Bohémské háčkování

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šatník i domácnost rozsvítí záplava bohémských háčkovaných výtvorů. Rádi byste si pořídili parádní kolekci háčkovaných výrobků v nespoutaném bohémském stylu? Pak vám nabízíme tři desítky úžasných pestrobarevných modelů inspirovaných tradičními lidovými vzory. Tato jedinečná sbírka háčkovaných doplňků obsahuje projekty, jejichž výroba je rychlá a snadná, jako jsou třeba polštářky a nejrůznější malé podložky. Najdete zde ale i rozměrnější výrobky, například šály či deky, jejichž zhotovení zabere o něco více času. Uvidíte, že půvabné lidové vzory jsou nejhezčí v pestré škále barev. Všechno vám půjde snadno a podle návodů a vzorů našich talentovaných umělkyň uháčkujete, co jen vás napadne: tašky, rukavičky… a mnoho dalších překrásných věcí. Seznámíte se s fantastickými technikami háčkování a získáte spoustu inspirace. Barevné fotografie vám pomohou pochopit, jak přesně při práci postupovat a jak úžasné věci vás na konci čekají. Ohňostroj veselých barev rozzáří vaše oblečení i bytové dekorace a vnese do vašeho domova i šatníku duhovou vlnu bohémské elegance. Budete šik, originální a moderní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244052/big_bohemske-hackovani-CN0-244052.jpg 3.77
Žánr:
Literatura naučná, Hobby

Vydáno: , Metafora
Originální název:

Boho crochet


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Bohémské háčkování

Ryšava
02.12.2020

Jsem mírně pokročilá v háčkování a poprvé jsem se vrhla do háčkování výrobku pomoci psaného návodu. Musím říct, že to není těžké. Kniha je pěkně napsaná a srozumitelná.

schnekova
24.04.2020

V knize jsou krásné věci, ale bez obrázkových rozkresů, pouze slovní popis, což je namáhavější a méně přehledné, škoda, mohla to být skvělá publikace.


Olava
20.03.2019

Kniha je krásná, hezké motivy. Až mi to háčkování půjde, tak se do toho vrhnu :-)

bigbabe
02.03.2019

Moc krásných vzorů, na které jako začátečník ale ještě nemám. Kytičky, srdíčka ... (-: