Hádův chrám

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184314/haduv-chram-0iv-184314.jpg 4.7542

Bohové Olympu (4.)

The House of Hades (2014)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Jostik_21

Tak tohle jsem nečekala. Vždycky jsem měla nejradší asi Nica a Persyho, ale teď? No,,, to je těžké. Možná už Lea

Govrid

Nejlepší díl pro mě..., víc Nica.

Ree

Konečně jsem dostala trochu Nica!!! Žeru ho od první chvíle, kdy se objevil, ale je ho tam nesnesitelně málo.
Neuměla jsem si představit, jaké bude cestování Percyho a Annabeth Tartarem, ale rozhodně jsem si to nepředstavovala tak, jak to Rick popsal.
Párkrát jsem slyšela, že jsou Bohové Olympu lepší než Percy Jackson a po tomto dílu jsem musela uznat, že je to pravda.

MaDia

Z tejto série sa mi zatiaľ páčila najviac :D

HermioneWeasley
28.08.2017

Skvělá kniha, asi nejlepší od Riordana, co jsem četla. Nejednou jsem byla dojatá a dokonce došlo i na slzy, a mě jen tak něco nerozbrečí. Líbílo se mi, že se tak nějak pořád něco dělo, díky čemuž jsem se nemohla odtrhnout.

Smardik17
24.08.2017

Jak teď čtu všechny díly po sobě musím napsat, že po sté straně jsem si musel dát pauzu, jelikož už těch monster a úkolů navíc bylo na mě moc. Už od konce druhého dílu jedou zavřít bránu smrti a pořád se nedostali z Itálie a hlavní dějová linka se nikam nehrnula. Ale po měsíci odpočinku jsem vzal knihu opět do ruky a dočetl ji jedním dechem. Nakonec jsem rád, že jsem knihu dočetl. Vývoj všech postav je neskutečný. Každá postava se někam posunula, i když u Piper jsem si myslel, že to ani nebude možné, ale podařilo se. :-) Takže pokud někdo narazil na stejný problém a odložil knihu, tak vám radím odpočiňte si a dejte knize druhou šanci, protože to stojí za to!!!

SarahRoyalAss
06.07.2017

To byla zase dávka emocí. Sama nepřežiji ani den bez rychlovarné konvice a kafe, natož, abych vydržela v Tartaru několik dní. Části, kde vyprávěla Annabeth a Percy, jsem málem uronila slzu. Silný kafe. Ale zato geniální kafe.

svobonís
13.05.2017

Tak tenhle díl se mi líbil asi nejvíc, nemohla jsem se od toho vůbec odtrhnout ( jako od všech jeho knížek ), tahle knížka byla plná napětí a nemohla jsem se dočkat, jak se to bude vyvíjet dál, takže za mě rozhodně pět hvězdiček:)

Ketesh
20.04.2017

Rickovy knihy jsou zkrátka báječné. Oddechové, ale takovým zajímavým způsobem. Člověk při nic neuvěřitelně zrelaxuje, ale zároveň mu jede hlava na plné obrátky. Je neuvěřitelné, jak vše dokáže skloubit.

Hádův chrám byl pro mě lepší než Znamení Athény, které bylo poměrně nudné, zato zde to bylo napínavé od začátku až do konce.

BlaniVan
15.04.2017

Dost zdařilé pokračování celé série. Už se moc těším, jak to dopadne...

Deni136
04.11.2016

Tento díl byl úplně nadupaný! Já osobně jsem neměla místo, které by mě nebavilo! Moc se mi líbily chvilky s Percym a Annabeth, protože je to taková ta milá a obětavá romantika, která mi v téhle knížce nevadila. Už se nemůžu dočkat na velké finále a nepřestávám žasnout nad fantazií Ricka Riordana :)

helusa2
10.09.2016

Tento díl mi přišel velmi obsáhlý. Neříkám zdlouhavý, ale byl prostě naplněný tolika událostmi, že jsem kolikrát musela listovat zpátky, kde jednotlivé skupinky polobohů (které průběžně i měnily své složení a vyprávění o nich se klasicky střídalo) vlastně minule byly a co prožily... Možná to bylo i tím, že jsem tento díl četla nezvykle dlouho a s pauzami. Ale dobrý, jsem zvědavá, jak to dopadne.

dadako
22.06.2016

Tak tento díl se mi zatím z celého Percyho líbil asi nejvíce. Tak vzhůru na finále. Umírám zvědavostí jak to skončí.

Baubouka
24.04.2016

Jako vždy geniální!! Nvím jak jinkak to popsat... Vše je opět krásně promyšlené a nic se tam nestane jen tak. Vtipně a zajímavě napsané, takže to každého musí uchvátit do víru děje. P.S. nejvíc se mi líbilo jak byl Percy a Annabeth v Tartaru!

maxx
28.03.2016

Čtvrtý díl mě nezklamal naopak mě nadchl a už se mooc těším na závěreční díl. Nejvíc se my líbil Bob a průchod tartarem opravdu nezapomenutelný zážitek, který mi navždy zůstane v hlavě.... můžu jen doporučit ....

Byxy123
21.02.2016

Nejde dát míň než 5 hvězdiček. Za mě další dobrá kniha v této sérii. :) Zajímavé zvraty, zápletky a rozuzlení. Takže brzy se vrhnu na závěrečný díl. :D

Baubouka
29.01.2016

Best knížka!!!! :)

adela3429
17.01.2016

Za mě nejlepší díl série! :3

Roketka
16.12.2015

Dobrý den je mi 51 let a mužu říc že mám všechny knihy od Ricka Riordana už nekolikrát přečtené je to jedna z mála serii co se čte uplně sama.Hltám je stále i po několikáté pořád oběvuji něco nového.Tyto knihy nemají chybu a všem vřele doporučuji.

JanaDor
17.09.2015

Budu se opakovat jako u předešlých dílů a musím napsat, že mě to bavilo moc. Opět čtivé, plné akcí a překvapujících dobrodružství. Absolutně nechápu obrovskou fantazii autora, podobné boje, ale přitom pořád nové a jiné situace a potvory.

Vianescee
10.07.2015

Bavilo mě střídání mezi Tartarem a Zemí stejně jako celé kniha. Moc povedená série, která se s přehledem zařadila mezi mé oblíbené. Takže dávám plný počet hvězd a doporučuju. Už se nemůžu dočkat posledního dílu!

Jano.
07.07.2015

Príbehovo trochu (dosť) rozbité, pripadalo mi to, akoby to Riordan písal v chvate niekde pred vydavateľstvom, lebo nestíhal termín, ale kapitoly z Tartaru boli... neskutočné. Inak ako 5* dať nemôžem.

20.05.2015

Líbilo se mi jak byly 4 kapitoly v tartaru a 4 zase na Zemi. Prostě super. Pasifae-no, myslel jsem že je hodná ale vím že už asi není. Ale pobyt v Tartaru byl hodně dramatický. Chudák Annabeth... Jo a jak jsem říkal v dílu Percyho Jaksona prokletí titánů to, že se Nick do Percyho zabouchl... Měl jsem pravdu.

kklepkaa
13.05.2015

No že bych byla z knihy unesená se úplně říct nedá. Obě linie příběhu se mi líbily nastejno. Chvílemi nudily, chvílemi zas byly kapku zábavnější. Nechápu komentáře, které vyzdvihují humor v knize... já jí zas tak humornou neshledávám. Občas je tam nějaký ten vtípek, ale vyvolává u mě spíš pousmání a kolikrát mi to vtipné zas tak nepřijde. A nakonec mi bylo líto postavy Nica a ten závěr byl nejhorší. Asi ho Rick nemám rád...

trynitrix
05.05.2015

Jak jinak Rickovi hnihy jsou super i v tomto pokračování jak se vše vyvíjí jak vlastnosti hlavních hrdinů tak i dějová linie. Ikdyž to chvílema bylo hodně napínavé tak mi přišlo že do toho nedal vše třeba stím Tartarem jen chvástání :-D a skutek utek " radši" :-D Hodně překvapující pravda o Nicovi bylo mi ho líto ale on to dá musí věřit hlavně sám sobě :-) Tak šupky na poslední jsem zvědavá jak to vše dopadne jen se bojím toho jak bylo že stejně někdo přinese obět :-( jen to nééééééééé :-D

Stirek45
26.04.2015

Předposlední díl pokračování série Percyho Jacksona, byl naprosto skvělý. Já mám ráda mytologii a celá série mi přijde ještě lepší než ta původní, kdy tam byl jen Percy a Annabeth. Oblíbila jsem si nové postavy, hlavně Lea :) Těším se na poslední díl celé série :))

Mishak
06.04.2015

Nu, musím říct, že je na knize hodně znát, že se příběh chýlí ke konci... A je mi to strašně moc líto... Propojení řecko-římské mytologie se mi moc líbí =) Navíc ta propojenost s předchozími díly je skvělá, i když musím hodně přemýšlet a vzpomínat (přece jen jsem Percyho sérii četla už před delší dobou).

Upřímně nejvíce mě dostal Tartar!!! Ta propracovanost, ta fantazie, ta ... troufnu si říct dokonalost! ... mě naprosto uchvátily =)

Nemám, co víc dodat, snad jen, že se těším na poslední díl =) A čekám, jak všechno dopadne =)
Za mě rozhodně 5 hvězdiček...

netopýrek
06.03.2015

už se nemužu dočkat dalšího dílu :-) :-)

La Fiera
23.02.2015

Už tradičně čtivé Riordanovo dílo, na kterém je vidět, že je součástí série, která se chýlí ke konci. Dobrodružná jízda na vlnách řecko-římské mytologie, se vydařila.

Adel703
18.01.2015

super, už se těším na poslední díl :) jen škoda že už to vážně končí