Neptunův syn ekniha

Ztracený Percy Jackson se vrací zpátky! Probudí se u vlčice Lupy, ale vzápětí zjišťuje, že ztratil paměť. Neví, kdo je a odkud přichází. Vlčice jej posílá do Tábora Jupiter, což je římská obdoba Tábora polokrevných. Všichni táborníci ho považují za potomka římského boha moře Neptuna.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214376/neptunuv-syn-214376.jpg 4.6837

Kniha Neptunův syn

voody99

Je to díl od dílů stále lepší a lepší i když to nečtu poprvé.
Užívám jsi na maximum každou kapitolu ať v podání Percyho, Hazel nebo Franka. ♡♡

Lucka20

Nemůžu si pomoct, ale zatím vše co jsem od tohoto spisovatele přečetla, jsem hltala jak malá holka.
První díl ukazoval co se dělo s Jasonem a táborem polokrevných, tento díl popisuje Percyho cestu za navrácení paměti.
Za mě určitě super, doporučuji. To co se člověk dozví o řecké a římské mytologii je také bezva.

kacaav
23.12.2020

POZOR TATO RECENZE MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!!
Ani ve snu by mě nenapadlo že jsou dvě strany, Řím a Řecko, taky mám možnost nakouknout do tábora Jupiter (římského tábora polokrevných) ale štve mě to že Percy přijde o paměť. Taky
mi připadá dobré to že jsou tam nové postavy (Frank a Házel).Taky mi připadalo vtipné to jak Thanatos používá moderní zařízení.

DK197
06.12.2020

E-KNIHA: Bála jsem se exkurze do Říma, ale líbilo se mi to. Domnívám se, oba tábory mají pozitivní i negativní stránky a to je na tom skvělé. Líbí se mi všichni hrdinové. A také střídání vypravěče, což z předchozí série neznáme. Výprava skvělá, plná překvapení. Mám jen dvě drobné výtky - buď v tomto díle zapomněla naše trojice pořádně odpočívat, nebo už to tolik coby dospívající polobohové nepotřebují. A zdá se mi to, nebo má většina postav jedno společné? Pocity méněcennosti. Trošku ohrané. Jinak dobré jako vždy. Možná lepší, než předchozí série.

hana4834
04.12.2020

Dobrá kniha, lepší jak jednička. Ústřední pár Hazel + Frank mi přijde lepší než v jedničce Piper + Jason.

StarPopcorn
23.10.2020

(+ SPOILER) Dobrá kniha, i když horší než jednička. Ústřední pár Hazel + Frank mi přijde lepší než v jedničce Piper + Jason.
Percy je zpátky a v plné parádě.
Bohové se mi nepletli, naopak. Mars je sice chytřejší než Áres, ale Clarissin otec je prostě nej. Poslední výtka: Tyson a Ella??? Fakt docela divný, přijde mi to jako takové nucené párování, jak psala tady kedlis

kedlis
17.09.2020

(+ SPOILER) Přestože je Parcy zpátky na scéně mi druhý díl připadal slabší než ten první. S pořádným představením tábora Jupiter a všeho římského se mi začali plést bohové dohromady. Podle všeho se mohou 'měnit' do římské či řecké verze, ale nějak mi není jasné jak se vlastně rozlišují.

Nové postavy Frank a Hazel jsou opět výjimeční a samozřejmě ukrývají tajemství. Bonusem jsou scény s Nickem, ještě když je Hazel jeho sestra (nebo není když je dcerou Plutona a ne Háda?).

Nad tím, že spolu chodí děti bohů bez ohledu na to, že jsou vlastně příbuzní i když nemají stejné rodiče jsem už mávla rukou, ale všechno to párování mi začíná připadat nucené (Piper + Jason, Hazel + Frank, Ella + Tyson???). Ještě k tomu když je Frankovi 16 a Hazel 13.

Rollman
28.08.2020

Ačkoliv mě začátek úplně nechytl, druhý díl je opět svižným pokračováním, které nemá chybu. Veliké pozitivum je návrat Percyho, který je však úplně vymazaný a tak jsme svědky mnoha setkání nanovo a je to sranda. Frank a Hazel jsou velice super postavy, které dokáží zaujmout jak svými schopnostmi tak i životními překážkami. Samotná výprava pak už je jen třešnička na dortu, kterou zakončuje výborný konec, po kterém prostě nejde vzít tu třetí knihu hned do ruky. Plný počet se vším všudy.
Ps. Příjde mi, že druhá série má fakt zajímavé postavy a je plna tajemství, které mě baví odhalovat a nečekal jsem, že mě tato série zaujme stejně, ne-li více než ta první. Srdcovka už teď