Proroctví

Proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190638/bohove-olympu-proroctvi-190638.jpg 5 1102 114

Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná! Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu? Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Heroes of Olympus: The Lost Hero , 2010

helusa2
05.08.2016 4 z 5

Z počátku jsem (nevím proč) měla problém se do příběhu dostat. Humor tam byl, napětí taky, nové informace, propojení... ale prostě mě to nepohltilo tak, jako když jsem četla Percyho Jacksona. Ke konci knihy jsem se chytla, bylo to fajn, budu číst dál, ale "nehořím" tak, jak jsem čekala. Ale možná je to jen mým současným rozpoložením, knihu nehaním :-) Už mám nachystán další díl :-)

Áňa 998
27.04.2016 5 z 5

Super čtení! Kniha je čtivá a zábavná. Celkově se mi líbila víc než PJ :)

Fantasy01
25.04.2016 4 z 5

Skvělé, skvělé. Můj názor je takový že od Percyho (skvělé knihy) se autor pořád a pořád zlepšuje tolik originálních nápadů a skvělé rozmístění míst určené pro děj v danou chvíli vážně skvělé, jistě jsou tam některé chybky, ale zase, to má každá kniha. Vážně klobouk dolů, těším se na další díly.

Baubouka
24.04.2016 5 z 5

Krásné pokračování na Percyho Jacksona... Všechno do sebe krásně zapadá a před vámi se otevírají tajemství, která zůstala uzavřená v Percym Jacksonovi!!! Nejřív mi pěkně vadilo, že nevím co je s Percym, ale Jason a spol jsou naprosto skvělíí.

ElisR1
09.04.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, ještě mnohem lepší, než samotný Percy.

Terča.K
26.03.2016 4 z 5

Opravu velmi povedené pokračování série Percy Jackson. Ze začátku mi tedy docela vadilo, že nevím, co se děje s Percym, ale události se tak rozjely, že sem neměla čas nad tím uvažovat. Všechny nové postavy mi jsou velmi sympatické a fakt mě moc zajímá, jak to bude pokračovat dál.

P-man
25.03.2016 5 z 5

Docela hezká kniha, kde se rozhodně neustále něco děje. Já si ovšem nemohu pomoct - mě to připadá jako Percy Jackson až na ty římské bohy. Abych pravdu řekl, nijak zvlášť mě nenadchlo. Jinak jsem moc rád, že se tam vyskytl Héfaistův polobůh, stejně tak i Afroditina dcera je fajn změna. Ještě jenom připomínka, že už Riordan neklade takový důraz na různé rozdíly polobohů, tz. jejich rodičů. 7/10

P-man
25.03.2016 5 z 5

Docela hezká kniha, kde se rozhodně neustále něco děje. Já si ovšem nemohu pomoct - mě to připadá jako Percy Jackson až na ty římské bohy. Abych pravdu řekl, nijak zvlášť mě nenadchlo. Jinak jsem moc rád, že se tam vyskytl Héfaistův polobůh, stejně tak i Afroditina dcera je fajn změna. Ještě jenom připomínka, že už Riordan neklade takový důraz na různé rozdíli polobohů, tz. jejich rodičů. 7/10

Iria
14.03.2016 3 z 5

Kniha byla docela dobrá napětí v ní rozhodně nechybělo ale Jasona jsem si nijak zvlášť neoblíbila na druhou stranu Leo mi to docela vynahradil ale pořád mi tam něco chybělo....
Doufám že další díl bude lepší

Minde123
12.03.2016 5 z 5

Naprosto úžasné volné pokračovaní série Percyho Jacksona. Myslím, že narozdíl od jiných autorů Rick Riordan nic nekazí tím, že napsal 10 knih ze stejného vymyšleného světa. Hrozně mi chyběl Percy, ale co se dá dělat :)

Baubouka
29.01.2016 5 z 5

Best knížka!!!! :)

Kiwisska
18.01.2016 3 z 5

Nevím, série o Percym mě bavila více, do tohoto jsem se nemohla začíst,nějak mě nebavilo neustálé přeskakování mezi postavami...mám rozporuplné pocity.

Byxy123
05.12.2015 4 z 5

Kniha nezklamala. :) Raději jsem si nic neslibovala, ani nepředstavovala, abych moc neporovnávala s Percym. :D Ale prostě, řekla bych, že je na stejné úrovni. Moc se těším na další díly. :)

Apoška
26.10.2015 5 z 5

Celá série Bohů Olympu je úžasná... vřele doporučuji moc :-D

Knihomol10
19.10.2015 5 z 5

první díl bomba snad budou i ostatní díly bomba ted čtu druhy díl a zatím super knížka

kendllajf
19.10.2015 5 z 5

Užasná kniha , jako všechny od r.r.. Četla jsem ji znovu a rozhodně nezklamala.:)

RecycledCarrey
29.08.2015 5 z 5

Myslela jsem si, že série Bohové Olympu bude úplně o něčem jiném než Percy Jackson, ale příjemně mě překvapila. Jsou v ní nové postavy, ale také se tam objevují ty staré a kniha je opět nabitá akcí, plná překvapení a moje záliba řecké mytologie každou knížkou od pana Riordana stoupá. Opět skvělé!

danielosbourne
08.08.2015 5 z 5

Dlouho jsem se rozhodoval, jak ohodnotit tuto knihu a vzhledem k tomu, že mi přijde mnohem vtipnější a sarkastičtější než předešlé knihy o Percym Jacksonovi, které jsem hodnotil čtyřmi hvězdami, musím dát Proroctví plný počet. Postavy jsou velmi příjemné a rychle jsem si na ně zvykl. Především se mi zamlouvá postava Piper. U proroctví je dobré, že čtenář už z předešlých knih ví co přijde, a tak se může těšit na to, jaký z bohů se k novým hrdinům přihlásí. Pro Piper jsem doufal v jiného božského rodiče, ale nakonec se ukázalo, že i tento bůh, který se k Piper přihlásil, má co nabídnout. S knihou jsem na výsost spokojen a jsem zvědav na další knihy, zda si udrží stejný druh sarkastického humoru a jaké nové hrdiny nám představí.

Vianescee
10.07.2015 5 z 5

Povedené pokračování série Percy Jackson, kterou jsem si zamilovala. Samozřejmě právě proto mi tu Percy chyběl, ale jinak bomba.:-) Jsem blázen do řecké mytologie, takže tyto série jsou přesně pro mě. Je to psané dobrým stylem, který mi maximálně vyhovuje. Můžu jen doporučit obě série.

Jano.
07.07.2015 4 z 5

Sequel Percyho série sa začal vo veľkom štýle. A to som (fakt netuším prečo vlastne...) očakával všeličo. Je to fajn, príbeh je super, postavy snáď ešte lepšie ako minule, ale obsahuje priveľa do očí bijúcich náhod. :D