Bohové Olympu – Hádův chrám ekniha

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/203769/bohove-olympu-haduv-chram-203769.jpg 4.8603

Bohové Olympu 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), Fragment (ČR)

Kniha Bohové Olympu – Hádův chrám

Adyx-chan
31.10.2019

Tak tohle bylo dokonalé. A Nico? Na toho jsem se těšila už v předchozích knížkách, takže vůbec nejsem zklamaná.

Medasek
14.08.2019

Nejlepší kniha z celé série. Naprosto strhující příběh plný napětí. Nica jsem měla ráda i dřív, ale v této knížce si mě jeho příběh stoprocentně získal.

Zuzaček22
22.07.2019

Zatím nejlepší knížka série.Putovani Tartarem prostě pecka, byla jsem úplně hotová napětím .Největší borec Bob a Bobik, ti byly úplně suprovy.dockala jsem i trochu víc Nica a to jeho odhalení no pani to jsem fakt nečekala. Hned se musim pustit do dalšího dílu

DUNIKO
30.06.2019

No páááni to byl nářez.Jako vždy skvělé čtení,ani nevím koho mám nejraději, doufám že to pan Riordan nějak DOBŘE vymyslí s Nickem.Leovi už holku našel...Hned se vrham na Krev polobohů!

Elizza
20.06.2019

Mě bohužel spolužačka vyžvanila Nicův problémek sotva jsem vzala do ruky Prokletí Titánů, ale jinak dobrý.

PhoebePollard
29.05.2019

Velmi dobrý díl. Percabeth forever... myslím, že nikdy nebudu shipovat nikoho víc, než tyhle dva.

verulik196
01.04.2019

Opět skvělé čtení :D

Francesca14
03.03.2019

Snad do poloviny mě to už skoro vůbec nebavilo. Nejspíš proto, že je to devátá kniha za jeden rok, co od Riordana čtu a všechny ty bitvy už mě začínají unavovat - je to v podstatě pořád to stejné: na začátku nějaká velká záhada, nepřítel, kterého snad nikdy nemůžou porazit, ale všichni víme, že nakonec porazí a v tom spousta malých bojů s různými nestvůrami. Ale nakonec jsem se i přesto přece jen začetla. Kniha je stejně napínavá a čtivá jako ostatní, jen už mě to prostě tak nebere. Nemluvě o tom, že páry Frank/Hazel a Piper/Jason mi tam přijdou navíc a úplně zbytečné, až je to otravné. Na druhou stranu to Leo, Nico a samozřejmě Percy s Annabeth tomuhle dílu dodávají hodně - a pořád je to vtipné, návykové a místy dojemné. No, jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.