Bohem zapomenutá láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co je silnější? Láska k Bohu nebo láska k vlastnímu dítěti? A může být láska nemoc? Matyáš se narodil do silně věřící rodiny, ale víc než v Boha věří svému velkému snu: stát se jednou průvodčím ve vlaku. Když se v patnácti letech dostane na internátní školu, jeho život se od základu změní. Matyáš zjišťuje, že svět je mnohem pestřejší a bohatší, než si vůbec uměl představit. S novým prostředím přicházejí nejen nové zážitky, ale i první skutečná láska. Štěstí však netrvá věčně a Matyáše čeká nejtěžší zkouška v jeho životě. Bohem zapomenutá láska je silným a dojemným příběhem o přátelství, víře, rodinných poutech a splněných snech, ale též o bolesti a lidské netoleranci. Hlavně je to však hluboce emotivní příběh o lásce v mnoha jejích podobách....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452845/big_bohem-zapomenuta-laska-UBF-452845.jpg 48
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Bohem zapomenutá láska

uzivatel7783
21. ledna

Čtivá kniha,jejíž děj vás rychle vtáhne a vy si jen říkáte...tak tohle je síla.!Příběh mě dojal...a zanechal ve mě silný dojem... určitě doporučuji!

simonit
20.12.2021

Velice silné a hluboké téma...
Jistě stojí za přečtení a za snahu "pochopit"...


1alena1
12.08.2021

Knihu jsem přečetla za jediný den, velmi mě zaujala. Zajímavý námět, ukázka jak nebezpečný je fanatismus k čemukoli - tady je to fanatismus k víře - kam až může dojít. Čtivé, zajímavé, nutí k zamyšlení - doporučuji k přečtení.

honza0876
03.01.2021

Nemyslím si že by bylo hlavní téma knihy nedostatečně zptacováno.
Stačí jedno semínko a vyroste velký strom. Sami ho můžete vypěstovat vytvořit si z kořenů tématu jinou korunu příběhu. Za mě ale dobrý tahle koruna mi přišla důstojná. Nabízela krásné plody ale i ošklivou hnilobu. A hlavně posloužila k zamyšlení o tomhle druhu stromu(fanatické křesťanství versus homosexualita) .

MarceD.
12.10.2020

Určitě zajímavý námět konfliktu víry a homosexuality. Navíc posazený do současného českého prostředí. Možná by si takové téma zasloužilo trochu profesionálnější zpracování, toto mi přišlo takové školácké.
Ale rozhodně jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.