Bohatý táta radí jak investovat - Co, kam a jak bohatí investují a chudí ne

Bohatý táta radí jak investovat - Co, kam a jak bohatí investují a chudí ne https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26461/bohaty-tata-radi-jak-investovat-co-kam-a-jak-bohati-investuji-a-chudi-ne-26461.jpg 4 44 4

Co, kam a jak bohatí investují, a chudí ne Investování znamená pro různé lidi různé věci. Existují různé investiční techniky pro lidi z bohatých, středních a chudých vrstev. Bohatý táta radí, jak investovat je kniha pro každého, kdo se chce stát bohatým investorem a dlouhodobě investovat do investičních příležitostí bohatých lidí.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod
Vydáno: , Pragma

Rich Dad's Guide to Investing: What the Rich Invest in, That the Poor and the Middle Class Do Not! , 2000

crazyslunicko
05.10.2020 4 z 5

Rozsáhle napsaná kniha, kde je řečeno vše nejdůležitější. Tak 90% z knihy lze provést tady u nás v ČR, ale zbývajících 10 % nelze - máme jiné zákony, jiné daně, jiné podmínky. Určitě je kniha velmi inspirující a budu se jí i do budoucna řídit. Teď je na investice vhodný čas.

MOu598
02.08.2017 2 z 5

Četla jsem v březnu 2007. Podle mých poznámek:
Tato oblast mne zajímá. Knihu jsem přečetla, zaujala mne, ale odložila jsem jí.
Něco tady skřípe.

Jana_Z
26.10.2016 3 z 5

Dávám průměrné tři hvězdičky. Kniha se čte dobře, našla jsem v ní pro sebe pár aha momentů, ale R.T.Kiyosaki často dost konkrétně píše o amerických zákonech apod. a to se mi zdá pro nás Evropany nevyužitelné a proto trochu nudné.

ladyba
30.09.2015 4 z 5

Kniha je doplením knihy Bohatý táta... Ale jak nějak čtu Kiyosakiho knihy na přeskáčku, tak už z toho mám pocit, že už jsem to někde četla. Je to vlastně pořád dokola to samé. Ivnestujme do nemovitostí přímo, vytvářejmě si pravidelné měsíční toky, stokrát jinak furt to samé.

peníze bohatství

Autoři knihy

Robert T. Kiyosaki
americká, 1947
Sharon L. Lechter
americká, 1954

Kniha Bohatý táta radí jak investovat - Co, kam a jak bohatí investují a chudí ne je v