Hádův chrám

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184314/haduv-chram-0iv-184314.jpg 4.8688

Bohové Olympu 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

The House of Hades, 2014

Kniha Hádův chrám

Lucka20

Jako vždy nezklamalo. Sice v půlce knihy je to takové táhlejší a žádný extra velký děj, ale ten konec to bohatě vynahradí.
Tato kniha mě nutila přemýšlet více nad Nikem, přece jen je to už od série PJ taková záhadná postava, nikdo neví, co se mu honí hlavou, a tato kniha to ještě podtrhuje. Když jsem Hádův chrám dočetla, nedalo mi to a prolistovala jsem poslední díl a udělalo mi velkou radost, že tam budou kapitoly psané z pohledu právě Nika. Už se nemůžu dočkat.

hana4834
21.12.2020

Jak pokračuje série tak se lepší i psaní autora. Je to čím dal lepší .

DK197
14.12.2020

E-KNIHA: Asi to řeknu jednoduše - nemám být cílová skupina, ale tahle série si mě prostě získala. Já to žeru. Skvělý popis Tartaru. Čeká vás Leovo dobrodružství, Nicovo tajemství... Akce, vtip, romantika. Fakt mě to baví. Druhý nejlepší díl. Oproti minulému mi tu chybí šokující závěr, ale jinak to opravdu stálo za to. Doporučuji.

StarPopcorn
10.12.2020

(+ SPOILER) Zatím asi 2. nejlepší díl Bohů Olympu. Lepší podle mě byla dějová linka v Tartaru. Leo, Percy a Annabeth jsou zase nejlepší postavy
EDIT: Přečteno podruhé, začíná mě trošku štvát boj se super silnými postavy, kde s nima prostě naše sedmička manipuluje.

Rollman
24.09.2020

Na nic nečekáme a jedeme dál. Příběh pokračuje vlastně okamžitě po nerváku z trojky a jedeme na plné obrátky. Karty jsou rozdány. Předposlední díl je vlastně jedna velká akce, kde se střídá lokace za lokací, skvělé scény střídají vydařené vtípky. Já osobně nemám co dodat. Postavy pořád pomalinku rostou a ukazují své schopnosti i přednosti na 1000%. Za mě je pořád tahákem série Leo, který si mě získal už na začátku a tady jen potvrzuje, že jeho postava je lepidlem celé série. Ostatní postavy jsou ale neméně důležité a každá z nich má v mém srdíčku místo (Franku, to je na tebe). Nemám co vytknout, blížíme se do finále a veřte nebo ne, nebude to lehké.

ElikaS
29.05.2020

Čtvrtý díl mě naprosto dostal a pro mě se jedná asi o nejlepší Riordanovu knihu. Především příběh Anabeth a Percy v Tartaru je perfektní!

LillyM.
19.05.2020

Můj nejoblíbenější díl ze série...❣

tichoslapek_
26.02.2020

Série se blíží ke svému konci a je čím dál tím lepší. Akce stíhá akci, všichni při sobě neochvějně stojí a bojují společně proti všem nástrahám. Ani na chviličku jsem neměla možnost se nudit. Těším se na závěrečný díl a doufám, že vše dobře dopadne.