domhan 1. https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37157/bmid_boj-o-domhan-1-65c8cc2dca661.jpg 4 22 4

V Domhanu panuje křehký mír mezi mágy a lidmi bez magických schopností, avšak po léta skrývaná nevraživost nakonec vrcholí podlým vražděním. Daleko od mocenských intrik vyrůstá trojice přátel: Red, králův synovec a neobyčejný kouzelník, Gorak, syn mocného městského správce, a Lanna, dívka bez minulosti. Mezitím se ale schyluje k válce, jakou Domhan nezažil celé Věky. K válce, v níž rozhodující slovo nebudou mít jen zbraně a kouzla, ale také pouta rodiny a přátelství... celý text

kUMters
kUMters
31.07.2021 4 z 5

4/5
Je to v zásade čitvé, občas trochu pomalé. Asi najväčšie mínus: Keď je akcia tak tá sa udeje na dvoch riadkoch so záverom bez emócií (na to že sa udeje napr. zásadný zvrat v deji)

elven3
elven3
25.12.2019 2 z 5

Doporučil mi jí přítel, ale nezvládla jsem jí ani dočíst. Při čtení jsem věděla jak to bude probíhat, o co tam přibližně půjde a tak. Nenadchlo mě to a to fantasy miluju. Možná tomu dám v budoucnu ještě šanci

NemmamSlov
NemmamSlov
03.02.2019 4 z 5

Donham, svet kde vládne dračí ľud, ktorý dokáže ovládať magické sily sa po smrti kráľa postaví proti obyčajným ľuďom, ktorý dokážu čeliť hrozbe bez náznaku strachu. Príbeh plný politických intríg, ktoré Donham privedú na pokraj rozpadu. Sám som nevedel ktorej strane držať palec, keď že každú chvíľu niekto zamiešal karty svojou chamtivosťou k moci. Skvelé predhovory ku kapitolám, ktoré čitatela trošku pripravia na sled událostí. Za mňa vydarené dielo, teším sa na druhé pokračovanie.

jan14s
jan14s
21.03.2017 4 z 5

Skvělá kniha od které jsem se nemohl odtrhnout.

Dáša Hábová
česká, 1984