Hádův chrám

Hádův chrám https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203769/bmid_bohove-olympu-haduv-chram-203769.jpg 5 851 87

Čas se krátí Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace... celý text

Rollman
24.09.2020 5 z 5

Na nic nečekáme a jedeme dál. Příběh pokračuje vlastně okamžitě po nerváku z trojky a jedeme na plné obrátky. Karty jsou rozdány. Předposlední díl je vlastně jedna velká akce, kde se střídá lokace za lokací, skvělé scény střídají vydařené vtípky. Já osobně nemám co dodat. Postavy pořád pomalinku rostou a ukazují své schopnosti i přednosti na 1000%. Za mě je pořád tahákem série Leo, který si mě získal už na začátku a tady jen potvrzuje, že jeho postava je lepidlem celé série. Ostatní postavy jsou ale neméně důležité a každá z nich má v mém srdíčku místo (Franku, to je na tebe). Nemám co vytknout, blížíme se do finále a veřte nebo ne, nebude to lehké.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Čtvrtý díl mě naprosto dostal a pro mě se jedná asi o nejlepší Riordanovu knihu. Především příběh Anabeth a Percy v Tartaru je perfektní!

LillyM.
19.05.2020 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl ze série...❣

tichoslapek_
26.02.2020 5 z 5

Série se blíží ke svému konci a je čím dál tím lepší. Akce stíhá akci, všichni při sobě neochvějně stojí a bojují společně proti všem nástrahám. Ani na chviličku jsem neměla možnost se nudit. Těším se na závěrečný díl a doufám, že vše dobře dopadne.

Adyx-chan
31.10.2019 5 z 5

Tak tohle bylo dokonalé. A Nico? Na toho jsem se těšila už v předchozích knížkách, takže vůbec nejsem zklamaná.

Medasek
14.08.2019 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série. Naprosto strhující příběh plný napětí. Nica jsem měla ráda i dřív, ale v této knížce si mě jeho příběh stoprocentně získal.

Zuzaček22
22.07.2019 5 z 5

Zatím nejlepší knížka série.Putovani Tartarem prostě pecka, byla jsem úplně hotová napětím .Největší borec Bob a Bobik, ti byly úplně suprovy.dockala jsem i trochu víc Nica a to jeho odhalení no pani to jsem fakt nečekala. Hned se musim pustit do dalšího dílu

DUNIKO
30.06.2019 5 z 5

No páááni to byl nářez.Jako vždy skvělé čtení,ani nevím koho mám nejraději, doufám že to pan Riordan nějak DOBŘE vymyslí s Nickem.Leovi už holku našel...Hned se vrham na Krev polobohů!

Elizza
20.06.2019 5 z 5

Mě bohužel spolužačka vyžvanila Nicův problémek sotva jsem vzala do ruky Prokletí Titánů, ale jinak dobrý.

PhoebePollard
29.05.2019 5 z 5

Velmi dobrý díl. Percabeth forever... myslím, že nikdy nebudu shipovat nikoho víc, než tyhle dva.

verulik196
01.04.2019 5 z 5

Opět skvělé čtení :D

Francesca14
03.03.2019 4 z 5

Snad do poloviny mě to už skoro vůbec nebavilo. Nejspíš proto, že je to devátá kniha za jeden rok, co od Riordana čtu a všechny ty bitvy už mě začínají unavovat - je to v podstatě pořád to stejné: na začátku nějaká velká záhada, nepřítel, kterého snad nikdy nemůžou porazit, ale všichni víme, že nakonec porazí a v tom spousta malých bojů s různými nestvůrami. Ale nakonec jsem se i přesto přece jen začetla. Kniha je stejně napínavá a čtivá jako ostatní, jen už mě to prostě tak nebere. Nemluvě o tom, že páry Frank/Hazel a Piper/Jason mi tam přijdou navíc a úplně zbytečné, až je to otravné. Na druhou stranu to Leo, Nico a samozřejmě Percy s Annabeth tomuhle dílu dodávají hodně - a pořád je to vtipné, návykové a místy dojemné. No, jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.

meredith6677
03.02.2019 5 z 5

Kniha byla opět zajímavě rozdělená a příběh naprosto strhující. Musím ale přiznat, že některé části se mi zdály zbytečně zdlouhavé a zažrala jsem se do čtení opět při posledních stránkách, ale rozhodně kniha nijak nezklamala. Konečně v tomto díle vystupoval i více Nico, kterého jsem si poměrně oblíbila. Jsem zvědavá, jak tohle všechno skončí, proto se vrhám vpřed na další díl! :)

Jostik_21
13.09.2018 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala. Vždycky jsem měla nejradší asi Nica a Persyho, ale teď? No,,, to je těžké. Možná už Lea

Govrid
11.06.2018 5 z 5

Nejlepší díl pro mě..., víc Nica.

Ree
13.03.2018 5 z 5

Konečně jsem dostala trochu Nica!!! Žeru ho od první chvíle, kdy se objevil, ale je ho tam nesnesitelně málo.
Neuměla jsem si představit, jaké bude cestování Percyho a Annabeth Tartarem, ale rozhodně jsem si to nepředstavovala tak, jak to Rick popsal.
Párkrát jsem slyšela, že jsou Bohové Olympu lepší než Percy Jackson a po tomto dílu jsem musela uznat, že je to pravda.

MaDia
04.01.2018 5 z 5

Z tejto série sa mi zatiaľ páčila najviac :D

HermioneWeasley
28.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, asi nejlepší od Riordana, co jsem četla. Nejednou jsem byla dojatá a dokonce došlo i na slzy, a mě jen tak něco nerozbrečí. Líbílo se mi, že se tak nějak pořád něco dělo, díky čemuž jsem se nemohla odtrhnout.

Smardik17
24.08.2017 5 z 5

Jak teď čtu všechny díly po sobě musím napsat, že po sté straně jsem si musel dát pauzu, jelikož už těch monster a úkolů navíc bylo na mě moc. Už od konce druhého dílu jedou zavřít bránu smrti a pořád se nedostali z Itálie a hlavní dějová linka se nikam nehrnula. Ale po měsíci odpočinku jsem vzal knihu opět do ruky a dočetl ji jedním dechem. Nakonec jsem rád, že jsem knihu dočetl. Vývoj všech postav je neskutečný. Každá postava se někam posunula, i když u Piper jsem si myslel, že to ani nebude možné, ale podařilo se. :-) Takže pokud někdo narazil na stejný problém a odložil knihu, tak vám radím odpočiňte si a dejte knize druhou šanci, protože to stojí za to!!!

SarahRoyalAss
06.07.2017 5 z 5

To byla zase dávka emocí. Sama nepřežiji ani den bez rychlovarné konvice a kafe, natož, abych vydržela v Tartaru několik dní. Části, kde vyprávěla Annabeth a Percy, jsem málem uronila slzu. Silný kafe. Ale zato geniální kafe.